Свезло так свезло• 17 апреля 2024
Как часто вы делаете коррекцию и окрашивание бровей ?
Бесбардак• 17 апреля 2024
Коррекцию начала делать пару лет назад. Раз в несколько недель.
Не крашу.
А что?
Не крашу.
А что?
Я_з_Франека• 17 апреля 2024
Раз на місяць, на шкірі швидко змивається хна, а на волосинках місяць. Підщіпую волосся 2 рази на місяць. Сама все роблю.
Ніколи не збрешу• 17 апреля 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Підкажіть, а якою хною ви користуєтесь? Хочу знайти якусь не руду
Пульт от линолеума• 17 апреля 2024
Купила Ревиталаш для бровей, они стали расти толще и темнее, теперь вообще ничего не делаю, сами выглядят идеально
Я_з_Франека• 17 апреля 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
lisova хна темно коричнева В Аврорі, мені сподобалась. А так завжди користувалась баночками оранжевого кольору майер
Свезло так свезло
• 17 апреля 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Через сколько начал действовать?
Свезло так свезло
• 17 апреля 2024
Ответ дляМольфарочка
Никогда, сделала татуаж и не парюсь
У меня тоже татуаж, минеральный пигмент не так выражен
Пульт от линолеума• 17 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Через сколько начал действовать?
Через месяца 1,5
Ніколи не збрешу• 17 апреля 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Дякую! У мене теж баночки Маюр, і навіть темно коричнева там якась дуже руда))
Я_з_Франека• 17 апреля 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Спробуйте лісову! Вона більше до чорного. Ще скажу замітила, що якщо маєр відкрита стоїть довго то реально жовтизну дає особливо шкірі потім темнішає.