Суцільна зрада• 10 апреля 2024
Як зменшити обсяг стегон і галіфе, шукаю відгуки
Фігура груша, загалом мені комфортно, але декілька зайвих см вибирають по бокам як галіфе (вушка)
Порадьте типи масажів або конкретні вправи або щось апаратне. Негативні відгуки теж пишіть
Трактор Віка• 10 апреля 2024
Ніяк, викинуті гроші на вітер. Тільки ліпосакція. Ну і схуднення - вага втрачається всюди, в тому числі і ’там’
Сиреневенькая• 10 апреля 2024
Испробовала все, мне ни чего не помогло, даже когда вес был 48 кг, на общем фоне фигуры, был виден этот перепад и не пропорциональность.
Голена блондинка• 10 апреля 2024
Старвак масаж дає гарні результати. Але боляче і звісно треба робити постійно, не рідше ніж раз на 7-10 днів. Як перестаєте, то все порається. Або можете поколоти ліполітики. Десь на півроку-рік 3-4 процедур вистачає
Суцільна зрада
• 10 апреля 2024
І ще кажуть є якісь лімфо дренажні масажі … чи можна їх робити при схильності до варикозу? Чи правда вони сантиметри прибирають?
Пустощі-веселощі• 10 апреля 2024
Ответ дляСуцільна зрада
дефіцит калорій та спорт см прибирають точно!
Пуки-куки• 10 апреля 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Так, просто поки у груші підуть стегна, зверху вже залишиться скелет
Трактор Віка• 12 апреля 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Ні, не прибирають. Бо у вас там жир, а не вода.