Київ обл, заморозки на грунті,і похолодання, дерева і кущі полуниці

Питання чи можна якось допомогти молоді дерева цвіте все, полуниці теж, вперше лохина в´яже. Чи можна якось врятувати чи нічого не буде і перенесе? Я новачок. В цьому році чекаю на перший врожай. Чи поїхати чимось прикрити? Агро волокно, спандбон, картон? Чи нічого не робити?
Сяду на шию, дорого! 17 апреля в 19:46
Полуниця якщо цвіте, то може примерзнути, потім жовта серединка чорніє в квіточці. За дерева не знаю. Агроволокно утеплює.
автор А я женатая 17 апреля в 19:49
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Полуниця якщо цвіте, то може примерзнути, потім жовта серединка чорніє в квіточці. За дерева не знаю. Агроволокно утеплює.
Дякую. Ми там не живемо. Це дача. На ніч вкривати а на день відкрити немає кому (((
inna5577 17 апреля в 19:52
Во франции на виноградниках при похолодании костры жгут в междурядьях
автор А я женатая 17 апреля в 19:55
Ответ дляinna5577
Во франции на виноградниках при похолодании костры жгут в междурядьях
Димление знаю. Но это если живёшь то можно. Там надо делать Костер рядом чтобы тлело и дым не даёт замёрзнуть. Но это ж нельзя оставить на несколько дней.
Українська зірочка 17 апреля в 19:56
блін, і у нас також дача в Київській обл., все починало розцвітати, полуниця, дерева, посадила зелені дофіга, нові дерева
_Homyak_ 17 апреля в 19:56
Моя мама живе біля Києва (25 км), то певно буде чимось накривати, бо вже малини 15 кущів натикала, вони так гарно принялись, а зараз дивлюсь з 20 числа реально заморозки і все кругом квітне.

За Києвом там принципі холодніше, якщо у нас в місті буде 0 градусів, то у них там нижче на 3-4 точно. Квіти особливі і ягоду буде напевно прикривати пластиковими пляшками 5-ти літровими.
Синиця у спідниці 17 апреля в 20:00
Ответ для_Homyak_
Моя мама живе біля Києва (25 км), то певно буде чимось накривати, бо вже малини 15 кущів натикала, вони так гарно принялись, а зараз дивлюсь з 20 числа реально заморозки і все кругом квітне.

За Києвом там принципі холодніше, якщо у нас в місті буде 0 градусів, то у них там нижче на 3-4 точно. Квіти особливі і ягоду буде напевно прикривати пластиковими пляшками 5-ти літровими.
Та ну, шо це ви вже так наганяєте) Ви хочете сказати, що мінус 4 буде? Ніколи не повірю і по прогнозу такого нема
автор А я женатая 17 апреля в 20:01
Ответ для_Homyak_
Моя мама живе біля Києва (25 км), то певно буде чимось накривати, бо вже малини 15 кущів натикала, вони так гарно принялись, а зараз дивлюсь з 20 числа реально заморозки і все кругом квітне.

За Києвом там принципі холодніше, якщо у нас в місті буде 0 градусів, то у них там нижче на 3-4 точно. Квіти особливі і ягоду буде напевно прикривати пластиковими пляшками 5-ти літровими.
Якби ми там жили то так мабуть і зробили. Я незнаю поїхати наприклад в п´ятницю вдень накрити в неділю поїхати відкрити. Чи так можна? Чорне агро волокно є, є спандбон який використовується в косметології. Тонкий блакитний напівпрозорий.
Синиця у спідниці 17 апреля в 20:03
Ну і що ви зробите з деревами, наприклад? Замотаєте їх? Так все рівно урожаю не буде, бо квіти ніхто не запилить, так ще й зіпріть може від перепаду температур. Розслабтесь, що буде, те буде. Кущі, дерева не пропадуть точно, хіба що не такий рясний урожай
КондуктЕр тролейбуса 17 апреля в 20:23
Я знаю костри палять. Дуже шкода. Сама у відчаї
Мелочунь 17 апреля в 20:24
Ответ дляСиниця у спідниці
Та ну, шо це ви вже так наганяєте) Ви хочете сказати, що мінус 4 буде? Ніколи не повірю і по прогнозу такого нема
Сьогодні писали, що по області до -2 на грунті. Родичі теж завтра їдуть вкривати все.
автор А я женатая 17 апреля в 20:40
Ответ дляМелочунь
Сьогодні писали, що по області до -2 на грунті. Родичі теж завтра їдуть вкривати все.
Читала шо на ніч треба вкривати, а вдень відкривати. Це мене і бентежить, бо цікаво чи можна накрити на два-три дні не відкриваючи... вдень наприклад в суботу+14 і сонце а вночі якраз 0-2 може бути й нижче
Майструю крила 17 апреля в 20:40
Гарно полийте і епіном кущі ввечері побризгайте
автор А я женатая 17 апреля в 20:42
Ответ дляМайструю крила
Гарно полийте і епіном кущі ввечері побризгайте
Так і так дощі куди ще поливать і через дощі не можна бризкати ...
_Homyak_ 17 апреля в 20:55
Ответ дляСиниця у спідниці
Та ну, шо це ви вже так наганяєте) Ви хочете сказати, що мінус 4 буде? Ніколи не повірю і по прогнозу такого нема
Дуже, прям дуже холодно. Вдень взагалі немає різниці, а вночі просто як інші якісь кінці України. Ми ввечері виїжджаємо в кофтах, через 30 хвилин у мами, а там ходимо в куртках теплих.
Майструю крила 17 апреля в 20:57
Ответ дляА я женатая
Так і так дощі куди ще поливать і через дощі не можна бризкати ...
В нас нема дощів, сусідня область. Епіном пр зелені можна і треба після стресу, то не отрута
автор А я женатая 17 апреля в 20:58
Ответ дляМайструю крила
В нас нема дощів, сусідня область. Епіном пр зелені можна і треба після стресу, то не отрута
Два дні вже йде. Все мокре. Я не про отруту, а те що дощ все змиє. Під дощем брискати не будеш
Синиця у спідниці 17 апреля в 21:05
Ответ для_Homyak_
Дуже, прям дуже холодно. Вдень взагалі немає різниці, а вночі просто як інші якісь кінці України. Ми ввечері виїжджаємо в кофтах, через 30 хвилин у мами, а там ходимо в куртках теплих.
Ну от я щойно прийшла з роботи. Бігла, бо задубла, як зюзька, дубарь страшний, але це 9 градусів, мінус три точно не буде
Сяду на шию, дорого! 17 апреля в 23:42
Агроволокно біле можна на день не знімати, воно пропускає повітря, це ж не плівка.
Блиск думки 18 апреля в 13:26
Дерева цвітуть,але дощова погода та холод через це не літають бджоли. Урожай під питанням.