Ясамаякрасивая)• Изменено 13 апреля 2024
Ви б погодились на такі відносини з чоловіком?
У вас є 2 дитини, старенькі батьки, поганенька але стабільна робота і підробіток, та вам доводиться тимчасово жити зі старенькими батьками бо все одно ви не в силах заробити на оренду, ви розумієте що від такого складного життя і війни втомились всі разом, і ви і батьки і ваші діти, а тут зявився чоловік іноземець, теж зі слабенькою зарплатою і орендованим житлом який кличе вас із дітьми закордон. Це і є моя історія зараз. Ви б погодились? Чоловік гарний нам обом по 37 роки, перспективи з ним наче гарні, мені з ним просто спокійно на душі. Відношення до мене і дітей начеб-то дуже позитивне, він вже познайомився з моїми дітьми, та чесно кажучи я не впевнена що вчиню вірно якщо поїду ось так в нікуди( Дуже боюся просто не влаштуватись там( або мати роботу та так само як в Україні наскільки мінімальну що це поставить мене у ще більшу залежність від чоловіка і обстафин фінансово. Яку розумну пораду ви б самі могли дати? Я за фахом вчитель молодших класів але багато років працюю менеджером з рекрутингу та персоналу. Дуже вагаюся що до рішень і шукаю розуму. Дякую !
Бачу_майбутнє• 13 апреля 2024
Ви нічого не втрачаєте поїхавши , за кордоном простіше заробити на свої потреби , навіть якщо з тим чоловіком розійдеться. І діти зможуть нормально вчитися .
Винник• 13 апреля 2024
я б їхала, повернутися завжди можна. Вдома ви багато не втратите. Там навіть нянею можна підробляти. Навряд вам з дітьми там буде гірше, ніж тут.
Блондинка в Законе• 13 апреля 2024
Автор, раджу їхати, щоб потім не жаліти. Повернутися сюди завжди встигнете, якщо щось піде не так.
Принцепесочка• 13 апреля 2024
Здесь у вас все равно нет никаких перспектив, без шансов ( во всяком случае в вашем нынешнем состоянии, но вы из него и не выберетесь)
Езжайте, дайте себе шанс
Сиреневенькая• 13 апреля 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Да, Даже качественный секс с утра понимает настроение
с пополамщиком нищим? :(
Сиреневенькая• 13 апреля 2024
Автор, не вижу смысла для вас ехать. Ищите другого более обеспеченного.
Такого чоловіка взагалі б не брала до уваги і дітей до нього не везла. Ваш кавалер ледве себе утримує на поганеньку зп, а тут на його бюджет ще троє. Ваша лодка розіб´ється одразу.
Тому хочте їхати закордон вперед, але майте на увазі, що проблеми будете вирішувати одна.
Ясамаякрасивая)
• 13 апреля 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Мені так навіть мама говорить рідна, але я завжди вагаюсь відчуваю на собі якусь жахливу відповідальність і це на мене тисне, щось типу коли розумієш що ситуація в твоєму житті вже і так на межі, і ти і так як так миша чипляєшся за кожний кущик аби вижити, в нас маленьке місто тут з офлайн роботою дуже складно, часто прилітає, батьки старі і у них сильно свій ритм життя вже, а у мене з дітьми інший (( теж сваримось через це буває, та батьків своїх люблю, тато навпаки проти дуже переживає за мене і дітей, завжди говорить що типу а що ти будеш робити якщо в біду там попадеш? ти ж собі непробачиш якщо себе та дітей у небезпечну історію вплутаєш. І після таких слів я дуже вагаюсь, начеб то і в мене є часткова підтримка батьків, і тут майже нічого не тримає крім мами з татом...але ж і справді боязно.
Встидаюся запитать• 13 апреля 2024
Ответ дляСиреневенькая
с пополамщиком нищим? :(
Ну у автора нет лучше варианта
Сиреневенькая• 13 апреля 2024
Ответ дляШеллар
Це точно, їхати до мужика щоб там працювати нарівні з ним? Ну і нащо це все?
Карамелька• 13 апреля 2024
Ответ дляСиреневенькая
И невыездного. Супер перспектива.
Бачу_майбутнє• 13 апреля 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
В яку біду? Ви ж не Африку зібралися
Бачу_майбутнє• 13 апреля 2024
Ответ дляСиреневенькая
Принца їй прийдеться шукати в Україні. В Європі більшість за рівноправні стосунки
Сиреневенькая• 13 апреля 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Цей чоловік не хоче, не може і не здатний бути вам опорою, він не буде вас забезпечувати та свої проблеми ви будете вирішувати самі. Навіщо для цього їхати? Таких васьків і тут повно.
Чесно брешу• 13 апреля 2024
Что вам мешает выехать по защите,устроиться и более уверенно строить отношения?
Сиреневенькая• 13 апреля 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
це міф. Знаю чимало європейців, кружать аж бігом.
Бачу_майбутнє• 13 апреля 2024
Ответ дляСиреневенькая
Не міф , а теперішня тенденція , навіть серед дуже багатих . Це одиничні випадки , коли всі витрати на чоловіку. Більшість все роблять разом, в тому числі і заробляють.
Водійка хімарса• 13 апреля 2024
1 вопрос жилья?
2 кто будет кормить Вас и детей
- пока не нашли работу
- если не найдете работу
3 план обустройства детей на месте? Где и как жить?
4 у него есть ресурсы содержать всех вас и как долго?
5 какая страна? Мотив женитьбы очень разный в странах и менталитет тоже...
6 его мотив женитьбы? Я серьезно!
В моем окружении так было..
1 случай Франция. Она приехала ее звали замуж.. она была очарована, потом оказалось он нищий (а писал что есть дом, фабрика.. оказалось он на оренде и просто рабочий и.. психическое отклонение, его мать решила найти женщину с Украины чтобы присматривала за ее сыном (сиделка была дорого) когда та мадам это раскусила убегала роняя тапки...
2 случай моя знакомая с 2 детьми, ее тоже уговаривали приехать в ГЕрманию.. с детьми.. мужчина показал свой дом и провогорился. Твои дети будут жить тут (кладовка без окон!) на ее вопрос ’так это даже не комната от ответил ’они будут делать то, что я захочу и на другие условия они пусть не расчитывают’ мда.. в последний момент она распаковала чемоданы и осталась...
2 кто будет кормить Вас и детей
- пока не нашли работу
- если не найдете работу
6 его мотив женитьбы? Я серьезно!
В моем окружении так было..
Сиреневенькая• 13 апреля 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Ну і кому таке убоге потрібно? Це що чоловік?
Бачу_майбутнє• 13 апреля 2024
Ответ дляСиреневенькая
Так, дуже хороші дбайливі чоловіки.
Ясамаякрасивая)
• 13 апреля 2024
Ответ дляСиреневенькая
Насправді мене не дуже хвилює матеріальна сторона, головне щоб просто не зрадив і не обманув, я б навпаки не хотіла бути фінансово залежною, хочу працювати там, і потрібна буде допомога лише на початку шляху, але боюсь ось цього, а ще боюсь просто не знайти гарно оплачувану роботу (( боюсь що дітям не сподобається наскільки сильно що доведеться повертатись і рвати всі плани, короче кажучи страхів вистачає, і розумію що дуже складно передбачити і продумати все наперед, запрошувати його жити зі мною і дітьми в Україні теж варіант але розумію що теж дурненький зараз (((