Стильна штучка• Изменено 15 апреля 2024
Як підібрати окуляри?
Це будуть мої перші окуляри. У лікаря була восени, тобто якісь параметри є. Але може вже треба перевіряти знову.
Зайшла в люксоптику, поміряла оправи для початку, щоб зрозуміти яка форма візуально підходить. Але звернула увагу, що вони всі якісь криві, тобто одна дужка лежить на поличці, інша ні, на обличчі так само. Це якось підгоняється? Може не тільки на вигляд треба підбирати, а є ще якісь нюанси? Як вибирати лінзи теж не знаю. І взагалі, де краще дивитись у люксоптиці (в них вибір оправ найбільший) чи може у менших оптиках?
Дайте поради, будь ласка, як вибирати і на що звертати увагу
Я не тону• 15 апреля 2024
Ответ дляБулькаю
Потрібно ще раз іти до лікаря, щоб рецепт отримати. Якщо різний зір на очах, то і різні мають бути лінзи. Оправи підбираєте під обличчя і зручність. Оптик багато, я люксоптику не дуже люблю, більше подобається оптика Очі на Мінській. Ще зверніть увагу, можна поставити лінзи, щоб затемнялися на сонці. Це дуже зручно влітку.
о, я недалеко, но не замечала (а хотя неудивительно - слепандя))
какая у них ценовая политика? может, сайт есть у них?
Угги в горошек• 15 апреля 2024
Ответ дляЯ не тону
а самые дешевые - это сколько денег?)
в какую цену вообще обходится обычно оправа+линзы+работа?
Колега в Люксоптиці все разом придбала за 2000 грн, в неї була акційна оправа
Я в Моноптика купила за 4000+, в мене тільки оправа 2200 + 2*720 за лінзи + 200 грн робота + 250футляр
Але можна набагато дешевше. Ви їх попросить, вони вам розрахують різні варіанти. Я взагалі тільки з третього заходу змогла замовити.
Ищу Аленя• 15 апреля 2024
Ответ дляБулькаю
Зачем к врачу?
Обычно, если рецепт от стороннего оптометриста, может не быть гарантии и если не подойдут после изготовления, претензии не принимаются
Булькаю• 15 апреля 2024
Ответ дляЯ не тону
Начеб-то був сайт, погугліть. Ціна, як на мене, дешевше чим в люксоптиці, вибір лінз чудовий і оправ. Я беру дітям європейську лінзу з фотохромом за хороші гроші. В люксоптиці від 2000 грн такого ж плану, але брендові.
Булькаю• 15 апреля 2024
Ответ дляИщу Аленя
Зачем к врачу?
Щоб перевірили зір, який автор восени перевіряла. Ви думаєте за пів року той рецепт дійсний?
Ищу Аленя• 15 апреля 2024
Ответ дляБулькаю
Ну так на месте же подбирают линзы
Угги в горошек• 15 апреля 2024
Ответ дляБулькаю
В мене за 5 місяців виявився дійсний 🤷♀️ але лікар в оптиці про всяк випадок перевіряла рецепт від лікаря з клініки
Я не тону• 15 апреля 2024
ой, люди, а кто проверял зрение и подбирал очки у государственного офтальмолога по направлению?
имеет смысл? или там не будет нормального оборудования? зрение сложное.
дали направление, надо выбрать, к кому записаться.
Булькаю• 15 апреля 2024
Ответ дляИщу Аленя
Ну так на месте же подбирают линзы
По рецепту який принесе автор. Я не зустрічала, щоб хтось робив новий рецепт на місці. Маю двох дітей в окулярах. Сама ношу окуляри пару років і за 7 років не було такої практики. Хоча ми змінюємо окуляри чи лінзи 2 рази на рік як мінімум.
Ищу Аленя• 15 апреля 2024
Ответ дляБулькаю
Если в оптике есть оптометрист, а он есть в любой приличной оптике, линзы подбираются на месте.
У меня вся семья очкарики, не ходим за рецептами никуда
Булькаю• 15 апреля 2024
Ответ дляИщу Аленя
Ну, я вам говорю, як людина, яка жодного разу не перевіряла зір в оптиці. Ми приходимо з рецептом від лікаря і все. Мої діти маленькі, носять окуляри з 2,6 років, ніхто не бере на себе таку відповідальність, повірте. Можливо у вас стабільно поводить себе зір. Автор вперше йде за окулярами, потрібно, щоб все було підібрано правильно.
Нещодавно подруга не послухала і пішла в якусь оптику, де їй не вірно підібрали лінзи, не може ходити в окулярах. Болить голова.
Радостина• 15 апреля 2024
Ответ дляУгги в горошек
Мені в Люксоптиці нічого не сподобалось, хоча ціни були гарні, багато чого по знижках.
По ітогу купила в Monoptica. Там мені гарно підібрали оправу, підказали яка краще для читання, а яка для постійного носіння.
Лінзи різні, залежить від того як багато ви будете носити протягом дня, чи працюватиме в них за компом.
В мене для читання, максимум година-дві за добу, навіть не кожного дня користуюсь. Оправа десь 2200 грн, лінза кожна 700+ грн, але можна було взяти ще простіші лінзи за 265 грн за кожну, мені їх до речі рекомендували в Люксоптика
В Моноптиці коли я замовляла була лікар, безкоштовно перевірила зір та звірила з рецептом. Тому як рецепт я отримала у вересні, а окуляри замовляла в лютому
мені теж в Люксоптике ничего не подошло.Багато і дурного
Я не тону• 15 апреля 2024
Ответ дляБулькаю
а вы к себе у какого доктора подбирали очки?
