Мені 35,сину 13,доньці 7

З одного боку шкодую, що впустила стільки часу та не могла займатися кар´єрою, тільки зараз почала розвиватися, професійно зростати, вчитися новому. З іншого-в 40-45 в мене будуть вже дорослі діти, руки в мене розв´язані і ще є сила та енергія, щоб працювати далі, можливість допомогти дітям.
показать весь текст
1 3 13
Ms. Похвала 17 апреля в 14:25
Ответ дляПовелитель бітка
Я, тут подумала, и решила съесть пару мармеладок. Маленьких. Просто хочу, чтоб вы были в курсе.
Ну ні, вже почали писати пишіть далі - які мармелалки? Скільки штук, фото, смак, смачні?
Повелитель бітка 17 апреля в 14:26
Ответ дляMs. Похвала
Ну ні, вже почали писати пишіть далі - які мармелалки? Скільки штук, фото, смак, смачні?
Честно говоря, зелененькую съела. Вкусно
Не любовница 17 апреля в 14:28
Вы жалеете, что позже не родили? Или о чем тема?
Голодаю 17 апреля в 14:28
Ответ дляАноним_1857
Якщо ви до 35 кар´єрою не займалися , то шанси майже нульові
Глупости
графиняВишенка 17 апреля в 14:35
Ответ дляПерша леді колгоспу
Сейчас рожать, пока яйцеклетки у вас нормальные. Или заморозьте парочку, пока не поздно.
Не от кого рожать…
Марс атакует 17 апреля в 14:38
Ответ дляПиу!Пиу!
Ага, мечтайте дальше
Ну, почему же- мечтайте.
Я, например, начала развиваться с 40 лет.. при этом у меня на руках был грудной ребенок и вышла я из декрета через 4 месяца после окончания больничного листа по беременности и родам.
Доразвивалась...блин..до директора)
Поэтому , было бы желание и возможности
автор Мяо мой мяо 17 апреля в 15:00
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ну це ж не означає, що жінка з 22 до 35 років взагалі не працювала! Це означає лише те, що на першому плані у неї були малі діти, хвороби, садочки і т.д. А наразі вона цілком може посвятити себе професійному зростанню.
Саме так, обирала роботу яка не давала можливості професійно зростати, але я завжди могла піти на лікарняний з дитиною,була поруч з домом.Помічників та нянь у мене не було, тому справлялася сама як могла. Вже 2 роки як почала повноцінно працювати, закінчила курси, змінила сферу діяльності.
автор Мяо мой мяо 17 апреля в 15:08
До речі, працювати я почала у 18 і до 22 років була вже фінансовим аналітиком міжнародної компанії. Але там я повинна була бути на роботі з 10 до 20,без повноцінної відпустки і лікарняних,робота нервова. Тому я обрала сім´ю, дитину.