Розлучення? Чи пробувати зберегти сімʼю

З чоловіком разом 8 років. Мені вже 34. Дитині 3 роки. Маємо спільну квартиру в києві і авто. Працювали на одній роботі, коли завагітніла далі на квартиру дозароблював сам. Вважає шо все сам, все його. Зараз на фронті. Всі бойові йдуть на ремонт. Я маю малесенький магазин у маленькому місті, живу зараз у батьків. І от в котрий раз посварились , як часто буває через свекруху, він заговорив за розлучення. А я вже як лимон, він від мене постійно щось вимагає, все йому не так, з маман його не хочу часто спілкуватися, так вона накручує його також. Розмовляти не хоче, відключає мої дзвінки. Називає егоїсткою, хоча сама в драних трусах, все малій і то на роботі , то по ремонтам їзжу на Київ. Сижу плачу другий день. Думаю яка я слабачка, перетворилась в якусь амебу. Може кинути все йому, взяти малу, загрузити авто речами і поїхати в Норвегію наприклад, поміняти все. Хай живе в тій хаті разом з мамкою своєю, сил немає вже терпіти. А з другої сторони я також все вкладала туди 8 років, кому це благородство треба. Короче ні з ким і поговорити, подруги то за кордоном то на західній десь. То й думаю напишу сюди, може хтось починав все з нуля в 34. Чи є там щось хороше, після розлучення?
показать весь текст
7 2 2 1
Шалена невинність 16 апреля в 12:23
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Его все не устратвает. И то как я бизнес веду, мало денег зарабатываю. И то что поправилась, а у меня кортизол зашкаливает из-за его службы и нервов, и со свекровью тоже старые обиды, с грязью мешала. А ему святой себя выставляет, мурчит в трубку как ей тяжко.
А поговорить без нервов я могу, а он нет. Орет, маты, сейчас второй день вообще отклоняет звонки
Выходите из образа жертвы
4 1 1
Фантазерша 16 апреля в 12:23
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Его все не устратвает. И то как я бизнес веду, мало денег зарабатываю. И то что поправилась, а у меня кортизол зашкаливает из-за его службы и нервов, и со свекровью тоже старые обиды, с грязью мешала. А ему святой себя выставляет, мурчит в трубку как ей тяжко.
А поговорить без нервов я могу, а он нет. Орет, маты, сейчас второй день вообще отклоняет звонки
толку уже не будет при таком отношении
и толстая, и глупая, и невестка никакая
Фоточки нема 16 апреля в 12:24
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Не смертельно, але у мене вже на стільки розшатана психіка, що я то як зомбі, через хвилину плачу, через хвилину звоню йому, він не бере я знову як зомбі. Мені лікуватися треба, а консультація психолога як крило літака коштує
Почніть з себе. Все що Вас зачіпає, видаліть/поставте на паузу. Взяти за правило (закон якщо хочете), не дзвонити чоловіку. І займіться собою. Маленькими кроками ...Кожного дня питати себе ’що я відчуваю?’, ’а що я хочу зараз?’. Чи зручно мені тут сидіти/лежати? Чи хочу я кави чи чаю, чи голодна зараз? Чи холодно мені чи жарко? Хочу послухати музику? Якщо так, то яку? Може фільм подивитись? Що я відчула у цій ситуації, яку ємоцію? Може залишити батькам дитину і піти прогулятись із подругою? А може з´їсти салат у тому кафе у самотності мружачись від сонечка на літній терасі? Розумієте? Маленькі кроки. Далі, з часом, коли у Вас з´явиться навичка слухати себе, свої відчуття (а це і є любов до себе) можна задавати більш серйозні питання. А що я хочу від життя? Чи хочу бути з цим чоловіком? Чи варто їхати в Норвегії чи де інде? Бо питання ці серйозні і приймати рішення треба тільки у спокійному стані.
автор А я с Рио-де-Житомира! 16 апреля в 12:24
Ответ дляРаспутница
Я в схожій ситуації зараз, але мій договорився вже. Ледь що - розлучаюся, переставав говорити... Ревнощі якісь на рівному місці, постійно розказує, що не працюю, а в мене дві офіційні роботи і непоганий дохід. З моєї заначки тільки і тягне, все навпіл,бо як же це він буде сам все тягнути. Мені не дає, тільки бере. Дім спільний, записаний на мене, так він не йде, а мене з дитиною виганяє... Золотий чоловік, мамина радість. Посиділа в шоці, і вирішила піду на зйомну квартиру щоб нерви зберегти собі і дитині, довго він в тому домі не на живеться, бо подаю на розлучення і поділ майна. Всьому є край,терпінню теж
Ви молодець хоча б в тому, що є норм дохід. Це вже половина діла. Удачі вам
Советчица Года 16 апреля в 12:25
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Его все не устратвает. И то как я бизнес веду, мало денег зарабатываю. И то что поправилась, а у меня кортизол зашкаливает из-за его службы и нервов, и со свекровью тоже старые обиды, с грязью мешала. А ему святой себя выставляет, мурчит в трубку как ей тяжко.
