Ну ниче се• 18 апреля 2024
Ворсини хоріону
Всім привіт. Здавала аналіз на каріотип абортативного матеріалу(завмерла вагітність )
Сьогодні подзвонили з лабораторії сказали, що дослідження не можуть виконати бо під стереомікроскопом не виявлено ворсини хоріону. Можливо хтось розбирається що це ?
Балаболка• 18 апреля 2024
Я так думаю, что материала или мало отправили, или не ту часть, которую необходимо было. Грубо говоря, хотя бы часть плодного яйца должна была быть или эмбриона, смотря какой срок. У меня врач четко видел ПЯ, его и отправил. Анализ делали.