Дівчата, без чоловіків, як ви вибирали, купували перше авто?

Авто необхідність, права є давно,їздила на батьковій давно,
Зараз беру уроки водіння і потрібна СВОЯ машина
А це виявилась проблема!!!
Поділіться як вирішували цю проблему не за всі гроші світу.
показать весь текст
2 1
Царевна_несушка 10 апреля в 12:58
Ответ дляКоко На Страже
Мерседес а 170 дизель. Кажуть що в обслуговуванні важка то я б не радила особливо якщо жінка і не розумітися до того. Я міняла масла фільтра за 5 років тільки і шини . А так справляюся рідину сама доливаю , масло не перевіряю один раз світився датчик то сусід долив бо боялася крім омивача не знаю що куди . А так вона якісна на відміну від ваз чи інших .а все таки я ще щітки міняла купила в епіцентрі бо скрипіли і двічі може лампочки різні . Не міняю на інше бо за 4-5 тис я коащого не куплю а дорожче навіщо брати якщо і ця іздить класно, і салон гарний також доглянутий :комбінована шкіра все як нове за 22 роки
Согласна с вами.Я тоже не хочу тратить больше 5000$,смотрю варианты.А как с дизелем?У нас нет гаража,а зимой на стоянке не будет промерзать?
Коко На Страже 10 апреля в 15:15
Ответ дляЦаревна_несушка
Согласна с вами.Я тоже не хочу тратить больше 5000$,смотрю варианты.А как с дизелем?У нас нет гаража,а зимой на стоянке не будет промерзать?
В мене завжди на вулиці і місяць на зимових канікулах стояла і завелася з першого обороту, мабуть якщо брати то коаще новий акумулятор зразу класти якщо ви сама будете нею займатися. Мені продали з хорошим то працює нормально. Дизель :не було проблем з ним.
Царевна_несушка 10 апреля в 15:21
Ответ дляКоко На Страже
В мене завжди на вулиці і місяць на зимових канікулах стояла і завелася з першого обороту, мабуть якщо брати то коаще новий акумулятор зразу класти якщо ви сама будете нею займатися. Мені продали з хорошим то працює нормально. Дизель :не було проблем з ним.
После вашего коммента зашла полазить на авториа,действительно за 5000 можна выбрать,но брать механика с собой,чтобы протестил
Коко На Страже 10 апреля в 15:45
Ответ дляЦаревна_несушка
После вашего коммента зашла полазить на авториа,действительно за 5000 можна выбрать,но брать механика с собой,чтобы протестил
Так бажано і вам проіхатися, зазвичай чути зайві звуки: шипіння свист стукіт це погані ознаки, скрипіти можуть просто двері і тд це ще ок. Перевірьте кондиціонер якщо є, щітки чи працюють , чи світять фари, чи працює ручник це таке з дрібниць ну і решта проіхатися потрібно чи не йде дим , якщо дизель чи рівно звук йде , подивитися на панелі чи світяться якісь позначки хоча цх можуть прибрати , запитати коли була остання заміна масла фільтрів аьо подивитися на бірці на моторі, можна подивитися на вікнах маркування якщо оригінальні вікна то видно там коди оригіналу, перевірити чи ремні всі працюють. Бажано самій завести машину. Якщо будете брати комплект резини зимовоі чи літньоі запитайте чи є, чи залишився домкрат решту вогнегасник аптечку жилетку можна і нові взяти
Царевна_несушка 10 апреля в 18:56
Ответ дляКоко На Страже
Так бажано і вам проіхатися, зазвичай чути зайві звуки: шипіння свист стукіт це погані ознаки, скрипіти можуть просто двері і тд це ще ок. Перевірьте кондиціонер якщо є, щітки чи працюють , чи світять фари, чи працює ручник це таке з дрібниць ну і решта проіхатися потрібно чи не йде дим , якщо дизель чи рівно звук йде , подивитися на панелі чи світяться якісь позначки хоча цх можуть прибрати , запитати коли була остання заміна масла фільтрів аьо подивитися на бірці на моторі, можна подивитися на вікнах маркування якщо оригінальні вікна то видно там коди оригіналу, перевірити чи ремні всі працюють. Бажано самій завести машину. Якщо будете брати комплект резини зимовоі чи літньоі запитайте чи є, чи залишився домкрат решту вогнегасник аптечку жилетку можна і нові взяти