Швидка Настя• 19 апреля 2024

Хто нещодавно наважився виїхати

Напишіть, будь ласка, свої історії для мотивації, дуже страшно зробити цей перший крок у невідомость, хоча в мене є знання декількох мов, є віддалена гарна робота, більше боюсь за дитину, що вона сумуватиме за за своїм домом, друзями і захопленнями.Як прижилися Ваші дітки на новому місті?
Кундалина• 19 апреля 2024
В нас вибору не було. Виїжджати в будь-якому випадку було треба, окуп. Було треба прижитися усюди, однаково де, нові люди, нових міста.
Поїхали влітку 23 закордон. У дітей все гаразд (початкова школа і підліток), є друзі, у школі більш меньш нормально, вчимо мову Живемо і чесно, не хочу думати про майбутнє, ось як воно вдається, так і існуємо.

Небалувана Галя• 19 апреля 2024
Ответ дляКундалина
Это в 23 ваш город оккупировали или до этого?
Кундалина• 19 апреля 2024
Ответ дляНебалувана Галя
У 22
Ми чекали до останнього, сподівалися на повернення додому..
Була робота в українському законодавчому полі, діти вдома сиділи, ми здебільшого віддалено працювали, або неповний робочий день. Ми півроку намагалися виїхати. З березня до серпня, не випускали нас. Все ж таки складно, але знайшли шлях
Красота неземная• 19 апреля 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А якщо буде наступ? И з КР зроблять Маріуполь?
Тогда и Харьков,Днепр,Суммы,Чернигов с Киевом тоже должны все выехать по Вашей логики...ну и Запорожье забыли...
Lizavel• 19 апреля 2024
Ответ дляКундалина
У 22
Кошмар какой, хорошо,что выбрались
Удачи вам во всем
Попа как у Кардашьян• 19 апреля 2024
Ответ дляКрасота неземная
Хотя бы детей вывезти
Бочка порохУ• 19 апреля 2024
Многие знакомые повозвращались из Польши в Украину. Там не работали, довольно обеспеченные. Но живут в Киеве, мы из прифронтового города.

Ms. Анонимная• 19 апреля 2024
Яка мотивація?
Шо там не спите від прильотів, шо тут несплати бо ти ніхто і звуть ніяк і кожного дня можеш опинитись на вулиці. Робота тільки каторжна.
Ируся-пуся• 19 апреля 2024
Автор, страшно було першим - їхали внікуди. Зараз вже в інеті всі біженці все розказали, ви приблизно можете оцінити на шо і куди їдете. Поки сидите - вчіть мову. Чим довше чекаєте - тим менша підтримка біженців від країн
Master77• 19 апреля 2024
А що вас там чекає? Чужина? Необхідність все почати знову? Чи, думаєте, там медом намазано? І це, якщо ви не потрапите до рук якихось торговців людьми, що часто відбувається з українками. Сидіть тут - моя вам порада. Крім Харкова, тут порадити щось боюся.
Спілий баклажан• 19 апреля 2024
Автор, эмиграция это тяжело. Вам решать. У меня не было времени на раздумья, дом оказался в зоне боевых действий, его разрушили, мы выехали буквально в одних трусах, в состоянии аффекта, это были первые недели войны. Первый год было очень тяжело, без языка, ты никто и звать тебя никак. Хотя дома был и семейный бизнес и карьера. Но со временем, язык учится, появляется хорошая работа и перспективы. Ребенок тоже адаптировался, ему сейчас 15.
Уехала бы я, если была бы возможность подумать, целое жилье и тд - не уверена. Не могу сказать. Но могу сказать, что все мои знакомые, которые выехали, все нормально уже устроились. Но это были люди , занимающиеся бизнесом в Украине и за ее пределами, предприимчивые и трудолюбивые.
Спілий баклажан• 19 апреля 2024
Ответ дляМать драконов
І що поганого в Київській області?
Якщо не буде другого приходу окупації я б точно не виїжджала.
Угадайте где сбивают все, что летит на Киев…
Шикаю і викаю• 19 апреля 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Автор , если вы сомневаетесь , не уверены после 2 лет войны , ехать или не ехать, то вам и не надо ехать. Значит у вас и дома всё нормально.Те, кто хотел от войны сбежать, давно уже выехали. И неизвестность их не пугала. У вас видимо острой необходимости не было.
Так, автор, не від війни, хоче виїхати. Вона ж на ЗУ. Здається, вона сама не розуміє, чому і куди, хоче бігти..
Агент Пинкертона• 19 апреля 2024
Ответ дляШвидка Настя
Як раз Польщу і розглядаю.
Польща не найкращий варіант для переїзду. Краще рухатися далі , діти адаптуються швидко , за це не варто переживати
Ulyanushka• 19 апреля 2024
Ответ дляШвидка Настя
Тому що переживаю за безпеку, а особливо за те, що якщо не буде чим відбивати ракети ніхто про це населенню не скаже, а це великий ризик.
Про те, що в нас закінчуються ракети ППО вже зараз просто кричать всі військові, хто знаком з ситуацією.Тобто ви боїтесь за те, що вам про це не скажуть? Так говорять же...
дама_из_декрета• 19 апреля 2024
Мы 1,5 года прожили в Польше и вернулись
Не все так сладко там, автор
Возможно стоит попробовать, поедьте прочувствуйте
Я жила в довольно крупном городе , не в селе
Яжемать Мне можно• 19 апреля 2024
Ответ длядама_из_декрета
Не все так сладко там, автор
И что не понравилось?
Тётя Хрюша• 19 апреля 2024
Ответ дляНезнакомлюся
В смысле? Заграницей скорее всего вам дадут жилье.
В лагере или общаге с цыганами, не забывайте добавить.
Аннуитет• 19 апреля 2024
Ми два роки , як виїхали. Доньці було 14 тоді. Мова пішла добре(нідерландська, непроста) , але в неї був високий рівень англійської(
Спілкується тільки з українцями, хоча навчається вже у місцевій школі. Інтегруватися непросто, бо різний менталітет, все ж таки мовний бар´єр ще, і, як вона сказала, в них немає спільних захоплень( знову ж таки менталітет). Але вона бачить , що робиться в нашій Україні, і , стиснувши зуби , вчиться.
Якщо Ваша дитина молодша, то, звісно, буде легше. Вона скоріше увійде у місцевий колектив, ніж підліток.

