парИла я парИла• 16 апреля 2024
Как бы вы реагировали, если бы от вашего 18 летнего сына забеременела девушка?
Сыну 18. В прошлом году поступил и переехал во Львов, живет сам. Узнала только вчера…
Жить вместе не собираются. Подрабатывает тату мастером..
Люблю ВалЄру• 16 апреля 2024
Ответ дляЛеді Душка
про предохраняться - це зрозуміло.
я про те, що згвалтувати можуть.
а тут вже пощастить чи не пощастить. ти не можеш сказати чи вдасться вирватись... чи пощастить...
не знаю як у кого, але я тричі відбивалась від згвалтування...від різних чоловіків або хлопців і в зовсм різних ситуаціях.
але лише двічі вдало....
і це ще при тому, що не була дуже привабливою чи красивою.
і при тому, що мене тягнув лише один, а не два-три чоловіка...
я про те, що згвалтувати можуть.
але лише двічі вдало....
В нашем городе в 2000х был маньяк, который охотился как раз за мальчиками. Причём зимой со второй смены в школе уже добираться по темноте, муж ходил встречал детей со школы, а что делать больных же полно.
3@йk@• 16 апреля 2024
А аборт девушке не предлагал? Если на минимальных сроках то и вакуума хватит и забеременеть в перспективе можно будет
Ждун с Нибиру• 16 апреля 2024
Може це буде ваш єдиний онук, ніхто не знає як життя повернеться. Я б точно старалася бути в контакті і допомагати
Замрійлива• 16 апреля 2024
Ответ дляДадосвидания
Що за морда лицо? Всі такі в захваті від вагітності якоїсь дівчини 18 річного сина?
Я думаю ніхто з мам хлопців не в захваті, але й битися головою об стіну не будуть.
Це проблема дівчини в першу чергу, от їй і розгрібати.
Якщо хлопець відморозиться, то дівчина нічого не зможе зробити і тільки їй вирішувати що робити далі.
Пацелуйнитуда• 16 апреля 2024
Ответ дляЗамрійлива
Ну и мама мальчика должна ему объяснить, что он может трахать все, что шевелиться , менять женщин хоть каждую ночь НО блин в презервативе как минимум никто не залетит и не заболеет. А тут реально сын мудило, из ответов понятно, что девочка с ним работала и он явно понимал, что делает.
Замрійлива• 16 апреля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Не важливо, що там вкладала в голову мама хлопця. З хлопця як з гусака вода завжди. І вагітність це завжди проблема дівчинки.
А свекрухи онуків забувають, яких рокам виховували, як тільки бубуочка нову собі дружину завів. То ж очікувати, що мати хлопчика буде з тією майбутньою лялькою носитись або якось перейматись долею дівчини принаймі дивно.
Пацелуйнитуда• 16 апреля 2024
Ответ дляЗамрійлива
Ну бумеранг он всегда рано или поздно прилетит
Замрійлива• 16 апреля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Який бумеранг, не смішіть мене.
Дружина мого брата десять років виносила гівно з під своєї лежачої бабусі. При цьому в них була своя хата, але в гіршому районі і менша. Вони свою продали, і бабину до ладу приведи. А як тільки баба померла з´явилась тітка (донька баби) і відсудила четверту частину паю та хати, бо воно пенсіонер вже і має право. При цьому була не проти, що племінниця бабу догляне за спадщину. І живе те падло прекрасно і щасливо, і совість не мучає.
AmazingLady• 16 апреля 2024
Ответ дляЧесно брешу
Удалено администрацией...
Печальки.нет• 16 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Ну ваш же женился
І що? Мій одружився, до чого тут випадок автора? Ми одружились, бо це було спільне рішення, в даному випадку хлопець не хоче цього робити.
Заместитель Анонима• 16 апреля 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Все переживают за своих детей, никому не нужна бестолковая беременность. Учить предохраняться, все что мы можем как родители сделать.
А какой толк учить предохранятся, все и так знают про презы, которые бывает или рвутся или слазят. Да и не один метод контрацепции не даёт гарантии. А экстренная очень бьёт по здоровью девушки. Скорее матерям дочерей нужно учить их не ***хаться, если не готова к детям, в совке многие встречались без секса. Это потом можно выйти замуж, родить, стерилизация, и ***хаться на здоровье с мужем.
Кашпо• 16 апреля 2024
Ответ дляЛеді Душка
ні, я практик. і розумію, що таке дівчина, що завагітніла і яку кинув тато її майбутньої дитини.
як займатись так дорослий, а як нести відповідальність, так все скинув на дівчину.
тому і пишу, що допомогала б лише онукові після цього.
спілкування з сином би продовжила, але допомоги він би більше не отримував, поки б не взяв відповідальність за свою дитину.
