Додаю напруги• 16 апреля 2024

Брат, його дружина.

Я завжди була дуже близькою з братом. Але зараз він хоче прийняти рішення, а мене мучить. Він хоче розлучитись з дружиною. Я прошу не треба. Я люблю його дружину, дітей. Його аргументи такі: вона не працює, вдома в 60% нічого не заготовлено, прибирати прибирає але деколи буває сильний бардак. Гроші витрачати любить, але на всякі дурниці типу сигарети і тд. Ні в салони не бігає там , але.. дитиною займається не так як йому підходить. Я кажу йому вона ж тобі теж не служниця! В нього теж характер не простий знаєте. Шкода дитину. Сама вона досить симпатична, невисока зросту , трохи зайвих кг але добра людина. З характером трохи бос хоче бути але добра.
Вона плаче весь час. Якось думаєте можна допомогти аби сімʼя збереглась чи ні? Я вже просто сама на стресі з ними…
Блондинка в Законе• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Ні але коли вона варить макарони з сосискою то для нього то не їжа . То сміх
А шо має бути? Верблюд фарширований?))
Тим більше, шо все одно не робота…то навіщо старатись більше?)
Чувак не шарить.
Скажіть невістці, щоб не плакала, а шукала розумного.

Партизанка• 16 апреля 2024
Ответ дляТану на сонці
В этой теме появилась жертва домашнего тирана , и это Вы
А ви завжди судите людей по опису аноніма який любе сувати ніс у чужі справи?
Блондинка в Законе• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Ну він би мені сказав. Одноразові були і багато.
Оце щастя жінці.
І скільки ж цей добитчик заробляє?
Безлім на все• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Він зраджував їй з такими «одноразовими» що я дуже засуджувала завжди.
тогда не надо отговаривать. от развода. Может невестка хоть нормального мужа себе найдёт , который не будет ей изменять.
Безлім на все• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Бо на його думку вона нічо не робить. Я кажу слухай та вдома робота це теж робота
А він каже це обовʼязки які всі мають а не робота
А если жена брата на работу выйдет , он половину всего быта и ухода за ребёнком на себя возьмёт ?)
Забризкана водою• 16 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Він має трохи проблем іноді з агресією , але.
Коли говорю з ним то наче все по факту . Він також дуже жадний до неї. Вона не ходить ні в салони ні нічого , але пачка сигарет вдень йде
Жадний, зраджував, має проблеми з агресією, запроси високі… та хай розлучаються, якщо ви до цієї жінки добре ставитесь то не втручайтесь. Навіщо таку сімʼю рятувати…
Тану на сонці• 16 апреля 2024
Ответ дляПартизанка
А Вы ?
Вы ж не зная меня , и не читая опис моей семьи рассказали мне про мий досвид 😂
Мовчала б вже…
БершкомангоЗар• 16 апреля 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
А шо має бути? Верблюд фарширований?))
Чувак не шарить.
Удалено администрацией...
Партизанка• 16 апреля 2024
Ответ дляТану на сонці
А Вы ?
Мовчала б вже…
Я не сказала нічого про ваш досвід. Лиш те що ви транслюєте його на інших.

Тану на сонці• 16 апреля 2024
Ответ дляПартизанка
Чтобы утверждать что я что то транслирую , надо не пятой точкой а глазами прочитать что я писала про СВОЙ досвид.
Идите с Богом
Давно без алко• 16 апреля 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Я чомусь не зрозуміла, чому ви спочатку пишете про «дітей», а далі перейшли на дитину? Так там дитина чи діти? Чи підзабули поки писали?
Якійсь сумний тролінг.
Блондинка в Законе• 16 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Удалено администрацией...
То не пиши - і зійдеш за розумну.
Eva030330• 16 апреля 2024
У моего дяди единтичная на данный момент ситуация
Там двое детей, она по дому мало что делает, спит до 12 дня, тратит деньги на лево направо и совершенно не ценит его труд.
Как человек, с ней можно и поговорить и есть положительные качества.
Но я бы и своему дяде и вашему брату советовала развестись.
Не будет жизни с такой женщиной. Мудрости в них мало, женственности.
Старость с такими встречать?