Крошка Енот• 14 апреля 2024

Зачем ходить на свидания, если ничего не ищешь?

Девочки, я сейчас в Европе, мне 28. Пытаюсь с кем-то познакомиться в тендере, в итоге на свидание приходят жуткие инфантилы. Вроде бы работают в it или вебдизайнеры, но из интересов - компьютерные игры, аниме, коллекционирование какой-то ерунды. Хотя мужчинам по 30-37 лет, деньги есть. Но у меня такое впечатление, что их даже секс не интересует.
Вот зачем ходить на свидания?
Tammy21• 14 апреля 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Не компетента в дитячих забавках? Да ладна ;)
Ще не вистачало гамати у дорослому віці. Людина тікає у аніме та ігори від реального світу, це несправжнє життя, справжнє життя у офлайні.
Ви вище написали про Берсерка та Алхіміка. Як же ви на них натрапили, якщо то дитячі забавки?)
Tammy21• 14 апреля 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Саме вони не дитячі. Тому і дивилась ці тайтли.
Тобто, ви згодні, що серед аніме і іграшок є продукти для дорослих?
Від чого, до речі, тікали?)
вАлнуюся сильнА• 14 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Ви зараз написали мем)
Ніби спілкуюсь з дитиною 10 років :)
Tammy21• 14 апреля 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ніби спілкуюсь з дитиною 10 років :)
Йап) Як же ще обезцінити) Ваш комент мені це запит на оцінку вас через ваші коменти?
А я з косою• 14 апреля 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Бизнесмен на тиндере? Не очень верится)
Не сомневаюсь) Тем не менее, это так)
Я со своим мужем познакомилась много лет назад на сз. Он был очень серьёзным и не похожим на других по общению. Как оказалось, впервые знакомился на сз. Оказался владельцем небольшой компании))
вАлнуюся сильнА• 14 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Натрапила бо мені таке було цікаве. Витрачати вже дорослому 100+ годин на просмотр аніме чи геймерство це ескапізм та небажання жити реальним життям. Життя одне у кожного. Злити в унітаз роки життя на ігори та мультики - вибачте не розумію.
вАлнуюся сильнА• 14 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Це не обезцінювання, а констатація. Пора дорослішати. Усім.
Клептоманка• 14 апреля 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Знаєте, я вважаю дивитись у 20 аніме чи в майнкрафт грати це нормально. Але коли 30-40річна доросла людина має аніме та ігори за основне хобі то це...як би коректніше сказати. Нездорово. Усьому свій час.
Почему вы обесцениваете чужие увлечения? совершенно нормально увлекаться компьютерными играми и анимэ в любом возрасте.
Клептоманка• 14 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Ви які аніме дивилися та в які ігри грали?)
Не смотрел, но осуждаю
Клептоманка• 14 апреля 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
А чтение книг - это не эскапизм? рисование, перебирание двигателей и т.д.?
Tammy21• 14 апреля 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Почнете з себе?)
Tammy21• 14 апреля 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Сорі, тобто, ви вирішили подивитися те, що цікаво ВАМ, але інші не можуть робите те, що цікаво ЇМ, бо не підходять під ваші стандарти контента? Подібне мислення -- ознака дорослості?)
Ви злили в унітаз (це ваш вислів) купу часу на Берсерка, переписку зі мною, ранішню каву, а могли б полетіти на Марс та прибрати у квартирі)))
Tammy21• 14 апреля 2024
Ответ дляКлептоманка
Не смотрел, но осуждаю
Ні) Вона дивилися) Але все одно засуджує) Де там логіка, я не знаю.
Тріль підпільний• 14 апреля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Или второй вариант-вы их не цепляете. Обычно зануды ищут или таких же зануд, или мечтают о яркой, красивой, интересной девушке, которая их соблазнит, такая себе инстакраля. А вы очень возможно что просто обычная
Соблазнит... хм..это как?залезет на него?мне просто интересно....у сейчас такой кадр,вот и думаю,с о у него в голове?
Небалувана Галя• 14 апреля 2024
Ответ дляTammy21
А де вони сидять, у музеях?) 2024 рік...)))
Мої друзі хлопці сказали, що тіндер то чисто для сексу, для дружби більше баду, окупід, може ще щось.
Я коли приїхала, то намагалася знайти когось для спілкування/практики мови, але невдало. Але з одним наважилась зустрітися, було дуже ’цікаве’ тимчасове знайомство.
Tammy21• 14 апреля 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Ваші друзі-хлопці лише сказали вам для чого використовують Тіндері самі. Люди там абсолютно різні і шукають різне.