дама_из_декрета• 19 апреля 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
И что не понравилось?
Все понравилось, аш вернулась )
Я думаю индивидуально все. Что одному хорошо, другому не очень
Я работала на 2 работах. На своей украинской и на польской
Язык выучили с ребенком , все ок.
Но не наша страна. Вроде бы все хорошо, спокойно, никто не
гнал метлой. Но много нюансов. Нужно строить жизнь либо там окончательно и пахать до конца дизни на съем либо дома привыкать. Но мы в Киеве
Да, и аренда там не дешево тоже. И коммуналка зимой влетает в копеечку.
В общем, нужно ехать и прочувствовать все прелести, многие живут, многим нравится
как тебе такое илон маск• 19 апреля 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Я не розумію - цей КР - на Донбасі?
дама_из_декрета• 19 апреля 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Я не розумію - цей КР - на Донбасі?
Не слушайте эти вбросы
Ответ длядама_из_декрета
Не слушайте эти вбросы
Я просто не розумію, про яке місто йде мова.
дама_из_декрета• 19 апреля 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Вы из россии?
Ответ длядама_из_декрета
Вы из россии?
Звісно, що ні. Просто я теж живу у КР. Тому й питаю - яке місто мається на увазі - моє чи інше з такими ж буквами.
Слава Українi• 19 апреля 2024
Ответ дляШвидка Настя
Я уже меняла город и ребенок пошел в школу на ЗУ, но я поняла что потом дальше нет перспектив именно для ребенка, все девушки работают тут либо в бьюти индустрии, либо в социальной сфере, либо удачно замужем, серьезно тут женщин не воспринимают.
ну ооочень странно слышать такую дичь от образованного человека. кто вас заставляет всю жизнь провести на западной? кто вас заставляет дочку в маникюрщицы или содержанки отдавать? вам надр ее безопасно выучить. и пусть поступае куда хочет на кого хочет. и живет где хочет
Слава Українi• 19 апреля 2024
Ответ дляШвидка Настя
Только недвижимость на которую долго собирала деньги.
а как вы ее потеряеие, уехав?
Слава Українi• 19 апреля 2024
Ответ дляШвидка Настя
Как раз с иллюзиями легче решения принимают, а я уже все просчитала до цента и понимаю что мы уже сразу обеднеем на стоимость аренды жилья.
а нервы сбережете. а может и жизни.
Слава Українi• 19 апреля 2024
Ответ дляШвидка Настя
а нервы сбережете. а может и жизни.
Агент Пинкертона• 19 апреля 2024
Ответ дляАннуитет
Це погано, що спілкується з українцями. В моєї процес інтеграції запустився якраз після переїзду і зміни школи , де нема українців. Тепер в неї повно місцевих друзів,спільні інтереси