75В• Изменено 11 апреля 2024

Ви інтроверт чи екстраверт?

Цікаво яка більшість).
Я інтроверт і мені здається, що навколо одні екстраверти, які не розуміють мене.
Результат:
вже голосів: 79
65 (82.28%) Інтроверт
14 (17.72%) Екстраверт
Тролю як можу• 11 апреля 2024
Я с вами. И тоже так думаю. У людей прям с заводскими настройками это.

Папобус• 11 апреля 2024
Та х з кто я
So_so• 11 апреля 2024
Я экстраверт и мне кажется, что вокруг одни интроверты))
автор 75В • 11 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Ну я, як інтроверт, екстравертів розумію, а я для них здаюсь дещо дивною 🙃
Шмоточницаца• 11 апреля 2024
Інтроверт. Яка я щаслива була, коли офіс на дистанційку перевели ))
КошкинДом• 11 апреля 2024
Я интраверт и мне прфиг понимает меня кто-то или нет) мне и одной хорошо))
Калинові вуста• 11 апреля 2024
Я не знаю, на самом деле. Людей не люблю, люблю тишину, одиночество прекрасно переношу и нуждаюсь в нем. Бесят чужие дети, некультурные люди, шумные женщины, звонки с незнакомых номеров, короче, много чего бесит или пугает даже.
А с другой стороны я прекрасно могу балаболить с любыми соседями в лифте, подружиться с операторшей на почте, сделать комплимент продавцу и разговориться в трамвае с чужим человеком. И вот как тут определить?)

Аnnеt• 11 апреля 2024
под настроение. могу мило потрындеть с таксистом, с соседями, просто с незнакомыми, а в другой день глаза бы всех не видели.
Дайте подумать• 11 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
вы амбиверт)
Калинові вуста• 11 апреля 2024
Ответ дляДайте подумать
вы амбиверт)
Спасибо, не знала такого термина. Погуглила) Приспособленка, короче 😁
П.с. вечно у меня все не как у людей)))
Пи Пи Пилюля• 11 апреля 2024
Я вимушений інтроверт.
Я люблю спілкуватися з людьми доброзичливими, але я в декреті і майже ні з ким не спілкуюся, важко трохи, наче сама-самісінька у світі, але поки що так.
автор 75В • 11 апреля 2024
Ответ дляКошкинДом
Мені теж добре самій, але ж спілкування з іншими людьми це не відміняє.
Пи Пи Пилюля• 11 апреля 2024
Чоловік в мене інтроверт, я під настрій, але коли ми наприклад десь на відпочинку були то я людей запитувала як пройти до певного місця, а чоловік заходив в телефон в гугл-карти .
Блондинка в Законе• 11 апреля 2024
Не знаю, кто я. Раньше думала, что я интроверт. Но уже давно склоняюсь к выводу, что нет. Может, амбиверт. Может, даже зажатый экстраверт (хотя вряд ли)
КошкинДом• 11 апреля 2024
Ответ для75В
У меня муж, сын, мама, сестра. Мне хватает. С остальными общаюсь только смолтоками. В большем общении у меня нет потребности.
автор 75В • 11 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Оооо, дзвінки з незнайомих це мій страх😅.
Терпіти їх не можу, туди ж голосові.
І по роботі я також спілкуюсь з багатьма людьми, але якщо до мене звернутись не по темі роботи, то мене це напрягає
Тролю як можу• 11 апреля 2024
Ответ дляДайте подумать
вы амбиверт)
Сегодня я узнала новое слово. Спасибо
Не зви чайна• 11 апреля 2024
Амбиверт
Непогодка• 11 апреля 2024
Экстраверт и вокруг меня все такие же

Кофр для ноги• 11 апреля 2024
Я интроверт. Часто вижу, что здесь путают интровертов с социофобами.
13чудоСВЕТА• 11 апреля 2024
я амбиверт - и это пытка...
автор 75В • 11 апреля 2024
Ответ дляНепогодка
Экстраверт и вокруг меня все такие же
Вам може лише так здаватись, більшість людей навіть і не подумають, що я інтроверт.