Футболки з Алі з українською символікою

Дівчата, може хтось брав, дайте будь ласка посилання. Цікавить тільки Алі, ніякі інші сайти. Дякую
2 1 2
Треба підробіток 10 апреля в 18:21
Треба підробіток 10 апреля в 18:23
автор Радостина 10 апреля в 18:28
Ответ дляТреба підробіток
Дякую. Ніде не можу знайти з гарними відгуками
Рогнеда Карповна 10 апреля в 18:33
Такого я ще не чула)
Треба підробіток 10 апреля в 18:33
Ответ дляРадостина
Дякую. Ніде не можу знайти з гарними відгуками
Ну на Алі рідко буває, що відгуки на 100 відсотків позитивні. Крім того, якщо ви хочете бавовну, то там це теж під сумнівом. Може бути суміш, або повністю синтетика. Якісні футболки і на Аліку недешеві. Крім того, це може бути українська фірма, просто продає на Алі. І посилка може йти з Одеси, наприклад. Може спробуєте десь в Україні пошукати?
автор Радостина 10 апреля в 18:35
Ответ дляТреба підробіток
Ну на Алі рідко буває, що відгуки на 100 відсотків позитивні. Крім того, якщо ви хочете бавовну, то там це теж під сумнівом. Може бути суміш, або повністю синтетика. Якісні футболки і на Аліку недешеві. Крім того, це може бути українська фірма, просто продає на Алі. І посилка може йти з Одеси, наприклад. Може спробуєте десь в Україні пошукати?
З України мені дуже дорога доставка вийде, я я не в Україні.
Треба підробіток 10 апреля в 18:36
Ответ дляРадостина
З України мені дуже дорога доставка вийде, я я не в Україні.
Ну то треба сидіти і моніторити. Дивитись склад, якість принту, розмірність.Трохи доведеться погратись.
автор Радостина 10 апреля в 18:38
Ответ дляТреба підробіток
Ну то треба сидіти і моніторити. Дивитись склад, якість принту, розмірність.Трохи доведеться погратись.
Години дві вибирала. Вирішила, може хтось брав і є перевірений продавець
автор Радостина 10 апреля в 18:38
Ответ дляРогнеда Карповна
Такого я ще не чула)
Якого такого?
палка-копалка 10 апреля в 18:49
Ответ дляРадостина
З України мені дуже дорога доставка вийде, я я не в Україні.
Смотрите то, что от 8-10 евро стартует. Будет и хлопок, и принт .
Рогнеда Карповна 10 апреля в 20:42
Ответ дляРадостина
Якого такого?
Щоб українську символіку на Алі шукали
Херсон це Україна 11 апреля в 00:34
Ось таку замовляла того року, не знайшла в якого продавця, бо в мене дуже багато замовлень . Десь 4 Дол , з монетами то ще дешевше . Синтетична , але непогана. Прала влітку разів 15 вручну,малюнок поки не витерся
автор Радостина 11 апреля в 00:45
Ответ дляХерсон це Україна
Ось таку замовляла того року, не знайшла в якого продавця, бо в мене дуже багато замовлень . Десь 4 Дол , з монетами то ще дешевше . Синтетична , але непогана. Прала влітку разів 15 вручну,малюнок поки не витерся
Дякую