Сливочная пенка• 10 апреля 2024
Червоні щічки від сонця
Чи допоможе цей бальзам, дитині пів року, трошки оранжеві щічки від сонця. Хто чим рятується?
Снегурочко• 10 апреля 2024
До 3-х років у дітей ще не виробляється мелотонін в достатній кількості, тож їх шкіра беззахисна перед сонцем - і ні засмагати, ні не дай Боже обпікатися на сонці неможна !
Це дуже шкідливо.
Сливочная пенка
• 10 апреля 2024
Ответ дляСнегурочко
Це дуже шкідливо.
Може це ще від моркви?
Снегурочко• 10 апреля 2024
Ответ дляСливочная пенка
Може це ще від моркви?
Може, а може бути і алергія на моркву, або на сонце.
Чемодан-Вокзал-Майами• 10 апреля 2024
А може це нормальна реакція, яка сама пройде? В мене також червоніють щоки від сонця
Ксерокопия ночи• 10 апреля 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Може жарко?
Чесно брешу• 11 апреля 2024
Ви все ж спробуйте відмінити моркву та гарбуз хоча б на тиждень. У мене син в один день став помаранчевим, я ледь не посивіла. Виявилося,що просто забагато каротину і ось так через шкіри виходить надлишок
Сливочная пенка
• 12 апреля 2024
Ответ дляЧесно брешу
Так і є. Наче норм, не такі як були