Помогает ли Линекс улучшить метаболизм

Хочу отзывы тех, кто пьет Линекс.
Полезный пробиотик? Или просто реклама?
Флюорография гуся 17 апреля в 08:24
Якщо розглядати метаболізм як обмін речовин, то так. Їжа буде краще засвоюватися. Але якщо ви вважаєте, що це сприяє схудненню - це не так.
Кондуктор автобуса 17 апреля в 08:27
Линекс взагалі ні від чого не допомагає.
Tammy21 17 апреля в 08:35
Ні, цей препарат не має доказової бази ефективності.
2 2 1
Флюорография гуся 17 апреля в 08:46
Ответ дляTammy21
Ні, цей препарат не має доказової бази ефективності.
Tammy21 17 апреля в 08:50
Ответ дляФлюорография гуся
фото
Це ви принесли як аргумент того, що Лінекс ефективний, чи того, що джіпіті помиляється?)
Тут как тут 17 апреля в 08:59
Це фуфломіцин. Наші люди люблять збагачувати «аптеки»
Коплю на груди 17 апреля в 09:23
Это задача для ферментов
Поліцейський патруль 17 апреля в 10:33
Покращує метаболізм не пробіотик, а ферменти ваших органів. Пробіотики пʼють тоді, якщо людина взагалі не вживає кисломолочних продуктів, які б населяли гарну мікрофлору кишківника. Та й то, Лінекс, такий собі препарат. Є набагато кращі.
Флюорография гуся 17 апреля в 11:54
Ответ дляTammy21
Це ви принесли як аргумент того, що Лінекс ефективний, чи того, що джіпіті помиляється?)
Подумайте.
к.Буланова 17 апреля в 13:50
Ответ дляКондуктор автобуса
Линекс взагалі ні від чого не допомагає.
Помогает
Кондуктор автобуса 17 апреля в 18:08
Ответ дляк.Буланова
Помогает
Психосоматика теж деколи лікує. Якщо ви вірите, ок. Мені якщо чесно, все рівно)
к.Буланова 17 апреля в 18:10
Ответ дляКондуктор автобуса
Психосоматика теж деколи лікує. Якщо ви вірите, ок. Мені якщо чесно, все рівно)
В период лечения антибиотиками ’Линекс’ защищает ЖКТ от их побочного воздействия
Кондуктор автобуса 17 апреля в 18:22
Ответ дляк.Буланова
В период лечения антибиотиками ’Линекс’ защищает ЖКТ от их побочного воздействия
😂😂😂 так, звичайно, особливо у період лікування антибіотиками лінекс допомагає))
к.Буланова 17 апреля в 18:28
Ответ дляКондуктор автобуса
😂😂😂 так, звичайно, особливо у період лікування антибіотиками лінекс допомагає))
Да, помогает. Предотвращает расстройство стула, вызываемое приемом антибиотиков
Кондуктор автобуса 17 апреля в 18:30
Ответ дляк.Буланова
Да, помогает. Предотвращает расстройство стула, вызываемое приемом антибиотиков
Та ви шо? Я думала антибіотик вбиває бактерії)) а виявляється одночасний прийом антибіотика і лінекса (бактерії) дає супер результат і припиняє срачку) прекрасно.
к.Буланова 17 апреля в 18:33
Ответ дляКондуктор автобуса
Та ви шо? Я думала антибіотик вбиває бактерії)) а виявляється одночасний прийом антибіотика і лінекса (бактерії) дає супер результат і припиняє срачку) прекрасно.
Антибиотики действительно убивают бактерии. Но побочным эффектом приема антибиотиков может быть понос или жидкий стул
Кондуктор автобуса 17 апреля в 18:35
Ответ дляк.Буланова
Антибиотики действительно убивают бактерии. Но побочным эффектом приема антибиотиков может быть понос или жидкий стул
Та купуйте той лінекс, я ж не проти, тільки ефекту нуль особливо при одночасному прийомі антибіотиків і бактерій.
к.Буланова 17 апреля в 18:38
Ответ дляКондуктор автобуса
Та купуйте той лінекс, я ж не проти, тільки ефекту нуль особливо при одночасному прийомі антибіотиків і бактерій.
С чего это ноль, если моему ребенку помогало?
Tammy21 18 апреля в 00:49
Ответ дляФлюорография гуся
Подумайте.
Мені здається, що тут треба не подумати, а надумати, а воно мені ніц не треба)