Не гоню• 13 апреля 2024
Девушки 40+ вы носите такие штаны?
Можно фото
Люблю ХОЛОСТЯКА• 13 апреля 2024
С карманами нет , а 1 и 3 фото да , только у меня джинсы ещё из дырками
Манкоголік• 13 апреля 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Ну як на Порадниці сказали, то вже все! Викидайте і квітчасті халат з ситцю на ґудзиками купляйте. Саме те для вашого похилого віку. Я от вже в обране кидаю також, бо ще пару років і все, лише халати і хустки.
Я просто ще не в темі, але може ви підкажете, з польоту впшого віку та досвілу, що може як 40 років то є якійсь ритуал? Ну як бєйбі шауєр чи джєндер рєвіл, наприклад? От ти всі джинси, футболки з покемонами спалюєш під молитви і сумні пісні і жриці святково з сьозами скорботи та огиди надівають на тебе халат з ситцю та в´яжуть хустину?
Я новоспечена сорокорічна бабця.. ще й місяць не пройшов.. то ж я поки сама ще не розібралась чи є якісь ритуали, чи воно якось саме повинно перемкнутись на халати та хустки )) саме для мене нічого не змінилось :) все ті ж штані з діркою на колоні та реглан з покемонами.. то ж Вам пораду поки дати не можу
Оля_с_киркою• 13 апреля 2024
Ответ дляМанкоголік
Чекайте. І відпішіться потім обов´язково будь ласка. Щоб я знала до чого готуватися. Бо де я живу, місцеві мовчать, як партизани і нічого не кажуть і не роблять, але може антихристи якісь, то що від них чекати((( я вже в обране, халати, пояси з собачої шерсті, танометри кидаю, все буду в Україні замовляти, бо з цими нехрестами каші не звариш(((
Манкоголік• 13 апреля 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Обовʼязково відпишусь Вам як що знайду той перемикач (щось пригадався Електронік і Уррі, який постійно питав «та де ж та кнопка?!» і дізнаюсь як воно «після сорока» :)
А тонометр у мене є )))) в 28 купували, коли завагітніла і якийсь час треба було тиск міряти )))
Калинові вуста• 13 апреля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
То есть мести улицу в сухую погоду вам норм?
Удалено администрацией...
Оля_с_киркою• 13 апреля 2024
Ответ дляМанкоголік
В мене з 25 є домашня і для походів аптечка, то я також готуюсь)) але відпішіться, обов´язково, буду дуже вдячна. Я так розумію волосся саме відпаде, +20 см на талії то вже по дефолту буде(((
Успокойся_Успокойся• 13 апреля 2024
Ответ дляparele
50+, ношу.
Карго только не хочется, я их в глубокой молодости относила до несхочу)
Вам очень идет
Одні думки• 14 апреля 2024
Ответ дляОля_с_киркою
А що не так з жінками 40+? Я для себе цікавлюсь, бо от 37 на носі, то може є якісь закони, що щось не можна носити?
Жиром обрастают особенно на пузе
Оля_с_киркою• 14 апреля 2024
Ответ дляОдні думки
Жиром обрастают особенно на пузе
Само собою. І горб виростає одразу
ПлакалаВАвто• 14 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Удалено администрацией...
М-да.... Когда, называется, сказать больше нечего... при чем тут студийные фото, автор же спрашивает конкретно об этой модели джинсов на фото 3, а их не укорачивают, как бы)) С учетом, что рост модели 175+ обычно на среднестатистических украинках ростом 165-168 при среднестатистическом весе 55-60 кг это таки да, комично
И если вы на фото смотрели, то они и на модели не лежат вообще, а вживую это треш полный)
Калинові вуста• 14 апреля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Когда сказать нечего лепят дурацкие смайлы. Спорить бесполезно.