долой_лама• 16 апреля 2024

Свекруха.

Свекрусі 80. Вона живе з 55 річною дочкою удвох. Ми живемо окремо далеко від них. Вчора прийшли і ледве не впали від запаху. Воняє мочою аж до ліфта від них. На підлозі жирний слой липкий. Не знаю як далі. Вікна закриті. Ми нічого не сказали, посиділи і поїхали додому. Чи потрібно щоб син сказав, що так не можна жити? Чи обідяться?
Наверняка• 16 апреля 2024
Сын - да. Вы - нет)

Elena_Kiev_Solomenskiy• 16 апреля 2024
может помогите им убрать и постираться?
Латвийские_Номера• 16 апреля 2024
Допомогти прибрати
Ласкове телятко• 16 апреля 2024
А ваш чоловік не хоче прибратись, помити маму, чи йому норм?
Я_канеша_извиняюсь• 16 апреля 2024
мама лежача? дочка здорова? від кого сеча?
Ласкове телятко• 16 апреля 2024
Я так розумію у мами нетримання сечі. Купіть їй урологічних прокладок. Бо вони дорогувато, може мама з пенсії не може купити
автор долой_лама • 16 апреля 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Допомогти прибрати
Вони дві дуже активні. Дочка працює, має кавалерів. Свекруха зовсім недавно перестала працювати. Всі здорові. Перестала митись, я так зрозуміла. Допомагати їм не збираюсь, по здоров´ю мені до них далеко
Не будь КакСвета• 16 апреля 2024
Якщо кошти дозволяють,то найміть клінінг
автор долой_лама • 16 апреля 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Думала про це. Боюсь, що образиться

Я_канеша_извиняюсь• 16 апреля 2024
Ответ длядолой_лама
щоб такий штин стояв, це не просто перестати митися треба було. до того ж якщо бабця перестала митися, це може бути першою ознакою деменції.
до того ж ще й дочка на це не реагує
Латвийские_Номера• 16 апреля 2024
Ответ длядолой_лама
Чоловіка відправте на допомогу
автор долой_лама • 16 апреля 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Чоловіка відправте на допомогу
Сестра ж жінка. Активна, здорова. Як це так зас...тись, не розумію
Не будь КакСвета• 16 апреля 2024
Ответ длядолой_лама
Думала про це. Боюсь, що образиться
Приурочте до якось свята.
Типу подарунок,про який і самі мрієте
Контрольница• 16 апреля 2024
Усе повинен казати син, він може й предложити клінінг
Ну шо не так?• 16 апреля 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Сын? Ладно если бы дочки не было. Но при живой сестре приезжать маму мыть…
Анонимушка• 16 апреля 2024
Хай живуть як хочуть. Забирайте чоловіка і живіть своїм життям. Він там вже нічим не допоможе. Їх все влаштовує і так.
Khmelnichanka• 16 апреля 2024
А ви в курсі того, який психологічний настрій в цій родині? В мене в знайомих була схожа ситуація. Виявилось - мати в деменціі (різко), а донька не могла це прийняти і отримала клінічну депресію ((((. Отак разом дві людини стали не дуже адекватними. Доньку з депресіі витягнули фахівці, на щастя.
Розумна Губка• 16 апреля 2024
Сказать конечно, чего стесняться
Вчителька з мікрорайону• 16 апреля 2024
Хай чоловік ваш з сестрою наодинці поговорить для початку. Після розмови стане зрозуміло, що потрібно робити. Тільки без претензій, а спокійно.

Латвийские_Номера• 16 апреля 2024
Ответ длядолой_лама
Ви заміжня за дорослим здоровим чоловіком?
Як це так не допомогти найріднішим людям?
Латвийские_Номера• 16 апреля 2024
Ответ дляНу шо не так?
Ну напевно ж є якась проблема,якщо раніше все ок було,а зараз не ок. То треба допомогти
Укр_жіночка• 16 апреля 2024
Хай син ходить в гості,а ви по телефону скажіть добрий день.
Цигарний шланг• 16 апреля 2024
Не мое дело. Жила бы дальше и занималась своей семьей. Если мужа что-то не устраивает - пускай он занимается
Домашка• 16 апреля 2024
Ответ длядолой_лама
Может, там мамо контролёр и дочку по жизни гнобит , вот у нее и нет желания что-то дома делать. И вообще, нет желания даже домой с работы идти.
Olivka-Misha• 16 апреля 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Допомогти що? Помитися, попрати та прибрати??? Чоловік повинен це робити за двох дорослих, ходячих, активних жінок??? Це стидоба, що з їх квартири воняє аж в під´їзді
іронічна антитеза• 16 апреля 2024
А что соседи?
ФруктЕщеТот• 16 апреля 2024
Вони живуть так як хочуть
Уси Пуси• 16 апреля 2024
Не лізьте. Дві здорових дорослих баби розберуться. Займіться своїм життям.
Латвийские_Номера• 16 апреля 2024
Ответ дляOlivka-Misha
Так, син і брат має допомогти рідним,якщо у них проблеми.
Ну і плюс,ми ситуацію знаємо односторонньо-зі слів автора. Я просто впевнена,якщо проблема з´явилася нещодавно,то якась причина цьому є
Без комплексів• 16 апреля 2024
Ответ длядолой_лама
У свекрухи це може першим дзвоником деменції. Людина перестає дбати про власну гігієну.