После 18• 12 апреля 2024
Завмерла вагітність
Сьогодні 7 тиждень вагітності, на УЗД не чути серцебиття, і малий ембріон для свого терміну, сказали завмерла 5 тижнів
Но симптоми вагітності всі присутні, тошнота, болять груди.
ЯНаПэПэ• 12 апреля 2024
Ответ дляПосле 18
Я вам щиро дякую за рекомендацію, бо у нас в Житомирі вже не знаю до кого звертатись.
Будь ласка. Я у нас в Києві стільки лікарів пройшла...і приватних, і державних... мене і в онко центр направляли...це жесть була.
Я рада, що мені порекомендовали цього лікаря. Вона дорога, і я спочатку думала, що з мене здирають кошти.
Вже 10 років ходжу тільки до неї на огляд.
Все буде добре, автор.
Психологічка• 12 апреля 2024
Здайте аналіз на гени тромбофілії.
У вас точно є якась причина 3х завмерлих.
Аналіз після завмерлих робили, щоб дізнатися чи то хромосомні поломки?
Ліплю вареники• 14 апреля 2024
Ответ дляПосле 18
Виділень ніяких не має, тягнуло тільки низ живота. У понеділок маю йти на вакуум, то перед хочу зробити повторне УЗД
Как вы,автор?Сделали ещё раз узи?