ПлакалаВАвто• 11 апреля 2024
ЕКЗ по держ. програмі для військових.. Хто проодив?
В нас, наразі, і чоловічий і жіночий фактор. В процесі лікування. Але мене чекають операції, будуть трубу видаляти, поліпи, і міоми під знаком питання. Лікар каже, що скоріше всього, після таких операцій треба буде робити ЕКЗ. Мені 39 на носі. Чоловік на фронті. А по держ протоколу беруть до 40. Який срок від початку подання документів до початку самого протоколу? З якими показниками/діагнозами ви звертались?
ПлакалаВАвто
• 11 апреля 2024
У Львові тільки в одній клініці роблять по такій програмі, клініка Хміля. Можливо хтось робив?
Рекламама• 11 апреля 2024
Трубу краще видаляти після стимуляції і тримання ембріонів.
Тому що це може мати вплив на яєчники і палає амг тоді.
Рекламама• 11 апреля 2024
І поліпи також після стимуляції треба видаляти.
Бо на препаратах стимуляції можуть нові бути.
Тобто вам потрібно спочатку отримати ембріони і заморозити.
А потім вирішувати питання з операціями, які вам показані
Мульйонерша• 11 апреля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Можна ще в Перинатальному. Подзвоніть до них, там роблять безкоштовно повністю зараз.
ПлакалаВАвто
• 12 апреля 2024
Ответ дляРекламама
Нічого собі...в мене гідросальпінкс, може загноєння бути, якщо не видалити
консультувалась у двох лікарів, казали видаляти... а когось можете порадити з репродуктологів?
ПлакалаВАвто
• 12 апреля 2024
Ответ дляМульйонерша
Дякую!
Рекламама• 12 апреля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Репродуктолог то як чоловіка обирати)
Треба по душі обрати.
Консультуйтесь з репродуктологом до операції.
Видалення трубы до стимуляції може погіршити кровообіг в яєчниках.
І на виході вплине на отримання ембріонів
Треба по душі обрати.