Парова машина• 18 апреля 2024
Свербіж після статевого акту
Після статевого акту почалось сильний свербіж і печіння , до лікаря записалась на 24 квітня,, купила свічки гайнекс форте, порадили, сказали знімлять симптоми,, не помагають, сьогодні третя свічка всеодно є свербіж і печіння.....підкажіть як полегшити стан до моменту обстежування у лікаря?? 🙏 Бо не витримаю
Блакитне небо• 18 апреля 2024
І не обов´язково бігти до лікаря. Просто знайте аналізи . Після аналізів вже к лікарю з результатами. Не витрачайте дарма гроші на лікаря, він нічого вам не скаже без аналізів.
Байрактарна• 18 апреля 2024
Ответ дляБлакитне небо
І да, і ні. Справа в тому, що гінеколог сам візьме аналізи і в той же день призначить те, від чого полегшає. Чи виходить автор з аналізами, бо посів тиждень робиться, а тоді лікар?
Блакитне небо• 18 апреля 2024
Хто поставив рука-ліцо? Що лікар може, по вашому, призначити окрім аналізів, які і без нього можна здати?
Блакитне небо• 18 апреля 2024
Ответ дляБайрактарна
На зпп не потрібен посів. Результат за 3 дні. А для полегшення симптомів достатньо тержинан чи будь які свічки від кандіди
Байрактарна• 18 апреля 2024
Ответ дляБлакитне небо
Там може бути варіант циститу посткоїтального, молочниці і купа іншого лайка на яке треба посів обовʼязково. Якщо зппп лікується антибіотиком, то роблять аналізи на чутливість, це близько тижня.
Парова машина
• 18 апреля 2024
Ответ дляБлакитне небо
Автор. Дії такі.
По перше завтра йдіть в Ділу і знайте мазок на кандідоз.
Після аналізу купіть тержинан свічки. Одразу ставте вдома.
Вони майже одразу дадуть полегшення.
Після отримання результату - якщо кандидоз підтверджується , подовжуйте тержинан. І все на цьому.
Якщо кандидоз ---, треба здавати весь пакет зппп і шукати якою хворобою вас нагородив партнер.
Те, що сталося - несумісність флори. 100% у цього чоловіка був контакт з іншою жінкою в останні 7 днів. І саме її флору він приніс вам.
Вони майже одразу дадуть полегшення.
Скажіть , я вчора на ніч ставила свічку , скільки днів має пройти після того щоб аналіз показало добре?
Блакитне небо• 18 апреля 2024
Ответ дляБайрактарна
А по факту там звичайний кандідоз . Не треба ускладнювати елементарне
Блакитне небо• 18 апреля 2024
Ответ дляПарова машина
То вже не здавайте тоді.... ставте свічки. Якщо через 5 днів не буде полегшення. ... чекайте добу і здавайте повний пакет на зпп
Всім шампаньського• 18 апреля 2024
Ответ дляМатьЧасть
Купіть Епіген гель. Дорого але він допоможе вам з некомфортом.
А как он помогает, если его надо внутрь принимать? Первый раз слышу, чтоб для лечения интимной зоны, его применяли
Байрактарна• 18 апреля 2024
Ответ дляБлакитне небо
Ну хай автор сама вирішує, тому що якщо це цистит звʼязаний з особистим життям, то це highway to hell.
МатьЧасть• 18 апреля 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Що? Ви щось явно путаєте!
Блакитне небо• 18 апреля 2024
Ответ дляБайрактарна
Чого ви вчепились в той цистит? У автора немає ніяких його симптомів.
Свербіж вагіни це не цистит.
Всім шампаньського• 18 апреля 2024
Ответ дляМатьЧасть
Що? Ви щось явно путаєте!
А я слепко прочитала энтеросгель))
МатьЧасть• 18 апреля 2024
Ответ дляВсім шампаньського
А я слепко прочитала энтеросгель))
Я так і зрозуміла.
Байрактарна• 18 апреля 2024
Ответ дляБлакитне небо
Свербіж вагіни це не цистит.
Та не агресуйте, спокійно, вчіпляються собаки) я сказала, як буває і які є варіанти, а ви робіть собі як знаєте, а автор хай вибирає
Парова машина
• 18 апреля 2024
Ответ дляБлакитне небо
Свербіж вагіни це не цистит.
А які сиптоми в цистита?
