Пацан к успеху шел• 13 апреля 2024

То знов я, ну шо вєрім?

Пробачаєм ?😅🤣
Партизанка• 13 апреля 2024
Не знати, хто це, це добре чи погано?

СамавиховуюКота• 13 апреля 2024
Ответ дляПартизанка
Не знати, хто це, це добре чи погано?
Всім все рівно.
Партизанка• 13 апреля 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Всім все рівно.
Супер!
ЖующаЯКонфету• 13 апреля 2024
Я не лох и ему не верю и не донатю и стерененко тоже
фрау Гітта• 13 апреля 2024
Нужен блевотный смайлик. Не верю ни единому слову.
СамавиховуюКота• 13 апреля 2024
Ответ дляфрау Гітта
та є ж.
Советничаю тут• 13 апреля 2024
Я этого г*****а не перевариваю

автор Пацан к успеху шел • 13 апреля 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
та є ж.
Ну під старпостом немає
Ответ дляСоветничаю тут
Я этого г*****а не перевариваю
Да да
Вчора тему створювала
Ответ дляСоветничаю тут
Я этого г*****а не перевариваю
Бо мене аж взбісило
Притула забагато взяв на себе
Kidstaff Bot• 13 апреля 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Jave• 13 апреля 2024
Бля..офігєть..притула - дноо.. фу гидко.. поняв що військовий і жопу лизати почав, бо військові злі стали зараз і я їх чудово розумію і причини злості зрозумілі
Олечка79• 13 апреля 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Я этого г*****а не перевариваю
Какой же он мерзкий 🤮
Ksenia2291• 13 апреля 2024
Доначу тільки бригаді мого чоловіка. У всякі 1 лайк - 1 гривня донат на ЗСУ в фонд притули, не вірю. Нехай сам відсмоктує
Yana_pl• 13 апреля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Ну під старпостом немає
Та тоді ж всі одна одну обригають.
А без анонімів зробили, що б притула подивився , що про нього народ думає? І хто саме))) Думаю він вже давно вкурсі .
DianaDee• 13 апреля 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Я этого г*****а не перевариваю
от не зря бісить він
Smusish• 13 апреля 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Я этого г*****а не перевариваю
Шо це за трешнякова відповідь?????
Smusish• 13 апреля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Бо мене аж взбісило
Притула забагато взяв на себе
Він жабою давиться, шо Зеля президент, а він ні. Хоча, зараз Зенленському можна лише співчувати ,а ніяк не заздрити!
Ksenia2291• 13 апреля 2024
Ответ дляSmusish
Поверьте, он уж в нашем сочувствии никак не нуждается))

Smusish• 13 апреля 2024
Ответ дляKsenia2291
Я не про моє співчуття до зеленського. А ми тут обговоримо притулу, і пост мій був саме коментар про притулу.
Я думаю, що кожен хто балотувався тоді в президенти, зараз думають, добре що не їх вибрали, а розгрібає це все зеленський.
Відразу відсію ваші коментарі. Я не голосувала за зеленського, я голосувала за порошенко. І мені влада оцих зелених не подобалась і не подобається і в те що буде щось краще я теж не вірила.
Jave• 13 апреля 2024
Ответ дляSmusish
Зеленському співчувати?? ))
il-mari• 13 апреля 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Я этого г*****а не перевариваю
жесть какая...
Nathalie27• 13 апреля 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Я этого г*****а не перевариваю
Це повне дніще. Нам необхідна практика канселінгу всяких істот, які чомусь вважають себе лідерами думок
Smusish• 13 апреля 2024
Ответ дляJave
Зеленському співчувати?? ))
Ні? Ви не бачите як він морально виснажений? Сам би вже десь втік та не може з цієї петлі вилізти. Але це моя суто думка.
olya8385• 13 апреля 2024
Що там має бути замість мізків, щоб таке взагалі в голову прийшло, бруд який
nova_mama• 13 апреля 2024
Я не вірю фондам, бо там, де народу багато, часто і контроль ніякий, обов´язково знайдеться хтось, хто собі у кишеню покладе і чимало.
Доначу лише адресно. Знайомим, які на фронті, знайомим моїх друзів (друзі викладають тільки реальні збори, у них я впевнена). Буває, що збирають для бригади батька когось з однокласників моїх дітей.
Ще варіант - волонтери, які їздять на передову і возять особисто (я таких знаю двох, їм довіряю).
А так ще з часів Ющенка, який збирав гроші на лікарню дитячу, а потім просто закрив тему, довіри до великих зборів не маю.
Бася-Мася• 13 апреля 2024
Как можно донатить во всякие дырявые фонды в лживой коррупционной стране? Деньги некуда девать? Дык я скину карту. 55 коллег-мужиков из моей компании воюет, нам бы им успевать собирать.
kuskus• 13 апреля 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Я этого г*****а не перевариваю
Дибіл, прости Господи…
Falcon82• 13 апреля 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Я этого г*****а не перевариваю
Це Дно
Теория Импетуса• 13 апреля 2024
Ответ дляil-mari
жесть какая...
Да уж...