Практик - это тот, кто отказался от сына ради внука. А пока вы теоретик.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 апреля 2024
Які всі правильні, аж страшно. Без тесту ДНК ніяких зустріч чи розмов би не було з дівчинкою. Чия там дитина- невідомо. Але піз@юлин би сину дала добрячих, щоб не тільки нижньою головкою думав….
Але, якби син привів додому дівчинку, навіть з дитиною не від нього- прийняла і допомагала.
Замріяна• 16 апреля 2024
Ответ дляЗамрійлива
люди різні, не всі забувають, є приклади і протилежні, але й таких, що не переймаються теж вистачає, та навіть і не всі переймаються, якщо онуки виховуються у родині сина і вони рідні. Тут вибір кожного...
ЗаведУющая• 16 апреля 2024
Я бы пообещала девушке во всем ее поддерживать, дала бы денег. Очень хочу внуков.
Замріяна• 16 апреля 2024
Ответ дляЛеді Душка
про предохраняться - це зрозуміло.
я про те, що згвалтувати можуть.
але лише двічі вдало....
я про те, що згвалтувати можуть.
але лише двічі вдало....
Не треба всі ці ситуації навіть в думках уявляти з вашої дитиною, чули колись, що ми всі події в житті притягуємо самі. Я не про вас зараз пишу, ви не винні, що є хворі люди. Але не накручуйте себе. Навчить дитину кликати на допомогу, просити допомоги у сторонніх, не допомагати дорослим чоловікам, якщо просять, бо дорослі нехай звертаються до інших дорослих і т.д. І щоб вам було спокійніше нехай у неї буде самрт годинник з gps чи така функція на смартфоні.
Там-тарарам• 16 апреля 2024
Сказала бы сыну что за всё надо держать ответ, а не всунул высунул и пошёл
Замріяна• 16 апреля 2024
Автор, спробуйте, пізніше, як уляжуться емоції у нього та й у вас проговорити з ним ситуацію ще раз, але спокійно. Бо в нього можливо захисна реакція зараз, що сам розберуся і т.д. Може він вам більше інформації розкаже, а дійсно не зрозуміло, що за дівчина, що за відносини і чому таке рішення він прийняв.
Чи це тимчасовий зв´язок, чи можливо через вагітність боїться, що все піде не так, як він планував в житті. І що дівчина все ж таки хоче, може не жити разом взагалі її рішення.
Чесно брешу• 16 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
Я не чарівниця вам• 16 апреля 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Да, и ноги и руки, с 16 лет, а сейчас уже работает в этой сфере, друзьям сначала делал, сейчас и клиентов много
Я бы сморозилась и от внука тоже, то ее проблемы что залетела и его тоже
Не виправдовуюсь• 16 апреля 2024
Ответ дляЗамрійлива
Який бумеранг, не смішіть мене.
Ну то такий закон, вона навіть не відсудила, їй автоматично надається таке право, баба заповіту не склала, а спадщина за законом така.
Така бойова Я• 16 апреля 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Я хочу поддержать - он не даётся. Мужу (отцу) так же грубит и говорит не лезть.
А взагалі як дізналися. Син сказав? Може друзів знаєте?
Анонім Перший• 16 апреля 2024
Хлопцю 18, вже одна дитина скоро буде. До 25 має. встигнути ще двох забалабеніти. Хай усіх пише на себе і сплачує аліки. У нас так один скорострел й 18 років двойню зробив жіночці з 2 дітьми. Женився, усиновив тих двох. Всі були у шоці. У 18 - батько 4 дітей. Зато зараз в шоколаді.
Така бойова Я• 16 апреля 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Звісно не 15, але і у 20 іноді ще вітер в голові і здається, що весь світ можна підкорити і все попереду. В принципі то його відповідальність. Вам знайомитися тільки якщо реально маєте велике бажання. Але тут треба визначатися або зараз або ніколи. А не через 10 років з´являтися бабусею.
AmazingLady• 16 апреля 2024
Ответ дляЧесно брешу
Удалено администрацией...
AmazingLady• 16 апреля 2024
Ответ дляЧесно брешу
Удалено администрацией...
AmazingLady• 16 апреля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
И дочь мудила, ей мамо должна объяснить ровно тоже самое потому как их них двоих рожает только женщина
Бутерброд и я• 16 апреля 2024
Я бы сама попыталась помочь и участвовать в жизни внука или внучки. А сын сам разберется
Замрійлива• 16 апреля 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Баба склада заповіт на онуку. Тітка відсудила 1/4.
Воленс-неволенс• 16 апреля 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Он сказал «захочет подаст на алименты потом»
Денег не просит и как я понимаю особо не участвует там.
Ну хоч ви поприймайте участь, чи що? Ну там же маленька кровинка, ваші гени. Я б точно допомогала б