Одразу пишу, що я не хочу, щоб тема переросла в скандал і її видалили, чи мене заблокували. Питання задаю заради своєї необізнаності в цій темі оскільки я не віруюча, в церкви не ходжу і взагалі в питаннях релігії і політики не знаюсь.
Ситуація. В селі є церква, яка належала московському патріархату. Але батюшка був з народом і підтримував українських воїнів, відправляв безліч допомоги тощо. Зараз прийшла черга до переходу церкви до ПЦУ і батюшка відмовився. Люди розділились на два табори. Той, хто за ПЦУ кажуть нехай тоді батюшка йде і приходить інший.
Звідси в мене питання, як ви гадаєте, яка причина того, що батюшка не погоджується? Він каже, що цим він придає свою віру. Але невже питання у вірі?
Ще раз повторююсь, я не провокатор, я просто не розуміюсь у цьому питанні
Allisa_best• 13 апреля 2024
Ответ дляYaЯна
Тобто я правильно зрозуміла, що різниця буде тільки в перейменуванні на ПЦУ і зміні читання на українську?
Що ще? Конкретно
Свята у різні дати
Tiana-Fashion• 13 апреля 2024
Ответ дляТашаНаташа
Вам не понять и мне не понять. Вера - это набор заморочек, шаблонов в голове и полное отсутствие логики. Возможно есть исключения, но в большинстве своем это так.
’Я верю, так надо и все’. Зачем надо, почему надо, кому надо - ответ один - надо Богу.
Так что с нормальным логическим мышлением и наличием здравого смысла в голове этого всего не понять.
Религия это набор оккультных заморочек созданных 2000 лет назад для управления массами. Это целенаправленно созданный проект на самом деле. Кроме того, незря религия идёт неразрывно с политикой. Влияние эгрегора религии в большинстве случаев превалирует над эгрегором государства, создавалось это не одно столетие под видом благости, но явно не для благости иначе зачем столько религий т.к. разделение ведёт только к конфликтам и каждый доказывает что он лучший.
Ответ дляSvitlo_
Я б ніколи б не перейшла б у баптисти. Відвідувати богослужіння б могла б. А в члени - ні.
Р.S. я п´ятидесятниця
Скажу вам відверто: заради цікавості я відвідувала церкви, різні. Мені всеодно Бог один. Я можу зайти у храм, де моляться Алаху і помолитися там. Можу у буддійському храмі. Я молюся кудись туди, до всемогутньої сили. А правила - вони вигадані людьми для людей в цих церквах і храмах.
Ответ дляYaЯна
Ну ви робите це з цікавості, молитесь кудись туди.
А я молюсь конкретно знаючи до Кого молюсь і чому це роблю.
Ответ дляSvitlo_
Ви можете вірити в що завгодно. Я ж вірю в Бога, що створив всесвіт та сина Ісуса Христа, що вмер на хресті за мене.
Получається, що наприклад, арабська жінка, яка прийшла помолитися за спасіння свого сина Алаху молиться іншому богу? Їх багато? Якщо її син від її молитов отримав спасіння, то який бог його спас?
77 года рождения• 13 апреля 2024
Ответ дляYaЯна
Ну, наприклад, у мене немає вати в голові, але батька я відспівувала у цій церкві , бо іншої в селі просто немає. Батюшок ніяких шукати і привозити не маю часу і бажання. Оскільки ж знову таки не віруюча і було зроблено це для галочки, що так треба і батько хрещений і так би хотів
Нема бажання і сил... а чому у селі з дня незалежності не було українського батюшки, а всі ці роки ви ходили на поклон до руснявих болотних попів?
Бо ви та інші мешканці села ростили русню у себе ж вдома.
А про те, що та сама кадебешна русня наїхала на Сенод і надавила на нього після незалежності України вас всі ці роки не цікавило, до сьогоднішнього застілля.
І тому вся та рузька і узька наволоч преться на наші землі з наративами, що вони є спасітєлями рузького міра і мишебратьєв від бандерівців, які сидять у Києві
Ответ дляYaЯна
Почнемо з того, що євреї, мусульмани та християни моляться до одного Бога.
77 года рождения• 13 апреля 2024
Ответ дляYaЯна
Я просто не можу зрозуміти, що зміниться всередині церкви, люди ж як молились, так і будуть в принципі молитися
За путіна, московію і його шоблу?
