Економічного бронювання не буде. Лише після мобілізації.

В нашій(не буду писати назву) міжнародній компанії, де працює багато жінок і чоловік з доходом вище середнього сподівалися на економічне бронювання. Прийшло розпорядження, що його не буде.
Ну і інвалідів з 24 лютого теж попередили про перегляд.
Говорила з декількома колегами, то сказали, що якщо вручать повістку, то не підуть в ТЦК, а одразу в Азов, 3-тю штурмову або інші відомі бригади.
7 17
GirlSuper 17 апреля в 17:55
Аякжеж
Всіх прям туди беруть
3 3
nata.ant 17 апреля в 17:56
Одобрити економічне бронювання,це підтвердити,що війна лише для бідних
1 15
Forever_young 17 апреля в 17:56
Не буває бронювання після мобілізації
Ирина_Конор 17 апреля в 17:57
Давно ввели правило - равноправие.
В компании должны воевать в равном количестве мужчины и женщины.
Если призывают мужчину - женщины обязаны тоже пойти на службу
4 18 4
автор Стрекоза любви 17 апреля в 17:58
Ответ дляGirlSuper
Аякжеж
Всіх прям туди беруть
Мабуть люди розуміють, що потрібно якось якісно відрізнятися від інших, щоб тебе взяли.
автор Стрекоза любви 17 апреля в 18:01
Ответ дляИрина_Конор
Давно ввели правило - равноправие.
В компании должны воевать в равном количестве мужчины и женщины.
Если призывают мужчину - женщины обязаны тоже пойти на службу
Ми діємо в рамках закону, а він не передбачає наразі того, що ви написали.
Байрактарочка 17 апреля в 18:01
Ответ дляИрина_Конор
Давно ввели правило - равноправие.
В компании должны воевать в равном количестве мужчины и женщины.
Если призывают мужчину - женщины обязаны тоже пойти на службу
ви з окопу пишете?
2 2 3
nataangel 17 апреля в 18:04
Ответ дляИрина_Конор
Давно ввели правило - равноправие.
В компании должны воевать в равном количестве мужчины и женщины.
Если призывают мужчину - женщины обязаны тоже пойти на службу
Хто ввів? Де почитати закон?
Вкусныйпончик 17 апреля в 18:06
Це така реклама? в тебе кредит, дружина замучила скандалами, на роботі трешак - вривайся в 3тю штурмову
2 12
Teonaa 17 апреля в 18:06
Шо таке економічне?
Як це - спершу моб., потім брон.? Нелогічно
автор Стрекоза любви 17 апреля в 18:08
Ответ дляTeonaa
Шо таке економічне?
Як це - спершу моб., потім брон.? Нелогічно
Спочатку хочуть призвати людей, подивитися, яка буде кількість. Якщо буде достатньо для цілей ЗСУ, то будуть в подальшому розглядати можливість створення такого бронювання.
judit 17 апреля в 18:19
Їх ще повинні туди взяти, і всерівно через тцк
E-ducate 17 апреля в 18:19
Ответ дляnata.ant
Одобрити економічне бронювання,це підтвердити,що війна лише для бідних
Так, само, як війна лише для бездітних, лише для тих у кого здорові батьки і дружина, хто не навчається, хто не працює в енергетиці тощо.
Будь-яке бронювання і відстрочення - це про непопулярні рішення.
завитушка 17 апреля в 18:20
Ответ дляСтрекоза любви
Спочатку хочуть призвати людей, подивитися, яка буде кількість. Якщо буде достатньо для цілей ЗСУ, то будуть в подальшому розглядати можливість створення такого бронювання.
Таке бронювання невигідне для рейтингів Найвеличнішого, а значить його не буде.
Julieta78 17 апреля в 18:20
Нужны сильно ваши коллеги с доходом выше среднего в Азове или 3 штурмовой , ага.
Forever_young 17 апреля в 18:22
Ответ дляСтрекоза любви
Спочатку хочуть призвати людей, подивитися, яка буде кількість. Якщо буде достатньо для цілей ЗСУ, то будуть в подальшому розглядати можливість створення такого бронювання.
Автор ви невірно розумієте суть етапів мобілізації. Коли людина мобілізована вона вже не може бронюватись,мати відстрочку і тп. Вона вже підпадає під інший закон. Коли людей призову,вони вже не зможуть бути заброньовані.
автор Стрекоза любви 17 апреля в 18:27
Ответ дляForever_young
Автор ви невірно розумієте суть етапів мобілізації. Коли людина мобілізована вона вже не може бронюватись,мати відстрочку і тп. Вона вже підпадає під інший закон. Коли людей призову,вони вже не зможуть бути заброньовані.
Це стосується тих, хто залишиться після хвилі.
автор Стрекоза любви 17 апреля в 18:32
Ответ дляJulieta78
Нужны сильно ваши коллеги с доходом выше среднего в Азове или 3 штурмовой , ага.
Вам мабуть складно зрозуміти, але є чоловіки, які самі не «рипаються» на війну, але усвідомлюють, що це може статися. Тому 2 роки не всі просто лежали на дивані, а чомусь вчилися, щоб підвищити свої шанси на виживання.
Конфет04ка 17 апреля в 18:33
Ответ дляСтрекоза любви
Вам мабуть складно зрозуміти, але є чоловіки, які самі не «рипаються» на війну, але усвідомлюють, що це може статися. Тому 2 роки не всі просто лежали на дивані, а чомусь вчилися, щоб підвищити свої шанси на виживання.
учились бегать?
автор Стрекоза любви 17 апреля в 18:36
Ответ дляКонфет04ка
учились бегать?
Снайпера
kabatosa 17 апреля в 18:53
Ответ дляСтрекоза любви
Ми діємо в рамках закону, а він не передбачає наразі того, що ви написали.
Передбачає, для жінок військовозобов´язаних
Natal_ka91 17 апреля в 19:07
Ответ дляИрина_Конор
Давно ввели правило - равноправие.
В компании должны воевать в равном количестве мужчины и женщины.
Если призывают мужчину - женщины обязаны тоже пойти на службу
Будете в окопі, передавайте привіт порадницям
VitalinkaGL 17 апреля в 19:12
Реклама,чесно,не очень.
Поработайте еще над.этим.
Bransoletka 17 апреля в 19:31
Ответ дляE-ducate
Так, само, як війна лише для бездітних, лише для тих у кого здорові батьки і дружина, хто не навчається, хто не працює в енергетиці тощо.
Будь-яке бронювання і відстрочення - це про непопулярні рішення.
Хто не в цирку працює
Natal_ka91 17 апреля в 20:13
З однієї сторони, це вірно, але з іншої був хоч якийсь шанс для багатьох. Тим більше, військових треба утримувати за якісь кошти.
neortoju 17 апреля в 21:26
Ответ дляВкусныйпончик
Це така реклама? в тебе кредит, дружина замучила скандалами, на роботі трешак - вривайся в 3тю штурмову
Teonaa 17 апреля в 21:54
Ответ дляNatal_ka91
З однієї сторони, це вірно, але з іншої був хоч якийсь шанс для багатьох. Тим більше, військових треба утримувати за якісь кошти.
Кому потрібно? Ви в цьому точно впевнені?