А поговорить без нервов я могу, а он нет. Орет, маты, сейчас второй день вообще отклоняет звонки
А зачем вы ему звоните?
автор А я с Рио-де-Житомира! 16 апреля в 12:26
Ответ дляРаспутница
Хоче-не хоче, це вже його проблеми. Суд все поділить, аби заява була. Чи він хоче щоб ви гола боса і в віночку з дитиною пішли, а йому все залишили... Фантазер
Він хоче щоб і дитина з ним потім жила, точно фантзер. Типу якщо я гола боса залишусь то і доньку йому віддам, бо він переспективніший і у нього все є.
4 2
Фоточки нема 16 апреля в 12:26
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Скандали були і до того. Але зараз обострилось, і зрозуміло чому. Війна то війна. Я все приймаю вже два роки, тільки на скільки мене так вистачить.
Малій все щ його карти я купую, собі з заробітку магазину.
Почніть думати про себе. Є така істина. Щаслива мати - щаслива дитина! Нещасна мати - нещасна дитина. Хочете кращого для дитини, почніть думати про себе.
Фоточки нема 16 апреля в 12:26
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Так, але він вважає шо все його. Типу декрет то мої проблеми
Він може вважати що завгодно. Головне, що думаєте Ви!
В курсі діла 16 апреля в 12:27
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Его все не устратвает. И то как я бизнес веду, мало денег зарабатываю. И то что поправилась, а у меня кортизол зашкаливает из-за его службы и нервов, и со свекровью тоже старые обиды, с грязью мешала. А ему святой себя выставляет, мурчит в трубку как ей тяжко.
А поговорить без нервов я могу, а он нет. Орет, маты, сейчас второй день вообще отклоняет звонки
так а нашо ви йому назвонюєте, скучно спокійно жити? не звоніть
автор А я с Рио-де-Житомира! 16 апреля в 12:27
Ответ дляШалена невинність
Выходите из образа жертвы
Как? Я не дура, все понимаю, что он мою самооценку растоптал и я теперь как тряпка реально. Вот из-за этого и думаю может поменять все, типа встряска мне поможет
КарамбОлька 16 апреля в 12:28
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Скандали були і до того. Але зараз обострилось, і зрозуміло чому. Війна то війна. Я все приймаю вже два роки, тільки на скільки мене так вистачить.
Малій все щ його карти я купую, собі з заробітку магазину.
А шо він від вас хоче? Чого сваритесь?
ЛісАпетная 16 апреля в 12:28
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Его все не устратвает. И то как я бизнес веду, мало денег зарабатываю. И то что поправилась, а у меня кортизол зашкаливает из-за его службы и нервов, и со свекровью тоже старые обиды, с грязью мешала. А ему святой себя выставляет, мурчит в трубку как ей тяжко.
А поговорить без нервов я могу, а он нет. Орет, маты, сейчас второй день вообще отклоняет звонки
Ну и не звоните пока, выдохните. На свекровь вообще внимания не обращайте, пусть трындит, что хочет. Ну а если все-таки развод - все равно все пополам, как бы ему не хотелось...
Фоточки нема 16 апреля в 12:29
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Его все не устратвает. И то как я бизнес веду, мало денег зарабатываю. И то что поправилась, а у меня кортизол зашкаливает из-за его службы и нервов, и со свекровью тоже старые обиды, с грязью мешала. А ему святой себя выставляет, мурчит в трубку как ей тяжко.
А поговорить без нервов я могу, а он нет. Орет, маты, сейчас второй день вообще отклоняет звонки
Одного разу мені психолог сказала ’Та людина може поводити себе як завгодно. Кричати тебе, матюкати, вампірити. Але питання в іншому. Чому ти це терпиш і дозволяєш?’
Дуб береза 16 апреля в 12:29
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Делить пополам . Ехать в Норвегию
Можливо і так. Чим швидше поїде, тим швидше влаштується і це все закінчиться, а не водити муру ще ннн років і сподіватися...
ПоЗиТиВнАя 16 апреля в 12:29
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Как? Я не дура, все понимаю, что он мою самооценку растоптал и я теперь как тряпка реально. Вот из-за этого и думаю может поменять все, типа встряска мне поможет
Подавайте на аліменти, це можна зробити навіть у шлюбі. 1/4 його доходу буде йти Вам на дитину
Дуб береза 16 апреля в 12:30
Ответ дляРаспутница
Я в схожій ситуації зараз, але мій договорився вже. Ледь що - розлучаюся, переставав говорити... Ревнощі якісь на рівному місці, постійно розказує, що не працюю, а в мене дві офіційні роботи і непоганий дохід. З моєї заначки тільки і тягне, все навпіл,бо як же це він буде сам все тягнути. Мені не дає, тільки бере. Дім спільний, записаний на мене, так він не йде, а мене з дитиною виганяє... Золотий чоловік, мамина радість. Посиділа в шоці, і вирішила піду на зйомну квартиру щоб нерви зберегти собі і дитині, довго він в тому домі не на живеться, бо подаю на розлучення і поділ майна. Всьому є край,терпінню теж
Ну у вас він реально тягне вас на дно, кому треба такий баласт.