77 года рождения• 13 апреля 2024
Ответ дляYaЯна
В храмі, де моляться Алаху? Ну-ну!
А ви не така проста!
’’Питання задаю заради своєї необізнаності в цій темі оскільки я не віруюча, в церкви не ходжу і взагалі в питаннях релігії і політики не знаюсь.’’
А ви не така проста!
Tiana-Fashion• 13 апреля 2024
Ответ дляYaЯна
Ну то і я про це, просто моляться-по різному і дають йому різні імена
Потому что всё это модифицированный Иудаизм. Но всё равно это не значит что можно беспроблемно где угодно молиться и кому угодно т.к. будет побочный эффект и очень нежелательный. Люди вобще в очень многих моментах не разбираются и недооценивают ситуацию. Всё не так просто как Вы думаете. Это Вам не перестановка шашек и флажков. Это нужна целая лекция чтоб объяснить насколько всё серьёзно.
Ответ для77 года рождения
В храмі, де моляться Алаху? Ну-ну!
А ви не така проста!
Я маю на увазі, що я не віруюча на постійній основі, не притримуюсь, не читаю, щонеділі не ходжу тощо
Якщо мені треба звернутися за допомогою , то зачасту я прошу вдома, своїми словами. Але якщо подорожуючи я побачила храм,то можу туди зайти. Попросити всевишнього про щастя, своїми словами. Храми, будь які, особливо налаштовують на таку хвилю. А де - мені всеодно
77 года рождения• 13 апреля 2024
Ответ дляYaЯна
Релігійна туристка!
Tiana-Fashion• 13 апреля 2024
Ответ дляYaЯна
А те кто меня дизлайкает вобще далеки от этой тематики. Я эту информацию не с воздуха взяла..уже 20 лет эту тему изучаю и имею полные основания.
Ответ дляTiana-Fashion
Я згодна з вашим постом, що релігія і політика йдуть нерозривно. Не дарма ми були язичниками, а стали християнами, бо князю Володимиру було так політично вигідно. А в інших країнах здавна церкви мали вище керівництво і зачасту перші йшли війною
Tiana-Fashion• 13 апреля 2024
Ответ дляYaЯна
Касательно Мохаммеда и Ислама там вобще интереснейшая история. Он продвинул Ислам за счёт средств своей обеспеченной жены которая ему в матери годилась. Она была успешным торговым предпринимателем (до Ислама женщины Аравии были более свободными) и брак с молодым Мохаммедом был ей выгоден + за счёт неё неплохо продвинулся. Кое-какие традиции взяты с Иудаизма арабами, Коран ’слизан’ с Библии. Сначала был план продвинуть Иудаизм в Европу и к славянам, но после некоторых попыток было принято решение создать новую религию которая подходила бы всем т.к. Иудаизм подходил только евреям. Апостол Павел участвовал в распространении новой христианской религии. Иисус не был христианином. На момент его смерти не было христианства. На его смерти создали целый культ. И Пасха не есть воскресение Христа, а это день исхода евреев из Египта. В Торе Исход обозначается еврейским словом ’Песах’. Многое перекручено, и многое не афишируется. Никто и не копается ни в чём.
Ответ дляTiana-Fashion
Дуже цікаво, дякую,продовжуйте у тому ж дусі , успіхів вам. Можливо до когось ви по-троху достукаєтесь
ТашаНаташа• 14 апреля 2024
Ответ дляTiana-Fashion
Ну в принципе согласна с вашим мнением.
ТашаНаташа• 14 апреля 2024
Ответ дляYaЯна
Они вас не поймут, не пытайтесь) Это зомби. Большинство из них ничего не понимает в Библии, не соблюдает даже 10 заповедей, они просто считают, что если будут верить и ходить в церковь по воскресеньям, читать молитвы, то это уже даст им какую-то привилегию, избавит от проблем, принесет счастье или жизнь после смерти. Это как ОКРщик, идущий только по четным плиткам. ’Если я буду идти по четным - день сложится удачно’.
„Думающий атеист, живущий по совести, сам не понимает, насколько он близок к Богу. Потому что творит добро, не ожидая награды. В отличие от верующих лицемеров.“
постою_послушаю• 14 апреля 2024
Ответ дляNathalie27
Не хоче йти на угоду з власною совістю і зраджувати своїй вірі.
Невіруючим людям це важко зрозуміти.
Прочани і священики, які перейшли до ПЦУ не зраджували свою віру