Аля789• 18 апреля 2024

Аліменти

За несплату аліментів мобілізований будеш. Єдине нормальне рішення,яке я бачила
Millie• 18 апреля 2024
Ответ дляjunel
Якої ще заяви? Батьки між собою домовилися про сплату певних сум або уклали договір про утримання. А тепер щоб мати відстрочку треба довести що ти сплачуєш ті аліменти.
Якщо мати не подала на аліменти, то він і не зобов´язаний. А ’домовились’ то на словах і юридичної сили не має. Як ви доведете, що є борг? Подрузі чоловік платить раз на рік велику суму, але то ніде не оформлено юридично. Борг буде,якщо вона подасть на аліменти. Для відстрочки не треба доводити,якщо нема постанови суду. Нема позову- нема боргу. Багато платить за усною домовленістю і ніяк не доведуть
автор Аля789 • 18 апреля 2024
Ответ дляMillie
Ну в мого інша ситуація. Платила я, про позначку не знала, борг за кілька років...далі стосунки в фінансовому плані намагались налагодити, проблема була не в бажанні мами дитину від батька взагалі ’забути’, бо там новий чоловік і дитина мала . Суд присудив набагато менше, ніж виплатили. Вона і чеки хотіла давати,що купляли. Ніяких зайвих забаганок. Не платив до нашої зустрічі, бо я не знаю чого...ображений був за відмови показувати дитину. Її новий чоловік забороняв.
Скільки доньці
автор Аля789 • 18 апреля 2024
Ответ дляMillie
Ще раз подайте на перегляд. І в реєстр внесли? Він не працює?
Подавалв,не являвся,на третє засідання явився, сказав,що доглядає батька і каліка. Забрала заяву. Збирала чеки ,було на 5000+2000 садочок за місяць. А требуло доказати,що він заробляє. Він живе за рахунок жінок,працює таксистом ,платить аліменти мама ,якій 79 995 грн
автор Аля789 • 18 апреля 2024
Ответ дляEstetka
Не треба ні на який перегляд подавати. Закон має вищу силу за постанови суду. Мінімальний платіж це 50% від прожиткового мінімуму. Просто іти у виконавчу службу й писати заяву, звертатися до начальника, якщо самі виконавці погано працюють.
У Вашому випадку заборгованість більше 4800 грн вже є достатньою, щоб внесли до реєстру боржників.
Виконавча за 300 км,інша область . Там ще виконавча така,що розказула мені,що дитина хворіла,я ж лікувала,а йому уваги не було,того й гуляв
автор Аля789 • 18 апреля 2024
Ответ дляEstetka
Після розлучення його співмешканка писала,що я погана,дитину не даю,вона друга її мама і забере в мене,поки він їй не зрадив
автор Аля789 • 18 апреля 2024
Ответ дляjunel
Так
Millie• 18 апреля 2024
Ответ дляАля789
Добре, що пішли від нього. Ви розумна жінка. Все буде добре. По середній в регіоні ще можуть рахувати.
Millie• 18 апреля 2024
Ответ дляАля789
Пусічка. Це ж чудово, що у вас різні цінності. А як він забере дитину, якщо і на аліменти нема. Якщо в нього борг, то домагайтесь, щоб внесли в реєстр боржників.
автор Аля789 • 18 апреля 2024
Ответ дляMillie
Сама подала,чотири роки як не знаю за нього. Зустріла через пів року чоловіка,який любить доньку безмежно. Вона до нього зразу потягнулася до нього. Допомагав фінансово,2 місяці після знайомства,коли рідній батько ,як донька хворіла,ігнорив і зникав
автор Аля789 • 18 апреля 2024
Ответ дляMillie
Буду вимагати і позбавлю прав
Millie• 18 апреля 2024
Ответ дляАля789
Буду вимагати і позбавлю прав
Прав позбавити складно, але реально (сусідка ще й записала дитину на іншого). Удачі вам!!!
автор Аля789 • 18 апреля 2024
Ответ дляMillie
Як на іншого?
Millie• 18 апреля 2024
Ответ дляАля789
Як на іншого?
Інший удочерив дитину. Чоловіку заплатили якусь суму, щоб без тягомотини. Дитина була до року, новий чоловік технічно не міг бути біологічним батьком, бо іноземець
автор Аля789 • 18 апреля 2024
Ответ дляMillie
Аааа,а рідному батьку заплатили?
Millie• 18 апреля 2024
Ответ дляАля789
Аааа,а рідному батьку заплатили?
Так. Вона то потім і з новим розвелась,платить аліменти, але то інша історія. Вона цікава позитивна жінка, мотиватор
автор Аля789 • 18 апреля 2024
Ответ дляMillie
Дякую