17 апреля в 14:11

Плаття на випускний в садочок.

Дівчата, хто вже купив чи обрав?
Поділіться ідеями .
Порадьте сайт де дивитися.
БезПаспортаНеПродаю 17 апреля в 14:13
У Сміку, Зарі подивіться - завжди був гарний вибір стильних і гарних суконь, які ще можна носити потім
автор Само_достаточная 17 апреля в 14:15
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
У Сміку, Зарі подивіться - завжди був гарний вибір стильних і гарних суконь, які ще можна носити потім
Дякую.
Дюагональ 17 апреля в 14:35
На выпускной в садике покупала платье moonson
КондуктЕр тролейбуса 17 апреля в 14:40
Я купила тут, на КС, вживане турецьке, виявилося дуже вдале, донька три роки його потім на свята вдягала, ще й потім продали теж на випускний (фото 1)
А колись собі з заландо такі зберігала
Пушка заряджена 17 апреля в 14:45
В зироньке были красивые платья, малой на др покупала такое
И_В_офигительных_штанах 17 апреля в 16:33
H&M, reserved, зиронька - в основном там всегда покупали наряды на праздники, и цены норм и внешне красиво.
Указка 17 апреля в 17:27
Замовляли в інтернеті