13 апреля в 11:48

Деревцо во дворе привяло. Все листочки опустились, и цветы тоже висят

Забыла полить, поливала недели полторы назад
есть шанс что восстановится? оно метра 2 высотой
А я нівроку 13 апреля в 11:53
Что за дерево такое, что через полторы недели после полива завяло? Когда вы его посадили?
Липка-прилипка 13 апреля в 11:53
Якщо зів´яло листя, а не засохло, то шанс є.
Полийте добре.

По квітам не варто дивитися, якщо мало вологи, від них рослина позбавляється у першу чергу.
автор Додаю напруги 13 апреля в 11:54
Ответ дляЛипка-прилипка
Якщо зів´яло листя, а не засохло, то шанс є.
Полийте добре.

По квітам не варто дивитися, якщо мало вологи, від них рослина позбавляється у першу чергу.
не засохло, повяло, листочки висят вниз как тряпочки. полила, дякую)
Липка-прилипка 13 апреля в 11:54
Ответ дляА я нівроку
Что за дерево такое, что через полторы недели после полива завяло? Когда вы его посадили?
Та будь-яке, жарко ж було.
автор Додаю напруги 13 апреля в 11:54
Ответ дляА я нівроку
Что за дерево такое, что через полторы недели после полива завяло? Когда вы его посадили?
да оно уже года 2
просто забыла про него
но оно такое, тоненькое достаточно
А я нівроку 13 апреля в 11:57
Ответ дляДодаю напруги
да оно уже года 2
просто забыла про него
но оно такое, тоненькое достаточно
Это удивительно. А что же в летнюю сорокаградусную жару будет? Полейте конечно. Но если дерево фруктовое, то может заболеть монилиозом. Тогда и листья и цветы вянут.
Губка Боб 13 апреля в 11:58
Купіть дві пачечки корневіну ,розчинніть по відру води і пролляйте з інтервалом в тиждень
Липка-прилипка 13 апреля в 11:58
Ответ дляДодаю напруги
не засохло, повяло, листочки висят вниз как тряпочки. полила, дякую)
Має відійти.
Коли я жила на Херсонщині, бувало, що від спеки листя звисало і у дуже дорослих дерев, яким було по 20-30 років.
Дідусь потім їх ввечері поливав, щоб за ніч земля набрала води.
Це були вишні і абрикоси.
Там дощ міг бути у травні, а наступний під кінець серпня.
І +40 вдень.
празники не помню 13 апреля в 11:59
Ответ дляДодаю напруги
да оно уже года 2
просто забыла про него
но оно такое, тоненькое достаточно
Ще могли шкідники коріння погризти. Полийте гарненько і дайте відро ’антихруща’, повторити 2-3 рази, раз на тиждень.
автор Додаю напруги 13 апреля в 12:05
Ответ дляпразники не помню
Ще могли шкідники коріння погризти. Полийте гарненько і дайте відро ’антихруща’, повторити 2-3 рази, раз на тиждень.
дякую
курасаны 13 апреля в 12:27
Так це просто хробак його під´їв, проливайте актарою! Якщо воно росте в землі, воно не може в квітні завянути від спеки
автор Додаю напруги 13 апреля в 12:55
Ответ длякурасаны
Так це просто хробак його під´їв, проливайте актарою! Якщо воно росте в землі, воно не може в квітні завянути від спеки
не в земле, большой глиняный горшок
курасаны 13 апреля в 14:15
Ответ дляДодаю напруги
не в земле, большой глиняный горшок
А, тоді так, може і зів´янути, звісно