Додаю напруги• 16 апреля 2024
Брат, його дружина.
Я завжди була дуже близькою з братом. Але зараз він хоче прийняти рішення, а мене мучить. Він хоче розлучитись з дружиною. Я прошу не треба. Я люблю його дружину, дітей. Його аргументи такі: вона не працює, вдома в 60% нічого не заготовлено, прибирати прибирає але деколи буває сильний бардак. Гроші витрачати любить, але на всякі дурниці типу сигарети і тд. Ні в салони не бігає там , але.. дитиною займається не так як йому підходить. Я кажу йому вона ж тобі теж не служниця! В нього теж характер не простий знаєте. Шкода дитину. Сама вона досить симпатична, невисока зросту , трохи зайвих кг але добра людина. З характером трохи бос хоче бути але добра.
Вона плаче весь час. Якось думаєте можна допомогти аби сімʼя збереглась чи ні? Я вже просто сама на стресі з ними…
Партизанка• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Вона така є. І добра і за словом в кишеню не полізе
Я вашій оцінці людей не довіряю, вибачте.
Поміркована думка• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Не робить, він ще такий що дуже безлад робить якщо бути справедливим. Раніше всі з неї сміялись що в неї відхилення прибирати кожен день годинами. А тепер шось не так.
Нафига вам сохранять этот брак.
Пусть разводятся. Дайте женщине шанс быть счастливой.
Он же все равно её не любит.
Зачем вы хотите чтоб брат проживал свою жизнь с нелюбимой?
За что вы их обоих так ненавидите?
Он же все равно её не любит.
За что вы их обоих так ненавидите?
Поміркована думка• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Також він дуже такий «помішаний» на навчанні. Тобто на його думку вона повинна вчити дитину попри школу 2-3 години в день.
Вы переигрываете.
Для драки• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
А що вона вам поганого зробила, що ви й далі хочете, щоб вона жила в цьому ярмі з вашим братом- лядуном?
ЯспАкойнаЯ• 16 апреля 2024
Автор, не лезьте не в свое дело. Вы думаете, раз ваш брат - мужчина, так ему не хочется дома тепла, заботы и уюта? У меня есть две такие пары, где жена клала на все и на вся. Один из парней - друг детства, военный, рассказывал, как домой приезжал из командировок, а в холодильнике только суп заплесневевший, в доме бардак, форма валяется с прошлого раза нестиранная, а жена в тиктоке залипает - ’ой, ты сам себе макароны не сваришь???’.... Это при том, что детей трое и чем они питаются - вообще хз....
Поміркована думка• 16 апреля 2024
Ответ дляПартизанка
Дуже добре серце, курить і може нахамити - і як це все уживається в одній людині? Ви явно чогось не знаєте
Зато знает что брат ахает все что движется - всю жизнь жене изменяет
прям сокровище а не муж
Єдина Країна• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Він зраджував їй з такими «одноразовими» що я дуже засуджувала завжди.
А сейчас кто то из «одноразок»перешлел в разряд постоянной. Иной причины, тем более из описанных вами, быть не может. И то что брат вам врет о настоящих причинах тоже характеризует его не в лучшем свете.
Додаю напруги
• 16 апреля 2024
Ответ дляПоміркована думка
прям сокровище а не муж
А що я можу йому сказати? Я йому пояснювала це не правильно. Але в нього на все свої відповіді
Голова колгоспу• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Ну він каже - мій одяг завжди не попрасований і я в одному і тому самому можу ходити тиждень. Їсти не готує любить доставки аби щось таке. Може нахамити і витрачає гроші на сигарети
То все так і є але вона не є погана і дуже любить його я знаю.
Порекомендуйте брату найняти хатню робітницю або навчитися вже дорослому дядьку самому собі речі діставати з шафи.
Поміркована думка• 16 апреля 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А вы б что то делали для мужа который вам постоянно изменяет ?
Нафига для такого стараться?
Если он и в грязном одном и том же находит баб себе, то пусть ему и стирают и гладят.
Нафига для такого стараться?
Плету интриги• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Бо на його думку вона нічо не робить. Я кажу слухай та вдома робота це теж робота
А він каже це обовʼязки які всі мають а не робота
Так живуть у шлюбі не за роботу як йому треба,а за почуттів ...кохання там,наприклад,чули?)то коли таким й не пахне все буде не так.
Поміркована думка• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Так зачем брак сохранять? Семьи ж там нет все равно
Додаю напруги
• 16 апреля 2024
Ответ дляПоміркована думка
Нафига для такого стараться?
Мені шкода обох. Вона з ним живе бо боїться фінансової сторони, а він взагалі як інший став.
Поміркована думка• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Значит развод отличное решение для обоих
К чему тема?
Партизанка• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Вам нікого не шкода. Вам просто подобається роль мамки. Усі дорослі люди. Навіщо вам це?
ЯспАкойнаЯ• 16 апреля 2024
Ответ дляПоміркована думка
Нафига для такого стараться?
А вы знаете, почему он изменяет? И по большому счету, какие у них там отношения с женой - неважно, задача автора - не совать свой нос куда не просят.
Лама_мама• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Ну він би мені сказав. Одноразові були і багато.
Автор, не лезьте, пусть разводятся, пусть у невестки будет шанс встретить нормального мужчину, который будет её любить, и не будет бегать по бабам на право и на лево.. Сколько ей лет?
Поміркована думка• 16 апреля 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А не важно почему. Изменяют му..Ки.
Для измены нет оправданий.
Если его что то не устраивает в жене - развод и гуляй сколько хочешь.
Для измены нет оправданий.
Пффф 100%• 16 апреля 2024
Тобто ваш брат зраджує, придирається, вічно не задоволений, не дає дружині гроші, обговорює свої сімейні відносини поза очі.Золото , а не чоловік.
Голова колгоспу• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Ні але коли вона варить макарони з сосискою то для нього то не їжа . То сміх
Які продукти приніс з магазину чоловік, з того жінка і вечерю приготувала - це ж логічно.
Поміркована думка• 16 апреля 2024
Ответ дляПффф 100%
Ага. Вот бы автору такого мужа. Она б никогда не развелась - это ж сокровище.
ХикориДикори• 16 апреля 2024
Обовязково хай розводиться!Навіщо молодій жінці жити з таким мудиком?Хай собі найде нормального
Сизоока бестія• 16 апреля 2024
Он её просто не любит, его аргумены-это не аргументы на самом деле.
Автор, не лезть, это их жизнь. Мой брат тоже на грани развода, два года не общаются, живут как соседи, причины непонятны вообще. Мы с родителями не лезем . Общаюсь с невесткой тоже, она мне ничего не сделала.
Рожайтретьего• 16 апреля 2024
Если ей нужен такой муж, пусть пляшет под его дудку. Я бы лучше на работу устроилась и ушла
Тану на сонці• 16 апреля 2024
Ответ дляПартизанка
Ви переносите свій досвід на чужу сімю. Ваша експертна оцінка дуже суб´єктивна
Який мий досвид? У меня муж отличный , не тиран , не псих и без окр. Я не работаю , меня холют и лелеют, я трачу на себя очень много денег, який мий тут досвид ? А?
Я тут Живу• 16 апреля 2024
А брат ваш чем занимается ? Чего то думаю что не топ менеджер , раз на пачку сигарет жалко денег. Пусть разводятся , нахрен такое счастье женщине нужно
Тану на сонці• 16 апреля 2024
Ответ дляПартизанка
В этой теме появилась жертва домашнего тирана , и это Вы