Виниловая пластинка• 15 апреля 2024
Привітала невістку з днем народження. Але трохи образливо.
Я попросила сина,щоб він поговорив з невісткою та щоб вона мене розблокувала, я хотіла її привітати з днем народження. Тому що день народження в неї 15-го, і вони хотіла хрестити в цей день. Але святкування ДР та хрестини будуть 20-го. Я відправила їй відкритки по вайберу з привітаннями о 10 годину ранку. Вона мене розблокувала і відповіла мені «Дякую.», о 16:30. Вона ігнорувала мої повідомлення чи ні, як гадаєте? Якось дуже негарно. Я ж її привітала о 10 ранку. Я прочитала та нічого не відповіла.
Санта Барбара• 15 апреля 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Відкритки - це шо таке?
Это не закрытки , а как раз наоборот ))))
ЭкстрасенсиХаЯ• 15 апреля 2024
Ответ дляНаивная Хо
Просто интересно как Вы жили до появления невестки, чем занимались ,кого задрач@@@и ?
Сына строила, понятно же
Бачу_майбутнє• 15 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Не сразу ! Через 6 часов !
Перечитала
Точно
Вот блин....
Точно
Вот блин....
Коренная киевлянка• 15 апреля 2024
Автор, а что говорят родители невестки? Вы просили их поговорить с ней?
Бачу_майбутнє• 15 апреля 2024
Ответ дляa.ostroverh
Возраст есть
Ума не надо
Заипали
Ума не надо
Заипали
Гостра на язик• 15 апреля 2024
Шановна адміністрація, заблокуйте нарешті цього надокучливого троля🙏
Виниловая пластинка
• 15 апреля 2024
Ответ дляГостра на язик
То не читайте просто мої теми.
Виниловая пластинка
• 15 апреля 2024
Ответ дляБасина
Може в неї секс-марафон був з синачкою автора?
6 годин з малою дитиною?
Виниловая пластинка
• 15 апреля 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Ні. Навіщо?
Виниловая пластинка
• 15 апреля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Відстаньте вже від невістки. Невже ви не розумієте, що ви руйнуєте їм життя. Дайте їм спокійно жити. Живіть своїм життям, у вас же ще є діти, приділяйте їм увагу.
Чим саме я руйную?
Царевна_несушка• 15 апреля 2024
Вы очень привязаны к сыну, к сожалению они пытаются жить только своей семьёй, мне жаль что у вас так вышло. Мои к сожалению вообще детей знать не хотели
Виниловая пластинка
• 15 апреля 2024
Ответ дляБасина
Дитину бабуня забрала) і це не про вас)
Так, вони приїхали до них. І та бабуся бавиться з онуком.
Санта Барбара• 15 апреля 2024
Автор , давайте уже адрес невестки , мы все 20 числа приедем на крестины в качестве группы поддержки вашей невестки .
Бачу_майбутнє• 15 апреля 2024
Ответ дляГостра на язик
Это не Тролль
Не заходите в темы
Виниловая пластинка
• 15 апреля 2024
Ответ дляСанта Барбара
І навіщо ви там всі потрібні будете?
Всіх підсаджую• 15 апреля 2024
Ви все ще неадекватна, невістка продовжує бути з усіх боків чудовою дівчиною.
Бачу_майбутнє• 16 апреля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
І навіщо ви там всі потрібні будете?
Мы хотим её морально поддержать
Виниловая пластинка
• 16 апреля 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
В чому ж вона така чудова?
Бачу_майбутнє• 16 апреля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
В чому ж вона така чудова?
Она молодая девушка
И умнее Вас в жизненном плане в 1000 раз
Санта Барбара• 16 апреля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
І навіщо ви там всі потрібні будете?
В качестве группы поддержки вашей невестки . Шо непонятно ? Или боитесь ?
Всіх підсаджую• 16 апреля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
В чому ж вона така чудова?
У всьому 🤩. Чудова дівчина!
Виниловая пластинка
• 16 апреля 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
У всьому 🤩. Чудова дівчина!
Тим що розблокувала мене? Згодна.
Всіх підсаджую• 16 апреля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Тим що розблокувала мене? Згодна.
Ой, а цим взагалі золота! Прислухалася до коханого чоловіка і задля приємності йому розблокувала жіночку, яка їй взагалі ні до чого.
Виниловая пластинка
• 16 апреля 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Тобто ви вважаєте, вона це зробила тільки заради сина? А не тому що, хоче зі мною спілкування?
Всіх підсаджую• 16 апреля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Звичайно. Ви їй абсолютно не потрібні і спілкуватися з вами нема про що.