Позаземний розум• 11 апреля 2024
Здесь есть люди, у которых идеальный начальник?
Директор, собственник
Кто никогда не кричит, очень терпеливый и всегда добрый?
Млинці зі смайликом• 11 апреля 2024
так, вже 3 начальниця така, слава Богу. Це одне і саме місце роботи. Начальниця відділу. Директор, або СЕО майже не звертається особисто. Я і не знаю якщо чесно хто він зараз, у США десь, компанія +1000 людей
Ms. Откровенность• 11 апреля 2024
Дааааа, у нас и акционеры и руководители афигенные. В компании отсутствует понятие обращения на вы и по отчеству к кому либо. Не важно какою позицию ты занимаешь в компании
Атятя_тётя• 11 апреля 2024
Да, мой познакомил меня со своим лучшим другом, за которого вышла замуж.)
Бабка-байкерша• 11 апреля 2024
Была такая. Просто супер. Даже в декрет меня за ручку провела к своему врачу 😁 очень классная тётка
ДолькиКабана• 11 апреля 2024
У мене був такий, але він виїхав з сім´єю до іншої країни ще у 2013 році...
Надежда наш компас• 11 апреля 2024
В мене був такий начальник, Мурат, Лорачки чоловік. Ніколи не думала, що він по відношенню до підлеглих добра і чуйна людина, яка до всіх відноситься з повагою. Він ніколи ні на кого не кричав з персоналу, принаймі в нашій команді. Хоча на нього стільки гидоти виливали публічно.
Зараз він в Фармасі. Я підписалась туди навіть, як консультант) Тепер він якби знову мій директор, найстарший))) Мені це подобається.
Весела бджілка• 11 апреля 2024
У меня такой был! Мог еще и коньяка предложить. Отказываешься, прям аж обижался. Приходилось не огорчать нача и 50-100г принять на грудь. Обожала босса, хороший человек!
Гидроусилитель руля• 11 апреля 2024
Ідеальний, поки мовчить. Як починає говорити - тікай хто може🫣😄😄😄