Привіт з ботойбіччя• 13 апреля 2024

Як зайнятись своїм життям?

У моєму житті стільки проблем: зі здоровʼям, з фінансами, з житлом та всюди, куди не глянь якась фігня. Роботи немає, зі здоровʼям… А я переймаюсь чужим життям! Ну от що робити з собою? Як реально зайнятись своїм життям? Припинити думати в кого там що, дивистиь в інстаграм. Дивитись хто кому зі знайомих зраджує і так далі.
Мядуза аля моргонер• 13 апреля 2024
Було і в мене так. Просто не спостерігаю ні за ким. Не гортаю стрічку, не дивлюся сторіси. Стало нецікаво це все.

размахер• 13 апреля 2024
я переглядаю, і так видно, хто на показ більше виставляє, а на справді, навпаки.... де більше дітей показово з татомм, як копнути, то його вдома не буває, ото раз жінка сфоткає і виставляє, ніби доказує, що він приймає участь в житті родини. так і по іншим... погортаю, і думаю, як добре в мене, хоча проблем з віком все більше і щотижня засипає ними...
хтось подаруки виставляє, сумочки, айфони, а місяць тому на дрон збирав... ну, таке...
Мона_Лиса• 13 апреля 2024
Почніть вирішувати хоча б одну із своїх проблем. Пропишіть собі кроки, що треба зробити, щоб покращити життя. І потрошку робіть. Хваліть себе за маленькі кроки.

Може ви переймаєтесь всім одразу, а це неможливо вирішити в одну одиницю часу. І тому тікаєте від реальності у гаджети.
Пилосмок працює• 13 апреля 2024
То Вас ещё не сильно привалило. У меня был период, когда я с людьми не разговаривала, все ресурсы на то чтоб выжить и вытянуть семью, для посторонних даже слов не было, особенно когда лезли- та чё ты, та не конец света, чего грустить, все будет хорошо- люди которые не были в этом. Я и сейчас не сильно разговорчива, но что там и у кого- мне плевать. Я даже прохожу мимо, если на улице кто то валяется, то ли пьяный, то ли под солями, не собираюсь даже разбираться, это его выбор и последствия выбора. А кто с кем и о чем, вообще фиолетово.
Пилосмок працює• 13 апреля 2024
А вообще девочки- старайтесь заработать и отложить, следите за зубами, ходите к гинекологу вовремя.