Парова машина• 18 апреля 2024

Свербіж після статевого акту

Після статевого акту почалось сильний свербіж і печіння , до лікаря записалась на 24 квітня,, купила свічки гайнекс форте, порадили, сказали знімлять симптоми,, не помагають, сьогодні третя свічка всеодно є свербіж і печіння.....підкажіть як полегшити стан до моменту обстежування у лікаря?? 🙏 Бо не витримаю
А я кумедна• 18 апреля 2024
А чого не знайти лікаря, який прийме завтра?
Божа кульбабка• 18 апреля 2024
Спринциогін (але не спринцуватися, а підмиватися) або звичайна сода
Це молочниця
Предохраняйтесь
КучМала• 18 апреля 2024
Промивання ромашкою чи розчином соди, і господарчим милом мити.
Eva030330• 18 апреля 2024
Похоже на кандидоз.
Таблетка Флуконазол и все пройдет
Божа кульбабка• 18 апреля 2024
Ответ дляEva030330
Похоже на кандидоз.
Таблетка Флуконазол и все пройдет
Тоді вже 3 таблетки по 150 мг
В 1 день, потім 4 та на 7 день
Ви вже як пишете то і схему пишіть, бо одна таблетка тільки залічує, а далі рецидиви
Але всеодно краще здавати аналізи і норм лікування… хоча і сама по молодості грішила флуконазолом частенько))
Яжемать Мне можно• 18 апреля 2024
Це молочниця.мееше їжте солодкого.
Мазь клотримазол. Періодично застосовую свічки вагілак
МатьЧасть• 18 апреля 2024
Купіть Епіген гель. Дорого але він допоможе вам з некомфортом.
КротоТо• 18 апреля 2024
Орал був?
автор Парова машина • 18 апреля 2024
Ответ дляКротоТо
Орал був?
Ні
Голова колгоспу• 18 апреля 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Це молочниця
Предохраняйтесь
Или вагинит, или какая-то гонорейка
Божа кульбабка• 18 апреля 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Или вагинит, или какая-то гонорейка
Гонорею ще треба умудриться підцепити… і там симптоми наче поярче набагато))
Яжемать Мне можно• 18 апреля 2024
Флуконазол сильно впливає на печінку, занадто не захоплюйтесь
автор Парова машина • 18 апреля 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Які?
Голова колгоспу• 18 апреля 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Вообще в этом мире все возможно. Потому надо всегда сначала врач=обследование =лечение.
Голова колгоспу• 18 апреля 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Меня от него все три таблетки рвало) ну и толку ноль, один раз при планировании беременности врач назначила. Хватило на всю жизнь впечатлений)
Ширли-Мырли• 18 апреля 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Як умудритися ? Щось більше потрібно ніж статевий акт з хворим ? :)
Синиця у спідниці• 18 апреля 2024
Вітаю вас.ви стали щасливою власницею букету.
Певно, перед сексом не попросили у чоловіка ні довідки..нічого?на слово повірили?
Тепер завтра йдіть здавати на ЗППП аналізи в Ділу чи Синево.не гайте час.і до лікаря йдіть з аналізом, бо мазок не показує нічого. Матимете аналіз- отримаєте лікування зразу. Бо розчешете все так.що капець.
Пцр соскоб на Уреаплазму уреалітікум.мікоплазму хомініс.мікоплазму геніталіс.гарднереллу.трихомонаду. сифіліс і гонорею.
Ніколи не вірте на слово що здоровий. Спочатку довідка а потім секс! Любіть себе.бо жерти аб як правило будете лише ви.чоловіки мало хто лікується.
Зуд знімає розчин Цитеалу
Але перед лабораторією нічого не робіть.