автор А я с Рио-де-Житомира! 16 апреля в 12:31
Ответ дляКарамбОлька
А шо він від вас хоче? Чого сваритесь?
В основному всі сварки зводяться до одного: мало заробляю і не хочу спілкуватися зі свекрухою. Вона змія, постійно жаліється на мене і в снах бачить як ми розлучаємось
Дуб береза 16 апреля в 12:31
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Він не хоче нічого ділити. Я б ще вчора виїхала, та батьків жалко. Тільки через них тут
Хоче не хоче- суд і закон іншої думки.
Оновлена версія 16 апреля в 12:33
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Не смертельно, але у мене вже на стільки розшатана психіка, що я то як зомбі, через хвилину плачу, через хвилину звоню йому, він не бере я знову як зомбі. Мені лікуватися треба, а консультація психолога як крило літака коштує
Пропейте успокоительное курсом .
автор А я с Рио-де-Житомира! 16 апреля в 12:34
Ответ дляДуб береза
Хоче не хоче- суд і закон іншої думки.
У нас суд який. Розділи на папері, а по факту що він що я можем там сісти і стдіти, і ніхто не регулює що далі. Він не зрошиться продати. Так і буде висіти
КарамбОлька 16 апреля в 12:36
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
В основному всі сварки зводяться до одного: мало заробляю і не хочу спілкуватися зі свекрухою. Вона змія, постійно жаліється на мене і в снах бачить як ми розлучаємось
Зі свекрухою не спілкуйтесь, ви не зобовʼязані, забезпечувати родину- то обовʼязок чоловіка, така в нього доля, з ним спілкуйтесь спокійно, почне кричати ложіть слухавку і не відповідайте, не надзвонюйте йому, здоровіше психіка буде
Дуб береза 16 апреля в 12:37
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
У нас суд який. Розділи на папері, а по факту що він що я можем там сісти і стдіти, і ніхто не регулює що далі. Він не зрошиться продати. Так і буде висіти
Ні, ви не праві. Я юрист, все ділять.
Я_и_моя_собака 16 апреля в 12:38
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Він не хоче нічого ділити. Я б ще вчора виїхала, та батьків жалко. Тільки через них тут
Пусть в суде расскажет свое ’не хоче’
Распутница 16 апреля в 12:39
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Він хоче щоб і дитина з ним потім жила, точно фантзер. Типу якщо я гола боса залишусь то і доньку йому віддам, бо він переспективніший і у нього все є.
Обломається, нормальна матір дитину забезпечить головним- відчуттям захищеності від придурка, а його перспективність після повернення з фронту оцінювати можна лише.
Василина Семеніч 16 апреля в 12:39
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Свекруха за 200 метрів живе. Ми з одного міста.
За труси це образно)
Я люблю холод. Та і кажуть там нормальні виплати. У мне фін подушка 4 т дол всього, це пшик для Європи , ще й з дитиною
Норвегия вообще не вариант. Любите холод ? А острова любите, где инфраструктуры полный ноль и работы ноль.
Германия, Ирландия рассмотрите. Ирландия изменила условия, но не смертельно. Все решается. В Германии тоже нормально.
Отталкиваться от языка- немецкий, английский...какой у вас лучше, какой в школе учили.
Свекровь в сад. Хоть в 50 м пусть живёт. С ребёнком пусть общается, если она хочет. А вам она кто ? Правильно, никто, соседка на улице.
годовасик 16 апреля в 12:39
Неужели ему мало денег, что он ставит акцент на вашей прибыли....?!
Я б на вашем месте, не звонила бы ему. Пусть поскучает и сам наберёт.
Распутница 16 апреля в 12:40
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
У нас суд який. Розділи на папері, а по факту що він що я можем там сісти і стдіти, і ніхто не регулює що далі. Він не зрошиться продати. Так і буде висіти
Ви продавайте свою частку, є спеціальні служби які таке викупають, так буде трохи дешевше, але швидко і реальні гроші, а не майно під дупою придурка
Я_и_моя_собака 16 апреля в 12:42
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
У нас суд який. Розділи на папері, а по факту що він що я можем там сісти і стдіти, і ніхто не регулює що далі. Він не зрошиться продати. Так і буде висіти
Пусть висит, а вы в Норвегию
Шалена невинність 16 апреля в 12:42
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Как? Я не дура, все понимаю, что он мою самооценку растоптал и я теперь как тряпка реально. Вот из-за этого и думаю может поменять все, типа встряска мне поможет
Он ничего не топтал, это свойство вашей психики и с любым другим мужчиной было бы то же самое.
Санта Барбара 16 апреля в 12:44
Доделать ремонт, развестись, квартиру продать и дальше решать.