Ленивица-красавица• 21 апреля в 21:44
На яких дрібницях найчастіше паляться погані орендодавці ще до оренди?
Love_Love_Love_• 21 апреля в 21:48
Ті які не хочуть свій хлам забирати.Типу бабине пальто і банки в шафках на балконі.
Ждушечка• 21 апреля в 21:52
Хочу послухати про орендарів,скоро здавати квартиру хоч би нормальні люди знайшлись
Крем для арбуза• 21 апреля в 21:53
Ответ дляВесела бджілка
та палятся в основном орендари))))
Всяке буває. Я одного разу прийшла трохи раніше і попитала сусідів, то вони сказали, що орендатори міняються кожного місяця. Це для мене був редфлаг.
Love_Love_Love_• 21 апреля в 21:58
Ответ дляЖдушечка
Ви ніяк не вгадаєте.
Але перша затримка оплати - одразу на вихід.
всегдаДаДа• 21 апреля в 21:58
Ответ дляЖдушечка
Створюйте свою тему
всегдаДаДа• 21 апреля в 22:01
Ответ дляЖдушечка
Для чого? Всі ті самі дописи
Тут ніби тема про інше
Кукусик• 21 апреля в 22:49
Погані орендадавці - тривожники, які задовбують дзвінками, мільйоном уточнень, трясуться за свою хату, ніби завтра прийдуть самі туди жити
Топтунша• 22 апреля в 01:48
Ответ дляLove_Love_Love_
а если сдают за копейки - все от цені зависит
Love_Love_Love_• 22 апреля в 01:56
Ответ дляТоптунша
Не має значення
Топтунша• 22 апреля в 02:24
Ответ дляLove_Love_Love_
Не має значення
мае
если мне сдают в два раза ниже рінка то пусть оставляют пару банок и шуб
Love_Love_Love_• 22 апреля в 02:24
Ответ дляТоптунша
мае
При чому тут ви?