Шпондєр• 18 апреля 2024

Дівчата! Чому всі кинулися переоформляти автомобілі?

Я зрозуміла що повʼязано з новим законом. Але в чому вигода.. бо я тільки бачу відео в тік ток.
Seehund• 18 апреля 2024
Ответ дляnenatasha
А коли будуть квартири забирати, якщо більше однієї?
Когда машины все отнимут и поделят.

fishcka• 18 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Якщо в сім´ї оформлено декілька автомобілів або техніки на одну особу, то можуть мобілізувати техніку. Наприклад є трактор і старий опель астра. Опель астра не цікавий, а от трактор можуть мобілізувати. Тому люди і переоформлюють так, аби на кожному числилося не більше однієї авто/техніки
моя астра хоч і старушка а я за нею доглядаю, у відмінному тех стані :)
але вона все одно на мамі дуже давно.
а з трактором не склалось якось
Реверанс• 18 апреля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
нет. А почему пожалею?
1 авто на родину.Не на людину
juli344• 18 апреля 2024
Ответ дляРеверанс
1 авто на родину.Не на людину
ylyudmila• 18 апреля 2024
Ответ дляРеверанс
1 авто на родину.Не на людину
Если больше 1 транспортного средства оформлено на 1 человеке:
https://ips.ligazakon.net/document/t243633?an=170
Нова редакція п.8 статті 6. ’Військово-транспортний обов´язок’ Закону України ’Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію’:
п.8. Не підлягає передачі Збройним Силам України, іншим військовим формуванням транспортний засіб, що належить на праві власності громадянину, у разі відсутності у нього права власності на інші транспортні засоби’