12 апреля в 14:30

Ушёл объем с бёдер, а с живота нет((

Бедра стухли на 2 см, а живот никак( почему так?(
Анонім Перший 12 апреля в 14:31
Бо так, урізайте кількість вуглеводів і чекайте не 2 дні, а кілька місяців
Марфа Українівна 12 апреля в 14:31
2 см?))) это вообще ни о чем
+/- пару см я вообще считаю погрешностью при измерении, которую особо и учитывать не стоит
1 6
вре_Динка 12 апреля в 14:32
тому що жир локально не йде, у мене також живіт в останню чергу йде
Обижулька 12 апреля в 14:33
Вот и на меня джинсы все большие,а живот жирный ещё
Ищу новые джинсы 🗿
автор Я тут Живу 12 апреля в 14:34
Ответ дляМарфа Українівна
2 см?))) это вообще ни о чем
+/- пару см я вообще считаю погрешностью при измерении, которую особо и учитывать не стоит
За неделю
КротоТо 12 апреля в 14:36
а что вы делаете что бы ушел?
деф калорий?
спорт?
Tammy21 12 апреля в 14:38
Якщо у вас фігура по типу яблуко, то живіт спаде в останню чергу. Ще може бути вздуття, гінекологічні нюанси.
Мороженная курица 12 апреля в 14:39
Неделя это очень мало, чтобы делать выводы
Хлопаю ресницами 12 апреля в 14:41
Идите на lpg массаж. Я пока довольна. Только желательно 3 р в неделю и не есть гадости
Байрактарна 13 апреля в 11:17
В мене теж так. Раніше першими йшли сантиметри з талії та живота. А в цей раз мінус на стегнах. Але радію, тому що в стегнах більш інформативно, їх не втягнеш, як живіт, тому тут дійсно мінус.