Одразу пишу, що я не хочу, щоб тема переросла в скандал і її видалили, чи мене заблокували. Питання задаю заради своєї необізнаності в цій темі оскільки я не віруюча, в церкви не ходжу і взагалі в питаннях релігії і політики не знаюсь.
Ситуація. В селі є церква, яка належала московському патріархату. Але батюшка був з народом і підтримував українських воїнів, відправляв безліч допомоги тощо. Зараз прийшла черга до переходу церкви до ПЦУ і батюшка відмовився. Люди розділились на два табори. Той, хто за ПЦУ кажуть нехай тоді батюшка йде і приходить інший.
Звідси в мене питання, як ви гадаєте, яка причина того, що батюшка не погоджується? Він каже, що цим він придає свою віру. Але невже питання у вірі?
Ще раз повторююсь, я не провокатор, я просто не розуміюсь у цьому питанні
Чашечка кофе• 13 апреля 2024
Латентний русофіл ваш батюшка, а пропозиція переходу до ПЦУ відкрила його сутність
Kristinka2106• 13 апреля 2024
Ответ дляYaЯна
Чому не зрозумію? Я не підтримую жодної позиції, просто розкажіть
Ну потому что вы не верующий человек
Nathalie27• 13 апреля 2024
Ответ дляYaЯна
Так. Які є підводні камені, якщо він погодиться і якщо ні?
Не хоче йти на угоду з власною совістю і зраджувати своїй вірі.
Невіруючим людям це важко зрозуміти.