Синиця у спідниці• 18 апреля 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Я в шоці з усіх лікарів. Тільки потрапиш на прийом, а вже припишуть, що ти інвалід. А як щодо того, що партнер 20 років постійний і з захистом, а причиною виникнення молочниці може стати зниження імунітету і прийом антибіотиків? Для чого купа оцих непотрібних аналізів? А, щоб побільше грошей збрити. І ще радять - здавайте в кількох лабораторіях, щоб впевнитись в достовірності. Ні, я не проти здати аналіз, але не 100 шт., вибачте.
Секс був незахищений! Довідки про те що він здоровий ніхто не давав))) бо в нього нема симптомів? У чоловіків симптоми є ЛИШЕ від сифілісу і гонореї. Все інше безсимптомно. Автор захисту не мала і молочниця це найменше що може бути. До речі.молочниця при інфекції з´являється першою.що сигналізуєпро хворобу. Не треба спати відкрито з ким попало і вірити на слово.тоді не треба здавати аналізи купою. Хто впевнений що він здоровтй? Де про це вказано? Колись ятеж така ідіотка була. Студенткою. Хоча ачилася в мед....через3 дні таке мала....і це явно юула не молочниця. Вірніше вона була.але знею ще купа всього.
А стосоано партнера постійного ....ну хто зна. Свічу ніхто не тримав. Ми зараз говоримо про те.що автор не мала дрвідки що чоловік здоровий. Я коли планувала сексзмайб.чоловікомто сказала що бездовідки нічого не буде. Пішов здав як зайчик.Бо ясебе люблю
Синиця у спідниці• 18 апреля 2024
Ответ дляБлакитне небо
Правильно. І я так ксжу. Впевнена.що нагородив партнер
Синиця у спідниці• 18 апреля 2024
Автор.не будьте дурепою.розкажіть і вимагайте гроші гюна лікування і аналізи. Не мовчіть.так і кпжіть що у вас хелп. Я колись з чоловіка так зтребувала кошти. Бо аналізи і лікування вам обійдеться не в 2 тис грн
Парова машина
• 18 апреля 2024
Ответ дляБайрактарна
Які симптоми циститу?
Байрактарна• 18 апреля 2024
Ответ дляПарова машина
Які симптоми циститу?
Свербіж, печіння, часті і болючі позиви в туалет
Синиця у спідниці• 18 апреля 2024
Ответ дляБлакитне небо
Дурепи.які сплять відкрито без довідок і будь-який свербіж списують на молочницю.
Синиця у спідниці• 18 апреля 2024
Ответ дляБайрактарна
Та не бере гінеколог аналізів нс ЗППП) а тільки мазки. Жодні мазки не покпзують ні хламідії ні інших ЗППП! Секс був відкриьтм. Який мазок? Хто знає з ким спав той чоловік до автора? Тут треба здавати на всі ЗППП
Байрактарна• 18 апреля 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
В упор не бачу, де автор писала, що контрацепції не було.
Попа как у Кардашьян• 18 апреля 2024
Как называется анализ на чувствительность к препаратам, (проблема молочница)
А я кумедна• 18 апреля 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
В Ділі є Бакпосів на грибкову флору з визнач. 42 видів і чутливістю до антимікотиків
та
Бакпосів матеріалу на грибкову флору Candida spp з антимікотикограмою з МІС.
Сама вибираю, що здати
та
Сама вибираю, що здати
Попа как у Кардашьян• 18 апреля 2024
Ответ дляА я кумедна
та
Сама вибираю, що здати
та
Сама вибираю, що здати
Я как то сдавала у них просто на кандиду лечила Флуконазолом, сейчас надо понять работает ли он вообще
А я кумедна• 18 апреля 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ну коротше, те, що Ви хочете, називається антимікотикограма
Пушап Мі мі• 18 апреля 2024
Боже, какие злые тут женщины. Такие святые, так удивляются, что у кого-то случился незащищенные секс и осуждают еще… 🤦🏻♀️
Девушка, не переживайте раньше времени. Такие симптомы могут быть банально из-за попадания в ваше влагалище новой флоры. Необязательно, что это какая-то инфекция. Для снятия симптомов до приема врача можно использовать, к примеру, суппозитории Бетадин (если нет аллергии на йод) или Тамистол. Они имеют антисептический эффект. А далее, если будет необходимость, врач назначит лечение вам.
Вообще, после незащищенного полового акта, следует сдать ПЦР на 4 ИППП - гонорея, трихомониаз, хламидиоз и микоплазма гениталис, а также кровь на ВИЧ, РВ(сифилис), гепатиты В и С. Анализы крови повторить еще через несколько месяцев. Это основные анализы, которые также желательно сдавать партнерам до начала открытой половой жизни.
Не переживайте, такие симптомы бывают у многих женщин с новым партнером, даже когда оба здоровы.