Додаю напруги• 16 апреля 2024
Брат, його дружина.
Я завжди була дуже близькою з братом. Але зараз він хоче прийняти рішення, а мене мучить. Він хоче розлучитись з дружиною. Я прошу не треба. Я люблю його дружину, дітей. Його аргументи такі: вона не працює, вдома в 60% нічого не заготовлено, прибирати прибирає але деколи буває сильний бардак. Гроші витрачати любить, але на всякі дурниці типу сигарети і тд. Ні в салони не бігає там , але.. дитиною займається не так як йому підходить. Я кажу йому вона ж тобі теж не служниця! В нього теж характер не простий знаєте. Шкода дитину. Сама вона досить симпатична, невисока зросту , трохи зайвих кг але добра людина. З характером трохи бос хоче бути але добра.
Вона плаче весь час. Якось думаєте можна допомогти аби сімʼя збереглась чи ні? Я вже просто сама на стресі з ними…
Додаю напруги
• 16 апреля 2024
Ответ дляПартизанка
Автор, він її просто не любить, то й знаходить до чого придратись. Відстаньте від нього
А дитина? Мені шкода, дуже любить тата. Хоч і після розлучення буде допомагати. Вона ніде не працювала толком теж переживаю за неї , вона дуже добре серце має. І досить симпатична жінка
Зоркая Зорро• 16 апреля 2024
Ответ дляMs. Доброта
І я так кажу. Жоч жінка відчує життя без цих закидів про ’жіночі обов´язки’. Ходить в одному і тому ж
ржака. Ручки має? Хай собі пере/прасує/готує. Суміш побутового інваліда з домашнім тираном))
так і він може сказати - ручки маєш - іди заробляй
Партизанка• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Ну він каже - мій одяг завжди не попрасований і я в одному і тому самому можу ходити тиждень. Їсти не готує любить доставки аби щось таке. Може нахамити і витрачає гроші на сигарети
То все так і є але вона не є погана і дуже любить його я знаю.
Вона не є погана з вами. Але ви не знаєте яка вона з ним наодинці. Ви справді лізете не у свою справу
ДеньгиНеСдаю• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Ні ні)) там одна тільки
а ій скільки років? дружині
Баба_Воля• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Я чоловіку речі майже ніколи не прасую. Ваш брат сам не може попрасувати сорочку, краще ходити в одному цілий тиждень?
А раніше як вони жили, його все влаштовувало? Вам писали вище, з його сторони ’придирки’, якщо не ці, то найде інші причини. Ну а стосовно ’одноразових коханок’, я би біжала від такого чоловіка, аж гай шумів. Порада одна - не втручайтесь, хай самі розбираються.
Додаю напруги
• 16 апреля 2024
Ответ дляMs. Доброта
Так. Але він каже чого вона тоді не на роботі? Хай йде працює.
Лама_мама• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Ну він би мені сказав. Одноразові були і багато.
Он не хочет Вас расстраивать, видит что Вы и так уговариваете его не разводиться, или не хочет выглядеть виноватым в глазах любимой сестры..
Король дивана• 16 апреля 2024
А він домашні справи робить? Дитину забирає зі школи, гуртків?
Ото що розлюбив і почав прискіпуватись - вірогідніше.
Може, такий період.
А раніше дружина йому все прасувала та готувала повноцінні обід та вечерю?
Може, такий період.
ничевока• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Чем быстрее разойдутся, тем быстрее невестка встанет на ноги.
Поміркована думка• 16 апреля 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Я думаю, все причины, которые вам брат озвучил, на самом деле не причины, а уже придирки с его стороны, а главная причина другая - любовница или разлюбил
Идеальная оптимистка• 16 апреля 2024
По тому, что вы тут рассказали можно брата жену только пожалеть и пожелать ей встретить достойного мужчину.
Ms. Доброта• 16 апреля 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Ще без мужичка ніхто з голоду не помер.
Партизанка• 16 апреля 2024
Ответ дляТану на сонці
Вот прям чувствую что у автора брат псих.
Наоборот пусть советует невестке бежать от него
Ви переносите свій досвід на чужу сімю. Ваша експертна оцінка дуже суб´єктивна
Поміркована думка• 16 апреля 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Я чомусь не зрозуміла, чому ви спочатку пишете про «дітей», а далі перейшли на дитину? Так там дитина чи діти? Чи підзабули поки писали?
Плохо продумала тему
Пффф 100%• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
То він ходок у вас🤦♀️
ДеньгиНеСдаю• 16 апреля 2024
Ответ дляНе пью, не курю
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3521658
в цій темі авторка сама ’дружина’, що постійно плаче
Додаю напруги
• 16 апреля 2024
Ответ дляКороль дивана
Може, такий період.
Не робить, він ще такий що дуже безлад робить якщо бути справедливим. Раніше всі з неї сміялись що в неї відхилення прибирати кожен день годинами. А тепер шось не так.
Партизанка• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Чого б він вам казав. Ви не пуп землі
Поміркована думка• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Ні ні)) там одна тільки
А остальные дети где?
Горлаю зрання• 16 апреля 2024
я теж люблю брата, його дружину, доньку. і можу сказати, якщо він у чомусь не правий, я завжди за те, щоб вони зберегли свою родину. але це життя і ви не можете його або її примусити. навіть якщо вони розлучаться, ви можете зберегти відносини і з братом, і з невісткою та племінниками
Гарні диньки• 16 апреля 2024
А у него руки из жопы?
Жена - не рабыня и не служанка. Пусть вместе и готовят, и убирают, и утюжат одежду.
Он у вас тот ещё фунтик домостроевский.
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Все зрозуміло. Розходимся.
Партизанка• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Дуже добре серце, курить і може нахамити - і як це все уживається в одній людині? Ви явно чогось не знаєте
Додаю напруги
• 16 апреля 2024
Також він дуже такий «помішаний» на навчанні. Тобто на його думку вона повинна вчити дитину попри школу 2-3 години в день.
Allein74999• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Він зраджував їй з такими «одноразовими» що я дуже засуджувала завжди.
Стоит освободить ее от такого мужа, ей же будет лучше. А он пусть дальше тягается по одноразовым, раз своя «не такая».
Поміркована думка• 16 апреля 2024
Ответ дляничевока
+1 надо советовать тролю как можно быстрее развестись брату.
Пусть создаёт темы про новую невестку
Додаю напруги
• 16 апреля 2024
Ответ дляПартизанка
Вона така є. І добра і за словом в кишеню не полізе
Ms. Android• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Негодяйка, приходится к любовницам в одном и том же ходить