Боневтікла• 18 апреля 2024
Подарунок для офісних людей
Хочу зробити подарунок роботодавцю, дуже хороша людина. Вирішила, що це може бути щось для організації робочої зони, бо працює за комп´ютером і там все навалено трохи. А от що саме ще не вирішила. Можливо є якісь нові штучки, про які не знаю, які допомогають зберігати всілякі речі, але бути під рукою. Допоможіть, будь ласка, з ідеєю. Дякую
ЯспАкойнаЯ• 18 апреля 2024
может ему нравится, как там все навалено, а тут вы со своим органайзером
Боневтікла
• 18 апреля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
не нужно ему подарков. вы шо)
Дуже гарна людина, а щось подарувати, як увага треба
Боневтікла
• 18 апреля 2024
Ответ дляМамаБест
Замовте іменний блокнот - планер.
Цікаво, пішла гуглити
Боневтікла
• 18 апреля 2024
Ответ дляНе зацілована
лучше конфеты с коньячком. нафиг ему ваши канцтовары))
Це вже як останній варіант
Не зацілована• 18 апреля 2024
Ответ дляБоневтікла
Це вже як останній варіант
понимаете, если человек любит порядок, у него на столе и без приборов будет идеальный порядок. а если у него на столе хаос, то и такие приборы ему будут лишние)