ротцвеники• 18 апреля 2024

В кого побічні ефекти від еутироксу? Чи вдалося вирішити проблему?

Можливо можете порадити лікаря, який допомагає їх мінімізувати?
автор ротцвеники • 19 апреля 2024
Ответ дляКарамбулкул
так, було норм, стало норм,125 доза
Якщо скарг не було і Ттг було в нормі, навіщо приймали?
КаваЗМолоком• 19 апреля 2024
Ответ дляротцвеники
А у вас гіпотиреоз? Скільки ттг до гормону було і скільки зараз? Яка у вас доза?
які у вас побочки?
можливо вам не вистачає додаткових гормонів, якщо в печінці наприклад порушена трансформація Т4 в Т3
КаваЗМолоком• 19 апреля 2024
Ответ дляХуАнита
Я пью Тибон.
(я не врач! помните)
нічосі. а ви знаєте що є в 4-5 раз дешевші аналоги?
автор ротцвеники • 19 апреля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
які у вас побочки?
Побічні ефекти по кардіології. Робила усі дослідження, я здорова. Це медикаментичне відхилення, яке досить серйозне і заважає нормально жити, на жаль.
автор ротцвеники • 19 апреля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Порадьте будь ласка
fishcka• 19 апреля 2024
Ответ дляротцвеники
Порадьте будь ласка
якщо у вас від тироксина з серцем погано то від трийодтироніна може бути ще гірше бо тироксин це гормон-депо, він накопичується і використовується по мірі необхідності, а трийодтиронин діє одразу і на всю дозу.
давайте ви спочатку проконсультуєтесь з лікарем, домовитесь про його супровід, а потім мені напишете я вам дам схему і препарат, я зняла аноніма
автор ротцвеники • 19 апреля 2024
Ответ дляfishcka
Ого, зрозуміла… дякую вам за пояснення.. а що ще буває не знаєте, щоб на серце не давало?
fishcka• 19 апреля 2024
Ответ дляротцвеники
препарат натуральної щитовидки (Thyroid-S), але до вторгнення він був дорогезний а зараз тим більше, 500 таблеток коштує 9000 і під замовлення :( раніше був 6000
ХуАнита• 19 апреля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
советуйте, я только за
новотирал не предлагайте - пробовала, там тоже много Т4 - не тот эффект, как от Тибона
ХуАнита• 19 апреля 2024
Ответ дляfishcka
Натуральные щитовидки кому-то заходят, действительно.
Но там есть аллергическая непереносимость, к сожалению.
Мне не подошло
fishcka• 19 апреля 2024
Ответ дляХуАнита
советуйте, я только за
Тиромель (ще пишуть Тіромель)
чистий Т3
ХуАнита• 19 апреля 2024
Ответ дляfishcka
Тиромель (ще пишуть Тіромель)
чистий Т3
О, точно. Раньше не гуглился, сейчас вижу.
стоит 500 грн примерно за 100 таблеток 25 мг
Я беру Тибон 100 по 100, делила на 2 части - по 50 мкг, сейчас дороже, чем еще недавно, конечно
Тут надо смотреть, что ситуативно по дозам выходит дешевле. По сути, за 100 по 100 Тиромеля тоже 2000 получается. Да, немного дешевле, но не даром))
Спасибо за подсказку.
КаваЗМолоком• 19 апреля 2024
Ответ дляХуАнита
Спасибо за подсказку.
денну дозу треба розбивати на 4 частини і приймати з інтервалом 5-6 годин :)
ХуАнита• 19 апреля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
да, спасибо. Не всегда получается, но лучше так, да
А не на две части?
КаваЗМолоком• 19 апреля 2024
Ответ дляХуАнита
А не на две части?
ні. здорова щитовидка викидає в кров кожні 6 годин гормон. якщо ви приймаєте наприклад двічі на день то перші 6 годин у вас буде передоз (гіпертиреоз), а все, що організм не використає за цей час, піде в унітаз після 6 годин
ХуАнита• 19 апреля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Спасибо еще раз
Буду стараться, конечно
(у меня к 16 часам непонятный всплеск активности и без гормонов, но там уже другие процессы, наверное), с утра как дохлая муха и с Т3))
Но надо попробовать и 4 раза, да. Тем более, питание почти наладила.

Тоже посоветую, кому нужно лишнее убрать/сахар барахлит - ешьте вареную скумбрию хотя бы 1 раз в день - прямо крылья вырастают от такой диеты. Я без ничего ем, и жир вот этот по краям кусочка тоже.
fishcka• 19 апреля 2024
Ответ дляХуАнита
Спасибо еще раз
Буду стараться, конечно

природній жир для нас взагалі дуже корисний :)
а молочка, глютен і пасльонові шкідливі. особливо глютен для тих у кого АІТ, будова клітини зернових дуже схожа на будову клітини щитовидки, і алергія на глютен провокує антитіла, які потім заодно і щитовидку атакують.

я понаробила собі будильників на 7 ранку, на 13, на 18 і на 24, і по цим будильникам приймаю тиромель
ХуАнита• 19 апреля 2024
Ответ дляfishcka

Все, сделаю и я несколько будильничков! )

И я с Аит)))
автор ротцвеники • 19 апреля 2024
Ответ дляfishcka

А який у вас ттг був з самого початку хвороби?
fishcka• 19 апреля 2024
Ответ дляротцвеники
з самого початку я не знаю, мене почало розпирати десь через рік після родів, в 2012-13, а до лікаря я додумалась сходить лише в 20-му, тоді ТТГ був 2,9 (0,27 - 4,2)
автор ротцвеники • 19 апреля 2024
Ответ дляfishcka
Тобто максимально Ттг був 2,9? Це не гіпотиреоз тоді…