Булькаю• 15 апреля 2024
Ответ дляЯ не тону
У того, хто і дітей веде. Він дорослий і дитячий офтальмолог.
Стильна штучка
• 15 апреля 2024
Ответ дляСіточка
Самые дешевые линзы из Люксоптики ведут себя лучше в носке, чем самые дорогие. У меня уже пятые очки оттуда и у мужа вторые. То есть не все то, что дороже, оказывается лучше.
А які у вас лінзи, що можете похвалити?
Стильна штучка
• 15 апреля 2024
Ответ дляУгги в горошек
Це у вас вуха можуть бути на різному рівні, це часте явище )))
Або асиметрія обличчя
А може і оправа крива
Або асиметрія обличчя
А може і оправа крива
Може звичайно і з вухами проблема або брови криві
, але вони не рівно і на поличці лежать. Мені головне, що таке все одно підправляється, це добре
Стильна штучка
• 15 апреля 2024
Ответ дляБулькаю
Я мабуть все ж таки перевірю ще раз у оптиці, бо те що лікар виписав -2.0 на обидва ока, знаючи що зір різний, мене спонтеличує. Я в нього ще перепитала цей момент, але він сказав так буде краще чомусь.
Завжди недо...• 15 апреля 2024
Ответ дляСіточка
Самые дешевые были 370 гривен за штуку. Цена зависит от производителя (эти корейские), плюс или минус, наличие астигматизма ну и так далее. Линзы Цейсс от 2100 за штуку. На оправы от 500 и до небес. Но иногда у них бывают акции: проверка зрения, оправа, определенные линзы и работа за 900 гривен. Но эта наиболее доступная и лучшая оптика в Киеве на любой кошелек.
замовила собі окуляри, скло Зейц, з оправою 2405 грн. сьогодні забираю. не люксоптика. маленька оптика, власниця підбирає і перевіряє зір. а в люксоптиці зі склом не пам*ятаю яким.... середньої вшивості 4000 грн нарахували
Ищу Аленя• 15 апреля 2024
Ответ дляСтильна штучка
Вы в любом случае будете методом подбора линзы подбирать и ходить в них по оптике. У меня комп диагностика одна, а на месте подобрали совсем другие линзы, потому что по диагностике, с теми линзами, у меня просто голова кружилась. У меня и астигмат линзы с разным значением, и диоптрии разные, и гораздо меньше, чем по идее должно быть. Зато мне комфортно и я вижу
Сіточка• 15 апреля 2024
Ответ дляСтильна штучка
А які у вас лінзи, що можете похвалити?
Не могу найти название, но только знаю, что из южнокорейские. Посмотрите пожалуйста на сайте. Самые простые.
Булькаю• 15 апреля 2024
Ответ дляСтильна штучка
Вам перевірити в будь-якому випадку потрібно. Під час визначення рецепту, лікар, як правило, дає ще зазор (акомодаційний). Лінзу не можна брати, щоб ваше око повністю вона компенсувала. Тобто, апарат показав -2,5, то лінзу дають меншу.
Я не тону• 15 апреля 2024
Ответ дляИщу Аленя
какую вы оправу выбираете под такие разные и тяжелые стекла?
у меня были металл, были пластик. и все давит на переносицу сильно, голова как чумная от этого. еще и съезжает вперед иногда, не держатся за ушами как хотелось бы.
Ищу Аленя• 15 апреля 2024
Ответ дляЯ не тону
У меня не тяжелые, и не стекло. Линзы легкие, специально такие выбирала.
Оправы три, все металл, всё держится
Я не тону• 15 апреля 2024
Ответ дляИщу Аленя
Оправы три, все металл, всё держится
зачем аж три?)
Стильна штучка
• 15 апреля 2024
Ответ дляИщу Аленя
Ох, я і не думала що 3-хвилинне ходіння по оптиці щось покаже. Тим більш в мене проблема бачити вдалечінь
Ищу Аленя• 15 апреля 2024
Ответ дляЯ не тону
зачем аж три?)
Нуууу, кмк, их должно быть минимум две, чтоб в случае поломки или потери не остаться без зрения. У меня две яркие оправы - черная и красная, одна нейтральная. Одни с минимальными диоптриями, другие две посильнее. Одни в авто лежат, вторые в сумке, третьи на мне
Ищу Аленя• 15 апреля 2024
Ответ дляСтильна штучка
3?)) я минут 30 ходила, сидела, читала.
Я тоже близорука, как и муж. Он еще дольше подбирает
Стильна штучка
• 15 апреля 2024
Ответ дляИщу Аленя
3?)) я минут 30 ходила, сидела, читала.
А, ну я ж новачок у цьому ділі, то ж не знаю, як правильно тестувати окуляри :). І мені ж не для читання, я зблизу бачу непогано. Найбільша проблема яку я хочу вирішити окулярами - це водіння авто. Куди я там буду у оптиці дивитись, я не можу придумати
Ищу Аленя• 15 апреля 2024
Ответ дляСтильна штучка
На стойки, на магазины снаружи, повертеть головой, чтоб понимать нет ли головокружения.
Я близорука, но читаю в очках тк из-за астигматизма все плывет. Для вождения я со временем с большими диоптриями сделала, резче видно вдаль. Мои первые тоже ничего, я в них училась ездить, но со временем почувствовала, что нужно попробовать другие диоптрии