13 апреля в 14:28

Екзамен ПДР

Підкажіть чи є в тестах питання з регулювальником? Щось мені тема з ним ніяк не заходить, скоро головою в стіну битися почну
hrushyk 13 апреля в 14:30
Лотерея
Теж йшла і молилась хоч би не попався той клятий регулювальник
Мядуза аля моргонер 13 апреля в 14:30
Було, але не всім попадається. Я складала іспит у жовтні 2023
Владанна 13 апреля в 14:33
Если палка смотрит влево, проезжай как королева ( то есть вам можно во все направления), если палка смотрит в лоб, тебе правый поворот. Запомните, мне этот стишок очень помог.
автор очки_ннадо 13 апреля в 14:40
Ответ дляВладанна
Если палка смотрит влево, проезжай как королева ( то есть вам можно во все направления), если палка смотрит в лоб, тебе правый поворот. Запомните, мне этот стишок очень помог.
Вже його читала. Але тести сформовані так, що нічого він не допомагає. Правила прочитала, все зрозуміла, дійшло до тестів і на 10 розумію, що нічого вже не розумію
Шпондєр 13 апреля в 14:48
І я туплю дуже цю тему
Мамина квіточка 13 апреля в 14:53
Взагалі це лотерея, і можуть випасти питання на будь-яку тему. У мене, наприклад, було дуже багато питань на пробних екзаменах стосовно перехресть і того, хто поїде першим на досить складних перехрестях. Про регулювальника якраз такий не попадалося
Гербарія сушу 13 апреля в 15:37
Є питання з регулювальником. Подивіться відео в ютубі онлайн автошкола Час, все чітко і зрозуміло.
Маю сечі 13 апреля в 18:51
Ответ дляВладанна
Если палка смотрит влево, проезжай как королева ( то есть вам можно во все направления), если палка смотрит в лоб, тебе правый поворот. Запомните, мне этот стишок очень помог.
А ось груди і спина для водія - це стіна! )
Владанна 13 апреля в 19:52
Ответ дляМаю сечі
А ось груди і спина для водія - це стіна! )
На спину нельзя всегда, Зная эти правила, проблем не должно быть.