ChristinaMoon• 11 апреля 2024

Дівчата з медичною освітою

Хто працює, а хто просто має диплом, чи можемо ми спокійно почуватися щодо мобілізації та перетину кордону? Не знаю чому, але я нервую останнім часом.
Everywhere• 11 апреля 2024
Я тоже и не только из-за образования, только уезжать никуда не собираюсь.

автор ChristinaMoon • 11 апреля 2024
Ответ дляЯкВаріант
Я живу не в Україні, але все одно хочу відвідати свою родину
Soon_moon• 11 апреля 2024
Я думаю,що вже не можемо...
Я маю медичну освіту,на обліку не стою,стало питання роботи і от не знаю,що і робити
Бо як йти працювати,то військовий квиток обов´язково,а там ,скоріш за все,рано чи пізно хер куди випустять...
T_Sp• 11 апреля 2024
Ответ дляSoon_moon
Я думаю,що вже не можемо...
Якщо на обліку не стоїте, то до 2026 р можете не ставати і не заводити той квиток. Мені так відділ кадрів півроку тому сказав, як влаштовувалась на роботу
Нетта• 11 апреля 2024
Стремненько, конечно. Вылез в ДИЕ диплом врачебный за 1999год. Я 20 лет уже работаю в другой сфере не связанной с медициной. На учет с 2003 не состою. ( прописывалась в другой области и на учет как-то не встала, тогда их словить там было сложно).
Вояка из меня ну так себе . 53 года, лишний вес, хожу медленно. Быстро устаю. Из медицины помню какая таблетка от головы, а какая от жопы.
За границу не выезжала и не собиралась.
Teonaa• 11 апреля 2024
Ответ дляЯкВаріант
А я хочу уїхати
І забути це беззаконня і війнуа що Вам тут подобається, що прям не збираєтесь, судячи по туну, ні за що в світі?)