Шоу в Раді.Або як зневажити Героїв України і вказати їм їх місце

Безсловесні.
Масовка.
Дя кирюші тимошенка.
Шоу
В ВР сьогодні військове керівництво і керівники бойових підрозділів, славетних бригад.
Концентрована присутність Героїв в залі.
Їх зібрали на 5 хвилин в парламенті, для нас була честь їх вітати в ВР . Але керівникам бойових підрозділів не дали слова, ми не могли відверто поспілкуватися про реальні проблеми про забезпечення ЗСУ .
Уявіть собі цинізм ситуації, зібрати бойових командирів для масовки і для шоу!
Не для нагородження, не для відвертої розмови про їх потреби. Відвертий цинізм, якому немає рівних.
Кажуть, за цією ідеєю стоїть радник Міністра оборони Тимошенко. Так намагаються впливати на парламент, на голосування законопроєкту про мобілізацію.
Влада, Офіс Президента, Кабмін , керівництво ВР і монобільшості, провалили комунікації по мобілізації і перекладають це на військове керівництво. Влада провалила можливість зробити якісний закон, і це головне…
Який безкінечний і підлий цинізм
ВР запросила в парламент Головнокомандуючого Сирського і виступ генерала Юрія Содоля, який закликав підтримати закон про мобілізацію.
Але навіщо на 5 хвилин, аби послухати гімн від депутатів, зривати з місця і зганяти в залу бойових офіцерів - героїв…
І.Геращенко
Європейська Солідарність зареєструвала законопроєкт про встановлення чітких термінів звільнення з військової служби.
Адже з законопроєкту про мобілізацію зникла норма про 36 місяців служби в звільнення за рішенням Ставки. Ми ж відстоюємо права тих, хто з першого дня війни на фронті.
Посилення мобілізації тільки через примус, без мотивації, вважаємо помилковою політикою влади.
автор Реверанс 11 апреля в 22:58
В ВР розглядаються поправки до закону про мобілізацію.
Без Верховного Головнокомандуючого, без премʼєра, без міністра оборони....
4294 поправки до законопроєкту про мобілізацію.
Таблицю отримали за годину до розгляду.
Слуги відмовилися запросити на розгляд проєкту Верховного Головнокомандуючого, премʼєра Шмигаля і міністра оборони Умєрова.ВР відмовилася запросити Верховного Головнокомандуючого Зеленського і премʼєр міністра України на розгляд законопроєкту про мобілізацію.
Тобто, Верховний Головнокомандуючий і Уряд самоусунулися від питання мобілізації.
Слуги дали тільки 53 голоси за запрошення Уряду.
1 4
Svs19 11 апреля в 23:03
Удалено администрацией...
автор Реверанс 11 апреля в 23:04
В інтервʼю президента на фоні фортифікацій під софітами він звинувачує депутатів в популізмі по закону про мобілізацію.
Але ми не почули позицію самого президента, яким має бути цей закон. На жаль, ми не почули жодної його норми чи позиції змісту проєкту. На жаль, президент самоусунувся і намагається бути максимально не дотичним до його змісту.
Верховний Головнокомандуючий за чи проти броні для марафону і контори «кінокіт»?
Хіба тільки росіяни розколювали суспільство по мобілізації? А позаштатні радники ОП, які в марафоні обіцяли пити каву в Криму? Хто тепер пояснить багатомільйонній заколиханій авдиторії, чому кава в Криму- це далека мрія?
Як Верховний Головнокомандуючий ставиться до 100 % броні для найпідготовленіших бійців , співробітників силових структур?
Чому він розмовляє з парламентом через цензурований марафон і відмовився від зустрічі з фракціями?
Тільки що комітет з нацбезпеки прийняв в другому читанні законопроєкт про мобілізацію, де немає чітких термінів демобілізації, також вилучені норми про додаткові виплати на нулі, попередньо підтримані тим самим комітетом.
2 2 6
Nat-li 11 апреля в 23:06
Балаболке геращенко меньше надо тиктоки снимать, вместе с придурком гончаренко. Тогда б и время на пообщаться в Героями нашлось. Мамкины стримеры-блогеры, блин.
Сплошной популизм.
Nat-li 11 апреля в 23:07
Удалено администрацией...
Sanechko 11 апреля в 23:09
Не читала.
Обрали- раді й мо.
І без істерик
1 1
СвітланкаОК 11 апреля в 23:13
Удалено администрацией...
Bambi-kids 11 апреля в 23:19
Ответ дляNat-li
Балаболке геращенко меньше надо тиктоки снимать, вместе с придурком гончаренко. Тогда б и время на пообщаться в Героями нашлось. Мамкины стримеры-блогеры, блин.
Сплошной популизм.
Ви знаєте склад фракцій Слуг і ЄС у ВР.Як не знаєте то погугліть...І тоді побачите що хоч один ЧЛЕН слуг міг підійти і поспілкуватися з запрошеними...Але їх у залі просто не було...Свої тік токи знімали,,,І не закривайте фейси лапками..
2 10
чаревна 11 апреля в 23:21
Сегодня в одной топоврй теме, одна советчица назвала этих героев, даже повторять не хочу. И получила за это кучу поддерживающих лайков. Что ещё раз только показало, насколько здесь сидят примитивные бабы.
7 1 1 5
Nat-li 11 апреля в 23:22
Ответ длячаревна
Сегодня в одной топоврй теме, одна советчица назвала этих героев, даже повторять не хочу. И получила за это кучу поддерживающих лайков. Что ещё раз только показало, насколько здесь сидят примитивные бабы.
Эти бабы по-другому называются-рашистки.
7 4
чаревна 11 апреля в 23:32
Я так понимаю, речь о них идёт?
Marinsvet 12 апреля в 03:36
Ответ длячаревна
Я так понимаю, речь о них идёт?
Интересно,а к чему флаги Евросоюза
1 1
Ирина_Б_ 12 апреля в 07:11
Ответ дляMarinsvet
Интересно,а к чему флаги Евросоюза
и где флаги Америки?
1 1
Teonaa 12 апреля в 13:51
Я не зрозуміла. Тобто нема зараз знов звільнення після трьох років?!
автор Реверанс 12 апреля в 16:04
Ответ дляTeonaa
Я не зрозуміла. Тобто нема зараз знов звільнення після трьох років?!
Нема.
І це найстрашніше.
Як ЕС не боролись - стіна.
Вони хлопців запланували там убити,бо до кінця війни ще довго.
Teonaa 12 апреля в 17:55
Ответ дляРеверанс
Нема.
І це найстрашніше.
Як ЕС не боролись - стіна.
Вони хлопців запланували там убити,бо до кінця війни ще довго.
Зірвали остаточно. Яке нормальне адекватне тепер туди сунеться?
Від камуфляжа всі накивати п‘ятами за км будуть
автор Реверанс 12 апреля в 17:58
Ответ дляTeonaa
Зірвали остаточно. Яке нормальне адекватне тепер туди сунеться?
Від камуфляжа всі накивати п‘ятами за км будуть
Підуть в Госпітальери,в Братство Корчинського ті хто захочуть воювати з якимись сроками.
В армію в рабство ніхто не піде.Тим більше,коли пораненим,як жебракам кидають по 500-700 гривнів і все.Ліки купи сам,протез теж сам.
Притомні не підуть в такі умови,як би вони не любили Україну.
Це завідома зрада влади і зрив мобілізації.