Скажіть будь ласка, 8 годин буде в там чекати пересадку . Куди поблизу з дітьми можно сходити ? Може якісь дитячі кімнати ? Кафе?
margaritavoronina1• 11 апреля 2024
Це маленький аеропорт. Нічого такого там не має,хіба що кафешки. І то вночі і рано вранці все закрите
Alla Maravilla• 11 апреля 2024
Ответ дляPіxel
там немає нічого
До міста десь хвилин 45 на таксі (близько 30є в один бік)
Основне - не проходьте авіабезпеку, очікуйте в залі до неї (там хоча б розетки є)) і кава дешевше
Ходит электричка + автобус каждые полчаса с Варшавы в аэропорт Модлин, около 7 евро проезд
Alla Maravilla• 11 апреля 2024
Автор, ждите, гуляйте в Варшаве. Потом подъедите, там просто добраться
Ответ дляAlla Maravilla
у неї графік, з яким ще треба синхронізуватись))) і (здається) від кінцевої зупинки до самого аеропорту ще 1-1.5 км, тому із варіантів з дітьми і багажем - тільки таксі або фліксбас
Alla Maravilla• 11 апреля 2024
Ответ дляPіxel
Каждые полчаса туда ходит электричка и сразу пересадка в автобус. Единый билет - электричка+автобус
Alla Maravilla• 11 апреля 2024
Ответ дляPіxel
оо, круто, дивились завжди з Заходньої, був геть не такий зручний графік)
Хотя если такси 30 евро, как Вы пишите, и пассажирова 3-4, а не один, то , праада, проще взять такси и не мучаться.
Alla Maravilla• 11 апреля 2024
Автор, напишите тут в поиске Модлин и Модлін
Много будет информации. Тут где-то даже есть фотки расписания.