Манка Я• 16 апреля 2024
Чи повзали Ваші діти на четвереньках?
Вже 2 міс повзає по пластунськи. Підтягується і стає на ніжки, а от на колінах повзати, то ні. Ставала кілька разів і відразу на живіт, легких шляхів мабуть не шукає
KROX@• 16 апреля 2024
Ползал. Но у меня ленивый, в 2 мес лежал ) он переворачиваться начал только в 4 мес ))))
Но потом ползал очень мало, сидел и почти сразу пошел )
ПАЦАНКА О• 16 апреля 2024
Не, моя не ползала. Да и не истерила особо. Я уже сейчас понимаю почему. Лень родилась раньше неё
Трактор Віка• 16 апреля 2024
Так повзала, взагалі дуже гарно для спини, якщо дитина не пропускає цей єтап
Пишу_граммотно!• 16 апреля 2024
Кинезиолог мне сказала, что я недоползала. И учила меня ползать, т к. рефлексы ползания закладывают в организме рефлексы правильной ходьбы. Чтоб работали правильные мышцы. Например, у меня не включаются ягодицы при ходьбе и из-за этого страдает поясница.
Я пошла в 8 мес.
Манка Я
• 16 апреля 2024
Ответ дляKROX@
В 4 це норм, навіть дуже. Якось читала пост у фб, то більшість діток в 5 перевертатися почали.
Думаю, вчити якось треба ставати на ті коліна чи лишити у спокої)
Манка Я
• 16 апреля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Я пошла в 8 мес.
А фізтерапевти одноголосно кажуть, що повзання це не обов´язковий етап для дітей. В кожного своя правда. У Вас мабуть ще мало вплив те, що так рано пішли. Це ж манюнік ще у 8 міс
Женщинас• 16 апреля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Я пошла в 8 мес.
О, нужно будет почитать. Мои тоже рано пошли и не ползали, может их теперь вместо мытья полов заставлять ползать по квартире))
Манка Я
• 16 апреля 2024
Ответ дляЖенщинас
Нет, к сожалению. Сразу пошли оба.
Чому шкодуєте?
Манка Я
• 16 апреля 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Лінь - двигун прогресу
Женщинас• 16 апреля 2024
Ответ дляМанка Я
Чому шкодуєте?
Говорят, что это важный этап для развития.
Хропочка з гривкою• 16 апреля 2024
Повзає і дуже швидко,а от по-пластунські не повзав. Старший так само.
Дадосвидания• 16 апреля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Я пошла в 8 мес.
Прикольно, ось звідки проблеми. Моя донька повзала дуже активно, але пішла тільки у рік і місяць).
Кудлата хмаринка• 16 апреля 2024
Одна донька не тільки повзала, а і бігала якось на четвереньках, а потім різко в 10 міс встала одразу побігла на двох. Інша не повзала взагалі, одразу ходити за опору почала, але і пішла аж в 1,4. От хтозна, чому так.
Злюсь до кипіння• 16 апреля 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Я тоже страшно ленива, но в младенчестве ползала
Добро с Кулаками• 16 апреля 2024
по пластунски ползал дня два. на четвереньках гоняет, начал в 6, сейчас почти 9 - встаёт.
Не зви чайна• 16 апреля 2024
Хоч це на 100% і не обов’язковий процес, але дуже - дуже корисний. Працює 2 півкулі. Зразу можна помітити де є асиметрія. Це сама проста і ефективна вправа, коли задіяна рука і протилежна нога.
Автор, ви не написали вік дитини. Заохочуйте іграшками, хоче хай повзе. Робіть прості вправи, ставте на 4ки і качайте її.
Не зви чайна• 16 апреля 2024
Тільки не спонукайте до ходьби за допомогою оцих всілякий толкачок- ходунців. Дитина має все сама, до повзла до дивану, є сили встати біля опори хай встає, нема хай повзе.
Латвийские_Номера• 16 апреля 2024
Повзали. Так, спочатку як ранені партизани, потім вже нормально.
А от сидіти старший спромігся тільки дуже вже після року (пішов в 10,5міс).
Діти різні, і всі ці етапи у них проходять по-різному
Пишу_граммотно!• 16 апреля 2024
Ответ дляЖенщинас
Да. Психомоторика.