На номер пакета + гарднерелла. В Ділі найповніший пакет. Якщо секс був відкритий.то може бути що завгодно. Як раз через 3 -4 дні і з´являються перші симтоми
Царевна_несушка• 18 апреля 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Зуд знімає розчин Цитеалу
Это вы свои назначения влепили?)) Нет смысла сейчас что-то сдавать, времени мало прошло
Виправлялочка• 18 апреля 2024
Жах, і чому без контрацепції… раджу вам бігти вже в живу чергу і проситись щоб прийняли якнайшвидше, я теж кодись була молода і дурна мала трихомоніаз а зараз маю вірус папіломи людини високоонкогенного типу і до нього ше диспоащія шийки матки слабка, вірус цей передається статевим шляхом, якби мені хтось колись сказав про це… всі акти були б з презервативом! Дівчата здавайте на цитологію раз в піврік
Moon shine• 18 апреля 2024
Секс без захисту? Ну ви даєте! Подруга років 5 назад мала таке саме.3 курси аб пройшла а такий порядний чоловік був. Капець, скільки вона намучилась.підчепила хламідіоз. Трихомонаду і гарднереллу. Зуд був такий.що на стіни лізла.
Божа кульбабка• 18 апреля 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Ну вы понимаете что такое гонорея?? Это «трипер» в народе! Извините! Такая болячка бесследно не проходит! Это когда у мужика в прямом смысле слова с конца капает гной! Вы думаете он долго будет с такой заразой гулять и раздаривать ее женщинам или сразу же обратится со своим достоинством в больницу? И да, когда обращаются с гонореей, то для того что бы прекратить распостранение этой ужасной болячки (последствия там ппц, почитайте) - больной называет всех своих последних половых партнеров, которых лечат в принудительном порядке! По этому - я же говорю, трипер нужно умудриться найти!
Синиця у спідниці• 18 апреля 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Я лікар))) тільки в декреті.
лаМпочка• 18 апреля 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Це молочниця.мееше їжте солодкого.
тільки про неї писати збиралась. мазь клотримазол супер навіть якщо чуханина після лубрикантів
Ширли-Мырли• 18 апреля 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Розумію
Я венеролог :)) але за пояснення дякую
Ширли-Мырли• 18 апреля 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Минули часи примусових лікувань :))
Вся вернерологія в приваті і ніхто нікого з участковим не шукає - тому знайти можна легко і не у всіх гостра гонорея ;) з вираженою клінікою
Яжемать Мне можно• 18 апреля 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Зуд знімає розчин Цитеалу
Я в шоці з усіх лікарів. Тільки потрапиш на прийом, а вже припишуть, що ти інвалід. А як щодо того, що партнер 20 років постійний і з захистом, а причиною виникнення молочниці може стати зниження імунітету і прийом антибіотиків? Для чого купа оцих непотрібних аналізів? А, щоб побільше грошей збрити. І ще радять - здавайте в кількох лабораторіях, щоб впевнитись в достовірності. Ні, я не проти здати аналіз, але не 100 шт., вибачте.
Байрактарна• 18 апреля 2024
Автор до лікаря швидше і ніяких засобів не можна, бо вам призначать ряд аналізів, ліки змажуть картину
Блакитне небо• 18 апреля 2024
Автор. Дії такі.
По перше завтра йдіть в Ділу і знайте мазок на кандідоз.
Після аналізу купіть тержинан свічки. Одразу ставте вдома.
Вони майже одразу дадуть полегшення.
Після отримання результату - якщо кандидоз підтверджується , подовжуйте тержинан. І все на цьому.
Якщо кандидоз ---, треба здавати весь пакет зппп і шукати якою хворобою вас нагородив партнер.
Те, що сталося - несумісність флори. 100% у цього чоловіка був контакт з іншою жінкою в останні 7 днів. І саме її флору він приніс вам.
Домовенок Кузя• 18 апреля 2024
Ответ дляГолова колгоспу
В мене теж так було,тільки страшенно нудило цілий місяць. Результат лікування 0.
Байрактарна• 18 апреля 2024
У вас раніше таке бувало ? Посткоітальний цистит виключили ? До речі ніде не прочитала, що автор не користувалась контрацептивами.