Незламна• 11 апреля 2024
Девки, вопрос. Сложный выбор
Кого выберете для отношений ?) надо только одного
Результат:
вже голосів:
41 (66.13%)
богатый и старый
21 (33.87%)
бедный и красивый
Диверсификация• 11 апреля 2024
Богатый щедрый старый импотент работающий дальнобойщиком в Антарктиде и его видишь раз в пару лет.
Диверсификация• 11 апреля 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А ви яка? Можете собі дозволити альфонса?
Может ли альфонс позволить себе нас?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 11 апреля 2024
Ответ дляДиверсификация
Может ли альфонс позволить себе нас?
А скільки вас, дівчатка?
Диверсификация• 11 апреля 2024
Автор, красивый не будет верным и моногамным. С большой вероятностью он будет самовлюбленным и скупым.
Диверсификация• 11 апреля 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А скільки вас, дівчатка?
Багато. Але я меркантильна жлобиха. Альфонс не приживеться. Або буде шуровать зароблять для мене гроші.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 11 апреля 2024
Ответ дляДиверсификация
Альфонси заробляють іншим місцем, вам навряд чи сподобається. Для меркантильних леді всі шляхи давно відомі
Диверсификация• 11 апреля 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А для лінивих фригідних меркантілок є щось?
всегдаДаДа• 11 апреля 2024
Ответ дляНезламна
86))
Точно , его! Богатая молодая вдова - это прекрасно
Липка-прилипка• 11 апреля 2024
Ответ дляНезламна
86))
Тю , конечно его родимого. 86 - прекрасный возраст. Гораздо лучше , чем 65. Недолго …
Потом богатой вдовой пойду к любимому 🥰
Та легко!• 11 апреля 2024
Я проголосувала за старого..., але коли було мені 29 років, був у мене кавалер з серйозними намірами старший на 25 років. Так ось, приїхали ми на автомийки, стоїмо дивимось як молоді хлопці миють машину, він стоїть ззаду, обнімає мене, лисий... Пузо впирається в спину. А я дивлюся на цих двох молодих хлопців в робочих комбінезонах на голий торс, а там молоде, упруге тіло, без зморшок. вони щось розмовляють, сміються, м´язи переливаються. Я стояла і думала, прийде він додому, втомлений, але молодий, упруге тіло... Вообщем я покинула діда. Вийшла заміж за молодшого на три роки. І не жалкую
Я_и_моя_собака• 11 апреля 2024
Ответ дляТа легко!
капець як виграли))))
аж на 3 роки.
Та легко!• 11 апреля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
капець як виграли))))
аж на 3 роки.
Ви не зрозуміли,,,😅молодшого за мене