Сливочная пенка• 10 апреля 2024

Червоні щічки від сонця

Чи допоможе цей бальзам, дитині пів року, трошки оранжеві щічки від сонця. Хто чим рятується?
Ліньки гуглить• 10 апреля 2024
Можливо. Краще SOS спрей цiєї ж фірми
Язвочка• 10 апреля 2024
Не мастить немоволя якоюсь сранню.
Снегурочко• 10 апреля 2024
До 3-х років у дітей ще не виробляється мелотонін в достатній кількості, тож їх шкіра беззахисна перед сонцем - і ні засмагати, ні не дай Боже обпікатися на сонці неможна !
Це дуже шкідливо.
автор Сливочная пенка • 10 апреля 2024
Ответ дляСнегурочко
Це дуже шкідливо.
Може це ще від моркви?
Снегурочко• 10 апреля 2024
Ответ дляСливочная пенка
Може це ще від моркви?
Може, а може бути і алергія на моркву, або на сонце.
Чемодан-Вокзал-Майами• 10 апреля 2024
А може це нормальна реакція, яка сама пройде? В мене також червоніють щоки від сонця
Ксерокопия ночи• 10 апреля 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Може жарко?
Чесно брешу• 11 апреля 2024
Ви все ж спробуйте відмінити моркву та гарбуз хоча б на тиждень. У мене син в один день став помаранчевим, я ледь не посивіла. Виявилося,що просто забагато каротину і ось так через шкіри виходить надлишок
автор Сливочная пенка • 12 апреля 2024
Ответ дляЧесно брешу
Так і є. Наче норм, не такі як були