БезникаЯ• 12 апреля 2024

Біговел триколісний порадьте

Порадьте з досвіду біговел яким задоволені.
Для самих малих)
Огірок та Помідорчик• 12 апреля 2024
Сколько ребенку? Зачем вам 3х, берите 2х колесный, потом легко на велик перейдет.
Огірок та Помідорчик• 12 апреля 2024
Для найменших брала пластиковий технок, дуже задоволега, потім зі звичайними колесами купили.
автор БезникаЯ • 12 апреля 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
1.2
Це замовлення від батьків, на подарунок)
Огірок та Помідорчик• 12 апреля 2024
Ответ дляБезникаЯ
1.2
Дайте грошима, нехай підуть куплять. Я б брала як вище написала. Він ,устойчивый, не падає, і діти дуже йоно любили. Ще й дешевий.
Огірок та Помідорчик• 12 апреля 2024
Ответ дляБезникаЯ
1.2
Аа, він і був 3х колесний, то я вже забула
автор БезникаЯ • 12 апреля 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Відкрила зараз технок, то такі наче хвалять теж
Огірок та Помідорчик• 12 апреля 2024
Ответ дляБезникаЯ
Да, они нормальные. Смотрите чтоб звонок-пищалка в комплекте была, дети любят.
іронічна антитеза• 12 апреля 2024
Який бюджет? Для маленького дрбре chilafish, хороші є у kinderкraft для більших і менших. Технок мені не подобається через пласмасові колеса. Тарабанить, гремить, хоча не жалкий, від´їздили і викинули.
автор БезникаЯ • 12 апреля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Дякую!
best4babi• 15 апреля 2024
Добрий день. Для самих маленьких дітей можу порадити трьохколісні варіанти. Вони стійки і зручні у користування. Серед янісних можете звернути увагу на такі
https://best4baby.com.ua/detskij-transport/begovel...