ХаДиДиШь• 18 апреля 2024

Клінічні дослідження при важких хворобах-поясніть, хто знає,

будь ласка, в чому сенс? Знаю, що при рідкісних і важких хворобах, а також на останніх стадіях онкології люди дуже намагаються потрапити клінічні дослідження - типу безкоштовно отримати сучасне (нехай і експериментальне) лікування, а раптом допоможе. Але як я розумію, там також є група, яка отримує плацебо (пустишку) замість ліків. То де гарантія, що не потрапиш до цієї групи і не залишишся взагалі без лікування в результаті? Щось мені незрозуміло....
Кудрі кручу сама• 18 апреля 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Питання не в тому, йти, чи не йти. А чому КД позиціонують, як панацею, коли це не зовсім так?
а де таке написано про панацею?
мама приймала участь в дослідженні ліків на холестерин. З позитиву - лікі безкоштовні (без маркування, не знаєш що там всередині пігулок), аналізи що три місяці - результати можна забрати з собою, таксі до клініки :-) З негативу - не дуже воно допомагало.

Відбирають лікарі, а не по бажанню. Різні люди треба, різні подвиди хвороби, різні попередні лікування
автор ХаДиДиШь • 18 апреля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Потому что это реальный шанс. Вы видели пациентов после десяти традиционных курсов химии, это очень тяжело и морлально и физически. А у людей появляется надежда а вдруг все пройдет легче. И я уже писала выявление ефеекта плацебо идет в небольшом количесте КИ
Але ж пацієнт знає точно - чи є в його КД група з плацебо, чи немає? Чи не знає?
автор ХаДиДиШь • 18 апреля 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
а де таке написано про панацею?

Ну, я більше про онкохворих.
Шкідлива молекула• 18 апреля 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Нет, зачастую и врачи не знают. Но еще раз, пациентов для которых время критично не возьмут в КИ.
Кудрі кручу сама• 18 апреля 2024
Ответ дляХаДиДиШь
і лікарі теж не повинні знати
автор ХаДиДиШь • 18 апреля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Дивіться, час критичний навіть при 1й стадії. Навіщо доводити до метастазів, якщо можна не доводити? А якщо стався рецидив - час вдвічі важливішим стає. По-друге, якщо для цієї людини є інші, традиційні лінії лікування, навіщо їй ризикувати потрапити в групу плацебо, де вона не отримає лікування взагалі?
Пищалка• 18 апреля 2024
В таких дослідженнях просто приймають препарат, який ще не має реєстрації
автор ХаДиДиШь • 18 апреля 2024
Ответ дляПищалка
Не завжди.
Шкідлива молекула• 18 апреля 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Я Вам одно- Вы другое. Рак бывает разный- гормонозависимый и негомонозависимый, есть рак, который из за локализации не дает метастазов. Пациентов отбирают во первых, во вторых они сами осознают риск. Это их решение
ГейТуда• 18 апреля 2024
Недавно были темы про поиск клиники с раком, я так предполагаю автор, это ваши.
Я так понимаю, этот поиск тоже как поиск гарантий, что вылечат. Но таких гарантий никто и нигде не даст.
автор ХаДиДиШь • 18 апреля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Я розумію, я сама маю цей діагноз. Питання - чому серед пацієнтів потрапляння в КД = щастя і перемога? Маю на увазі не тих пацієнтів, для яких вже не залишилось варіантів лікування, а тих, хто ще має в запасі 2 і 3 лінії, але не починають їх, а одразу йдуть в КД
автор ХаДиДиШь • 18 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Ні, це не мої теми. Я вже пройшла лікування.
Кукусики• 18 апреля 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Мова йде про варіанти лікування традиційні, які ще доступні людині. Вони є, але людині радять йти в КД, навіть не розпочавши ще другої (третьої) лінії лікування. Для чого?
Ви не чуєте? Не роблять групи «пустишок», якщо є варіанти лікування. Порівнюють нове із традиційним. Тобто можна потрапити або в групу лікування, яке б і так отримували (часто за гроші), або нову молекулу
автор ХаДиДиШь • 18 апреля 2024
Ответ дляКукусики
Це єдина конкретна відповідь. В попередніх коментарях акцент не на цьому робився. Дякую.