Болтушка Му• 15 апреля 2024

рахунок на оплату РОЗКОШІ понад 60м2

отримали?

дякую
Результат:
вже голосів: 73
35 (47.95%) ні не має ні в дііі не попочті
33 (45.21%) Ваш варіант
5 (6.85%) так - отримала по почті
0 (0%) так - знайшла в діі
Стефанія• 15 апреля 2024
У меня роскошь на Троещине до 60 м 2.
Викасикрет• 15 апреля 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Налог платится только если на одного человека приходится больше 60 квадратов?
на 1 собственника.
У нас 100 м2, но собственник только муж, значит ’лишние’ 40 м2 должен будет оплатить. И все равно, что в этой квартире живут и прописаны еще 3 человека)
Послушная• 15 апреля 2024
В мене будинок, нічого немає в кабінеті - тільки податок на землю. Вони літом виставляють зазвичай на оплату чи як? Я сама ж не знаю куди і скільки оплачувать
Нервогенератор• 15 апреля 2024
Ответ дляТочноБудет
Немає ніде. А якщо одна квартира десь 75 і ще одна 40, то як рахується?
Ваш випадок
Нервогенератор• 15 апреля 2024
Ответ дляПослушная
Скільки кв.метрів будинок?
Послушная• 15 апреля 2024
Ответ дляНервогенератор
Скільки кв.метрів будинок?
250 але не жилий, а садовий. Може тому не присилають. Я не знаю. Але в кабінеті має бути, правильно?
Невісточка ж• 15 апреля 2024
А якщо у мене частка 1/4 в квартирі батьків 70 м, це мої 17.5 метра. І куплена квартира в шлюбі, оформлена на мене, але там я чоловік і діти, квартира не велика 55 м, то на мені рахується 72м? 🫣 І це типу роскіш у мене? Чи там де я і діти то на всіх рахується?
Послушная• 15 апреля 2024
Ответ дляНевісточка ж
Так, вже будете платити - від 60 метрів
Нервогенератор• 15 апреля 2024
Ответ дляПослушная
Зверніться в податкову з документами на будинок. Це якщо є бажання сплачувати прдаток. Якщо будинок введений в експлуатацію і квитанція на сплату податку не приходила, то напевне ваших данних немає в податковій. Чесно кажучі в них суцільний бардак з цим податком.
Послушная• 15 апреля 2024
Ответ дляНервогенератор
Не можу звернутися, ми зараз не в Україні. Має бути в кабінеті. Все, що в кабінеті - я оплачую. Те, що я маю будинок і його квадратура в кабінеті світиться а платьожки на оплату немає
Нервогенератор• 15 апреля 2024
Ответ дляНевісточка ж
По перше забудьте слово розкіш. Розкіш це квартира від 300кв.м. і будинрк від 500 кв.м. ви до цих норм законодавства ніяким боком. По друге, податок нараховується власнику/ власникам. Ваш чоловік і діти оформлені власниками і мають виділені частини в придбаній квартирі?
Нервогенератор• 15 апреля 2024
Ответ дляПослушная
Нарахування до 1 липня, може ще не встигли. Це якщо будинок не на окупованій і не в зоні бойових дій.
Бабка-ежика• 15 апреля 2024
А если квартира 64 квадратных метра, то тоже платить? А где искать сколько платить и куда платить?
Снегурочко• 15 апреля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Да, если квартира к примеру 80 кв, но собственники вы вдвоем с мужем (именно два собственника, а не просто кто-то прописан или куплена на одного в браке), то платить ничего не нужно. Если один человек, то заплатите за разницу в 20 кв. В каждом городе ставка разная
Не зависит от числа собственников. Так как каждый из них пользуется полной площадью. Один из них платит налог.
Виправлялочка• 15 апреля 2024
Нет нигде, ни в кабинете налоговой, ни по почте, ни в дие. Да и налоговая не видит всю недвижимость. Специально нарываться на оплату я не собираюсь. Это их обязанность прислать уведомление, а не моя ходить к ним.
Библиотекарь• 15 апреля 2024
Ответ дляТочноБудет
Все вместе 75+40-60. На разницу платите
Любимка-анонимка• 15 апреля 2024
Ответ дляЗараз все скажу
А нефиг жадничать. Пусть лишние квартиры ВПО подарит. И свой вопрос решит, и людям будет, где жить)
Тю, а ей что подарили эти квартиры, что она должна их раздавать? Человек может всю жизнь собирал, отказывалась во многом, купила квартиры и что?
Ноу коммент• 15 апреля 2024
Ответ дляТочноБудет
Я власник обох квартир. Але я маю інвалідність
А інвалідність хіба на щось впливає?
Невісточка ж• 15 апреля 2024
Ответ дляНервогенератор
Діти просто прописані
Нервогенератор• 15 апреля 2024
Ответ дляНевісточка ж
Діти просто прописані
Ну тоді відповідь очевидна
Нервогенератор• 15 апреля 2024
Ответ дляНоу коммент
А інвалідність хіба на щось впливає?
Я шукала інформацію стосовно пільг інвалідам, нічого не знайшла.
Ноу коммент• 15 апреля 2024
Ответ дляНервогенератор
Я теж. Але давненько шукала. Думала, може змінилось щось...
Невісточка ж• 15 апреля 2024
Ответ дляНервогенератор
Ну тоді відповідь очевидна
Ну поки що ніколи нічого не приходило, скільки років про це кажуть
Нервогенератор• 15 апреля 2024
Ответ дляНевісточка ж
Закон був прийнятий в 2013 році.
В нас новобудова, квартира зареєстрована і данні є в державному реєстрі. Чоловік на протязі 3 років їздив в податкову щоб взяти квитанцію. В них не було ніяких данних. Перший раз його просто відправили без результату. На другий рік вже прийняли заяву. Наступного року чекав на квитанцію, не дочекався, поїхав самостійно забрати. Йому відповіли що вислали квитанцію на адресу квартири, яку ми продали 25 років назад, хоче в своїй заяві він вказував фактичну адресу проживання. Ось такий квест у нас особисто. Може щось ще податківці відчубучать в цьому році. Але ж я писала що в них бардак з цим податком.
Невісточка ж• 16 апреля 2024
Ответ дляНервогенератор
Закон був прийнятий в 2013 році.
Ми яураз в 2013 квартиру купили, в 14 отписала право власності. Батьківська квартира 90х років, може у них і даних немає
Нервогенератор• 16 апреля 2024
Ответ дляНевісточка ж
Цілком може бути.
Невісточка ж• 16 апреля 2024
Ответ дляНервогенератор
Цілком може бути.
Ну сама я нікуди не піду, амяк прийде щось то оплачу свою ’розкіш’
автор Болтушка Му • 18 апреля 2024
Ответ дляЯниЯ
Вот просто объясните мне, почему люди должны платить налог за свое имущество ?
При покупке уже были оплачены всевозможные налоги.
потому что
кто то хочет ездить на бентли и купить себе домик в швейцарии
автор Болтушка Му • 18 апреля 2024
Ответ дляНервогенератор
дякую! а ви випадково не в податковій працююєте? можна вам оплатити і отримати квитанцію?
автор Болтушка Му • 18 апреля 2024
Ответ дляБабка-ежика
якщо після 2013 року то квартира в базі на 4м2 заплатити прийдется