Пацан к успеху шел• 13 апреля 2024

То знов я, ну шо вєрім?

Пробачаєм ?😅🤣
олена олена• 13 апреля 2024
Дівчата, донатьте адресно, тим, кого знаєте, військовим. Ще Ваньок прозорі збори завжди виставляє. З фондів дуже реально і постійно допомагають «Повернись живим» і «Львівський лицар», це зі слів військових.

Jave• 13 апреля 2024
Ответ дляSmusish
Ні? Ви не бачите як він морально виснажений? Сам би вже десь втік та не може з цієї петлі вилізти. Але це моя суто думка.
Краще б втік..можливо хтось би адекватніший з українських політиків, не проросійських, прийняв би владу
олена олена• 13 апреля 2024
Ответ дляJave
В якому розумінні - прийняв? І кого (адекватнішого) ви маєте на увазі?
Владу вибирають у нас.
Jave• 13 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Владу вибирають у нас.
Не маю уявлення..але зеленський в своїй недалекоглядності у мене вже жалість і огиду викликає
олена олена• 13 апреля 2024
Ответ дляJave
Ну якщо ви не маєте уявлення, то значить немає там таких лідерів, хіба ви не бачите? А якби втік , який він не є, це було б значно гірше - внутрішній хаос тільки б нашкодив в той час.
Інше питання, що не треба було такого вибирати. Але 73% - це багато
Jave• 13 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Запитайте у військових чи вірять вони що зеленський здатен вивести країну з жопи, чи довіряють йому..
Зеленський це людина яка оточила себе зашкварними корупціонерами під час війни, які обкрадають бідний бюджет бідної воюючої країни
Jave• 13 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Згодна що не треба було

олена олена• 13 апреля 2024
Ответ дляJave
У військових я можу запитати. У свого чоловіка, наприклад. Так от, він не голосував за Зеленського. Але розхитувати зараз країну ще й зсередини - не підтримує
Jave• 13 апреля 2024
Ответ дляолена олена
А я не вірю що при зеленському зміниться щось, я не хочу розхитувати нічо, але був би зелень патріотом цієї країни його не оточували татаров, єрмак, він не прикривав би своїх друзів, баканов би зараз сидів би, червінський би був на волі...і поки зелень при владі я не вірю в світле майбутнє в Україні..це моя думка..
олена олена• 13 апреля 2024
Ответ дляJave
Не вірте, це ваше право. Так, він не патріот, оточення корумповане. Але військові воюють не за Зеленського. За Україну.
Jave• 13 апреля 2024
Ответ дляолена олена
То чого ви зараз за нього впряглися? І до чого тут за кого воюють військові? Ми говоримо що людина недалекоглядна, дужн скромних розумових здібностей є президентом нашої країни в самий складний період і зелень зробила великий внесок, щоб становище нашої країни стало ще гіршим
nenatasha• 13 апреля 2024
Бачила вчорашню тему, але тільки в сьогоднішній побачила, що написав Притула.
Бидло звичайне(
олена олена• 13 апреля 2024
Ответ дляJave
Добре, ми можемо зараз це змінити? Яким способом?
Я ні за кого не впрягалася
Jave• 13 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Я ні за кого не впрягалася
Ми з вами ні, він міг би
олена олена• 13 апреля 2024
Ответ дляJave
Ми з вами ні, він міг би
Міг би, але, як видно, не планує…
Миззери• 13 апреля 2024
А что так ? Поток донатов после хамства немного иссяк ?
Jave• 13 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Міг би, але, як видно, не планує…
Так, на жаль ..гарного та спокійного дня
олена олена• 13 апреля 2024
Ответ дляnenatasha
Бидло звичайне(
А що він хоч написав? Скрізь бачу обговорення, але його слів не читала
ksena555• 13 апреля 2024
Ну і де ті, що банили всіх дівчат спочатку, що говорили що не можна вірити і донатити Притулі, тикаючи всюди зрадництво????
Ваш вихід, принцеси)

Jave• 13 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Пост 7 в цій темі
олена олена• 13 апреля 2024
Ответ дляJave
Пост 7 в цій темі
Ого, ну і хамло…
сладкий_ноябрь• 13 апреля 2024
А скільки таких притул в країні, які вже за два роки війни на благодійні кошти дуже добре підвищили свій матеріальний стан. :)))
Тому донатити потрібно адресно і то, перевіряти, куди йдуть кошти, бо скільки цікавих історій можу розказати, але сором бере за все це, бо так війну не виграти:(
Playland• 13 апреля 2024
Ответ дляJave
Порошенко? Так він цього і чекає